Архів за день 4 Березень 2008

Вертикальний солярій Luxura

Вертикальний солярій Luxura V5

Luxura V5 - це новітня розробка компанії Hapro, яка вперше зійшла з конвейєра тільки в 2006 році. Створивши цю модель, компанія Hapro знову перевершила своїх конкурентів. Цей вертикальний турбо-солярій, в першу чергу, виділяє більш ніж демократична ціна - 5790 Євро. За ці гроші Ви отримуєте могутній (7900Вт) вертикальний турбо-солярій, який не знає рівних в своєму класі. Модний дизайн, яскраві колірні рішення солярію роблять його привабливим з усіх боків. Збільшений внутрішній простір дозволить Вашим клієнтам відчувати себе вільно впродовж всього сеансу загару.
Результат, який буде отриманий вже після перших відвідин, примусить клієнтів повертатися до Вас знову і знову. Як і будь-який вертикальний солярій Luxura V5 не вимагає для себе багато місця, достатньо невеликої кімнати і можна починати працювати. Крім того дизайнери Hapro розробили спеціальну роздягальню в тому ж стилі, що і солярій. Модель комплектується колонками для аудіосистеми і вбудованим електронним пультом управління.
Вертикальний солярій Luxura V7

Солярій Luxura V7 увібрав в себе всі достоїнства вертикальних соляріїв свого класу. Судите самі: 48 ламп по 180 Ватів створюють потужність, яка після кожного сеансу загару дозволить Вашим клієнтам по гідності оцінювати отриманий результат. Солярії, даній моделі, виконані в яскравих і барвистих квітах. Високотехнологічний дизайн демонструє унікальну систему двостулкових дверей з одночасним автоматичним відкриттям, що дозволяє найвигідніше і економічно використовувати Ваші приміщення. Площа, займана солярієм не більше 1,8 квадратних метрів.
Разом з тим простора форма солярію дає не тільки відчуття свободи і комфорту, але разом з центральною системою вентиляції також забезпечує найбільш ефективну циркуляцію повітря усередині солярію. Крім того в моделі XLc встановлені спеціальні лампи з окремим сектором для загару особи і області декольте (так звані лампи Combi або по іншому DUO FACE).
Вертикальний солярій Luxura V10

Luxura V10 (50)- комфорт і надійність !50 ламп по 180 Вт плюс система загару плечей з лампами високого тиску 4 x 250 Вт.C функцією IP Control - час роботи ламп зростає до 1500ч!Cолярий Luxura V10 може бути доповнений аромаустановкой "Xsens"Увлажняющая система «Qsens», аромаустановка «Xsens»Голосовое супровід «Smart Voice», «My Mp3»Объемный звук - це принципово новий підхід до устаткування для загару.Вбудований ліфт допомагає добитися правильного положення в час це

Джерело: prostozagar.ru