Архів за день 20 Квітень 2008

Массажери больових крапок

Массажери больових зон застосовують для усунення хворобливих відчуттів. Больові крапки - це особливі хворобливі місця на тілі, які схильні випромінювати біль в прилеглих зонах по звичній схемі. Коли група м'язів пошкоджена, вони автоматично скорочуються для того, щоб запобігти пошкодженню. Якщо пошкодження правильно не вилікувати, м'язи знаходитимуться в постійному скороченні і постійно хворітимуть.

Массажери больових крапок використовують тиск на больові крапки тіла, щоб зменшити скорочення і забезпечити довготривале звільнення від болю. Скорочені м'язи не можуть утримувати багато крові, тому, зменшуючи скорочення, массажер також покращує кровообіг. Воно перемістить кисень в м'язи і позбавить від токсинів. Супровідні інструкції до массажерам пояснюють, як використовувати прилад і як виявити больові крапки на тілі.

Залишені без лікування больові крапки можуть викликати гострий біль, колення, нудоту, головний біль, відчуття жару або холоду, затьмарений зір або відчуття оніміння. Засоби масажу больових крапок дозволяє користувачам провести масаж глибоких тканин в хворобливих м'язах тіла. Ці засоби можна використовувати, як доповнення до традиційного лікування.

Массажери больових крапок →


Надежно - реєстрація тов київ - у нас дешевле!