Архів за день 13 Березень 2008

Массажери для очей


Профілактика і лікування короткозорості, зменшення напруги очей після роботи на комп'ютері, поліпшення зорових функцій, зняття головного болю і симптомів стресу.
Завдяки розвитку біофізики, об'єднуючої досягнення фізики і медицини, останнім часом доведено, що магнітне поле надає великий вплив на тканини людини, його органи, нервову систему, ферментну систему і власне магнітне поле. Магнітне поле при дії на акупунктурниє крапки може активувати обмін в тканинах, підсилювати кровотік, оксигенацію і живлення тканин і органів. Ефекти, що виникають під дією магнітного поля, достатньо широко використовуються для лікування різних захворювань.
Массажер Жезатон Бриз BEM-I був розроблений на основі новітніх досліджень в області магнетизму і акупунктурной теорії, що прийшла до нас з традиційної китайської медицини, і суміщає в собі магнітну і механічну акупунктуру на найважливіші крапки, розташовані навколо очей.
Дія массажера для очей BEM-I забезпечує нормалізацію функцій органу зору, а також стимулює внутрішню енергію Qi
Форма массажера для очей BEM-I, створена за допомогою комп'ютера, найточніше відповідає формі окологлазнічной області і місцерозташуванню акупунктурних крапок.
Массажер BEM-I має 22 пальчикових щупа, зроблених з силіконового гелю високого очищення, що не має ніяких побічних реакцій. На вершине кожного щупа розташована пластина із сплаву магнітних рідкоземельних металів. Мікромотор, розташований усередині массажера, забезпечує необхідне акупунктурноє дія з частотою і інтенсивністю відповідно до однієї з дев'яти програм масажу.
Категорії осіб, яким рекомендується використовувати Массажер BREEZE:
1. Студенти вищих і середніх учбових закладів, дуже часто страждаючих від помилкової короткозорості, пов'язаної з наявністю спазму акомодації, на тлі перевтоми.
2. Службовці, чия робота пов'язана з великим зоровим навантаженням: оператори компьютеров,бухгалтеры,дизайнеры,секретари, вчителі і водії.
3. Обличчя з наявністю пресбіопії (вікові зміни заломлюючої сили очі, які вимагають носіння "плюсових" окулярів)
4. Наявність зморшок, мішків і темних кругів навколо очей.
5. Наявність скарг на головну боль,невралгию,бессоницу.
Протипоказання:
-Загострення важких хронічних захворювань
-Гіпотонічні стани
-Інфекційні захворювання
-Гострі захворювання очей, глаукома
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1.Массажер 1 шт.
2.Запасний постояний магніт для масажних пальчиків - 3 шт.
3.Інструкція 1 шт.
4.Батареї живлення (1,5В,тип АА) 2 шт
Виробник : Gezanne ITC, Франція.Гарантійний термін експлуатації - 1 календарний рік з дня продажу.

Массажери для очей →