Архів за день 19 Лютий 2008

Горизонтальний солярій Onyx PRO LINE 281 і Luxura

Горизонтальний солярій Onyx PRO LINE 28/1

Cолярий "Onyx Pro Line 28/1 Combi" - оптимальне співвідношення розумної ціни і високої якості виконання. Стильний, яскравий і елегантний дизайн, можливість застосування різних колірних оформлень дозволить Вашим клієнтам отримати також естетичне задоволення. Збільшена поверхня загару завдяки лампам завдовжки 190 см і зручний внутрішній простір дозволяють отримати максимально рівномірний відтінок загару і насолодитися комфортом. Спеціальна могутня лампа для особи на 400Вт не просто додає престижу цьому солярію, але і збільшує ефективність загару, що по гідності оцінять Ваші клієнти. Плавно регульована система вентиляції забезпечує тілу приємне охолоджування.
Можливість підключення солярію до монетопріємнику або виносної панелі управління адміністратора створює додаткові зручності в експлуатації цієї моделі. Простота в експлуатації і легкість в сервісному обслуговуванні доповнюють список достоїнств цієї моделі.
Горизонтальний солярій Luxura X3

Основна перевага цієї моделі - це ідеальне співвідношення високої якості, властивої всім соляріям голландської фірми Hapro, і доступної ціни. Декоративні панелі сріблястого кольору і насичений небесно блакитний колір солярію роблять його привабливим з першого погляду. Дизайн моделі, справедливо, визнаний фахівцями кращим в своєму класі. Гармонія в лініях поєднується з винятковою функціональністю всіх систем солярію Luxura X3. Могутня система вентиляції для клієнта забезпечується двома вентиляторами з обох боків солярію. Система охолоджування ламп дозволяє збільшити термін їх служби.
Солярій має зручний в експлуатації, багатофункціональний вбудований електронний пульт управління. Лінія представлена декількома моделями, в кожну з яких обов'язково вбудовані спеціальні лампи для особи і області декольте: так звані лампи "Спагетті" або лампи високого тиску із спеціальними фільтрами. Збільшена поверхня загару дозволяє добитися унікально рівного загару на будь-якій ділянці тіла.
Горизонтальний солярій Luxura X5

Елегантність і комфорт - риси, які, в першу чергу, характеризують цю модель. Стильний дизайн і фундаментальний вигляд у поєднанні з розкішшю і комфортом внутрішнього простору нікого не залишать байдужим. Не говорячи вже про потужність, приховану усередині цього солярію, яку по гідності оцінять Ваші клієнти вже після першого сеансу. Корпус моделей може бути виконаний в декількох колірних варіантах із стильним металевим відтінком. Вбудоване підсвічування в нішах вентиляторів полестить Вашому естетичному сприйняттю. Завдяки системі плавнорегуліруємих вентиляторів, розташованих з обох боків солярію, Ваші клієнти дістануть можливість відчути красу свіжого морського бризу.
Сенсорна електронна панель управління дозволяє регулювати всі режими роботи солярію по Вашому бажанню. Для Вашої зручності солярій може бути підключений до монетопріємнику або виносного пульта управління, а різноманітність додаткових опцій дозволить відповідати будь-яким побажанням Ваших клієнтів.
Горизонтальний солярій Luxura X7

Досконалість технологій і висока якість виконання кожної деталі створюють ідеальну комбінацію в цій моделі престиж класу. Оригінальне внешнєєе уявлення, підсвічування вентиляторів, оновлені кольори, в яких можливе виконання цього солярію, а також плавної закінченості ліній лише зовні відображають перевагу Luxura X7. Але, заглянемо всередину - ергономічне скло, що повторює контури тіла, установка для ароматерапії Xsens, вбудована аудіосистема, що включає MP3 і функцію Sound Around, вбудовані HPS фільтри нового покоління для лицьових ламп високого тиску, все це і багато що інше покликане залишити незабутні відчуття від використання цієї моделі.
Ваші клієнти повертатимуться знов і знов тільки, щоб знову відчути ту розкіш і комфорт, який прісущь тільки цьому солярію. Не меншого 40 ламп, потужність яких по Вашому бажанню може досягати до 180Вт, покликані забезпечити високу ефективність загару . Потужність такого солярію перевершить відмітку в 11000Вт.
Горизонтальний солярій Luxura X10

Довершений дизайн, внутрішнє підсвічування, технологічний фільтр Luxura, 7-ми ступінчасті регульовані вентилятори для тіла і особи, декоративна панель в гаммі солярію, колонки, ергономічне скло Contour Plus, захисні фільтри від пилу, ліфт Easy Lift Acrylic System, регулятор гучності, цифровою ЖКД часу, програмований внутрішній таймер, з'єднання для зовнішнього таймера, лічильник часу, другий лічильник часу з функцією повторної настройки. Компактна повітряна витяжка з циркуляційною системою випуску нагрітого повітря діаметром 300мм.

Джерело: prostozagar.ru