Архів за день 12 Березень 2008

Вакуумні массажери


«Диво-банка» застосовується при лікуванні і профілактиці простудних і запальних захворювань, таких як пневмонія, плеврит, бронхіт, бронхіальна астма; радикуліт, міозит, невралгія, неврит, остеохондроз, а також при лікуванні целюліту.
«Диво-банка» незамінна при проведенні вакуумного масажу, за рахунок якого відбувається прилив крові і лімфи до шкіри, поліпшується її живлення, шкіра стає еластичною і пружною.
Для ефективного використання «Чудо-банки» шкіру рекомендується змастити масажним маслом або кремом, потім встановити банки дозуючи силу вакууму їх стисненням. Тривалість і курс лікування при різних захворюваннях призначається індивідуально.
При остеохондрозі хребта роблять ковзаючі рухи знизу від поясниці вгору до шийного хребця.
При шийному остеохондрозі роблять кругові рухи банкою навколо сьомого хребця (при нахилі вперед - він самий виступаючий).
При ОРЗ, бронхітах і пневмонії роблять спіралеобразниє рухи від середини спини до плечей. При дії масажу банкою поліпшується дихання, відходить мокрота, знижується температура тіла.
При радикуліті роблять масаж поперекової області.
При целюліті масаж проводять на проблемних ділянках тіла прямолінійними і круговими рухами, при цьому жирові клітки руйнуються.
Практика показує, що навіть при сильному стисненні вакууму стінки капілярів не порушуються.
Протипоказання :
Протипоказанням до застосування є туберкульоз легенів, доброякісні і злоякісні пухлини, хвороби шкіри.Банки не ставляться на хребет, ділянку серця і нирок, молочні залози у жінок.
Процедури погоджуйте з лікарем, що лікує.
Термін і умови зберігання
Виготовлено з медичного пластикату.
Термін придатності не обмежений.
Виготовлено в Росії.

Вакуумні массажери →