Архів за день 29 Березень 2008

Прилади для догляду за тілом і особою


Комплект, що складається з 8 електродів, спеціально призначених для використання спільно з малогабаритним апаратом "Ультратон".
Набуваючи комплекту електродів (8 шт.) для дарсонваля "Ультратон АМП-2ИНТ", Ви забезпечуєте собі високу ефективність дії при виконанні більшості фізіо- і рефлексо-терапевтичних процедур.
- поверхостний (грибоподібний), використовуваний як поверхостного при проведенні нашкірних процедур.
- головною (гребеневидний), зубчата форма якого забезпечує ефективність лікувальної дії на волосисту частину голови.
- бородавковий , видалення бородавок, прищів.
- ректальний , зігнута форма якого забезпечує ефективну дію на стінки прямої кишки при проведенні проктологичеськіх і деяких урологічних процедур.
- вагинальний (порожнинною), форма і габарити якого вибрані відповідно до вимог проведення порожнинних гінекологічних процедур.
- носовою , що має тонкий робочий кінець для введення в ніздрі, він може бути використаний також для дії на акупунктурниє крапки і крапки, використовувані в Су-Джок-терапії.
- ясенний , що має зігнутий робочий кінець для зручності обробки ротової порожнини при лікуванні стоматологічних захворювань, використовується також для дії на акупунктурниє крапки і крапки, використовувані в Су-Джок-терапії.
- вушною , що має конусовидну головку, що виключає можливість травмування слухового проходу при проведенні процедури.
Електрод повинен бути продезинфікований і використаний тільки сухим. Кип'ятити електроди не можна, оскільки це може привести до порушення вакууму і виходу їх з ладу.
Після проведення порожнинних процедур електрод необхідно протерти вологим тампоном, а потім продезинфікувати спиртом при індивідуальному користуванні приладом.
При порожнинних (ректальних і вагинальних) процедурах прямий електрод змащують стерильним вазеліном, обережно вводять у відповідну порожнину на глибину 4-6 см і плавно збільшують потужність, що підводиться, до появи приємного відчуття теплоти.

Прилади для догляду за тілом і особою →