Архів за місяць Травень 2008

Ванни для безконтактного масажу

MEDY JET®, Німеччина - безконтактна гидромассажная ванна

Дозволяє проводити різні види масажу без контакту пацієнта з водою. Пацієнт лежить на еластичному покритті, яке розташовується на теплій воді Medy Jet®. Тіло плавно погойдується на 330 літрах води. Дві незалежні контрольовані комп'ютером струмені здійснюють масаж тіла через еластичне покриття.

Можна вибрати:

  • ділянка тіла для масажу (до 3-х ділянок)
  • рівень тиску, тип масажу і тривалість для кожної ділянки тіла
  • число методів лікування

Варіанти масажу:

Дугоподібний масаж, круговий масаж, точковий масаж, масаж паралельними рухами, масаж дзеркального типу, з постійним або пульсуючим тиском, з синхронним або асинхронним рухом струменя, лівої сторони тіла, правої сторони тіла. Система дає можливість використання різноманітних програм. На сенсорному екрані можна вибрати інтенсивність, тривалість і тип масажу. Залежно від вибраної програми, установка дозволяє проводити масаж всього тіла або окремих частин. Стандартні програми і індивідуальні установки. На чип-карте зберігаються індивідуальні параметри масажу клієнта. Зберігши один раз програму на мікрочіпі, її можна викликати у будь-який час.
Контрольований комп'ютером кольоровий сенсорний екран.
Індикатор зворотного відліку часу, що показує час процедури

, що залишився Ванни для безконтактного масажу →


Перевозки Харьков Газель грузоперевозки в харькове перевозка.

Ванни для кишкових і гінекологічних зрошувань

Базова комплектація:

Ванни для кишкових і гінекологічних зрошувань →


Ванна для талассо і пелоїдотерапії

Безконтактна ванна SoftРack Tеtis

Ванна для талассо і пелоїдотерапії →


Ванни для горизонтального підводного витягнення хребта

Модель 1.5-2
Комплекс горизонтального підводного витягнення хребта

На базі спеціальної медичної ванни великого об'єму
Ванна виконана з високоякісного акрилового скла методом глибокого безшовного витягнення з пультом управління, корпус ванни розташований в спеціальному металевому каркасі.
Колір ванни (по вибору): пастельний-блакитний, болотний або білий, колір обшивки: білий.

Ванни для горизонтального підводного витягнення хребта →


Бальнеологічні ванни

Медична бальнеологічна ванна "тиха вода" для проведення процедур з використанням термальної, мінеральної, морської води і процедур з лікарськими розчинами будь-якого агресивного медичного середовища.

Бальнеологічні ванни →


Ванна для ручного підводного душу-масажу

Установка є повністю закритим блоком, з усіх боків має скошену до низу обшивку з вологостійкого пластика білого кольору. Корпус ванни виконаний з високоякісного акрилового скла способом глибокого безшовного витягнення, армований, встановлений на сталеву опору. Колір корпусу ванни по вибору: пастельний-блакитний, болотний або білий.

Арматура наповнення ванни з термометром для вимірювання температури. Душова система з шлангом і ручним душем, вбудований комплект зливу і переливу із заглушкою і ланцюжком, бічні поручні.
Вбудований насос, моторний-насосна частина електрично роз'єднана. Захист сухого ходу насоса управляється рівнем наповнення, система трубопроводів усередині установки виконана з міді і термостійкого пластика.

Ванна для ручного підводного душу-масажу →


Гидромассажниє ванни для всього тіла

Гидромассажная ванна для проведення автоматичного запрограмованого голчатого струменевого загального і зонального масажу, м'якого легко-бульбашкового (перлинного) масажу, ротаційного і вакуумного масажу живота, масажу комірної зони, ручного підводного масажу, поєднаною хромотерапії.

Автоматичний, програмований масажний пристрій з мікропроцесорним управлінням: підводний масаж по вибору як с/так і без повітряного масажу.
Цифровий датчик свідчення температури наповнення ванни, після старту програми - свідчення температури води у ванні.

Гидромассажниє ванни для всього тіла →


Gezatone- вібромассажер для тіла з функцією ГИК прогрева

Виробник: GEZANNE, Франція

Ергономічний вібромассажер для тіла з двома змінними насадками, функцією ГИК прогрева і знімною ручкою. Ідеальний спосіб позбавитися від м'язової втоми, підвищити тонус м'язів, позбавитися від больових синдромів, зменшити жирові відкладення в проблемних зонах.
Масаж - один з якнайдавніших способів турботи про здоров'я. Він позбавляє від болю, розслабляє м'язи, покращує самопочуття. Вдосконалення видів і способів масажу дозволило в наше століття високорозвинутої науки і техніки створювати масажні апарати, не поступливі традиційним видам масажу.
Массажер для тіла Gezatone Active Power дозволяє легко, без сторонньої допомоги провести сеанс першокласного масажу у себе удома.
Массажер для тіла Gezatone Active Power - ефективний засіб для масажу м'язів шиї, плечей, спини, стегон, литок і ступень. Це сприяє їх розслабленню і знімає накопичену втому, повертає бадьорість і хороше самопочуття.
Массажер для тіла Gezatone Active Power, надаючи масажну дію на тканині, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси, сприяє спалюванню підшкірного жиру, зміцненню м'язів. Під впливом масажу підвищується працездатність м'язів, нормалізується м'язовий тонус, прискорюється відновлення при фізичній втомі.
Масаж за допомогою Gezatone Active Power викликає вазомоторні реакції (розширення кровоносних судин), що сприяє інтенсивнішому живленню тканин. Поліпшення циркуляції крові і метаболічного обміну - це вирішальні чинники, які допоможуть Вам створити красиву фігуру, а також зменшити прояви целюліту. Однією з основних причин виникнення целюліту є порушення кровообігу в тканинах і виникнення набряклості. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, тобто усуває причини виникнення целюліту. Під впливом масажу поліпшується лімфооток, активізується венозний кровотік. Сприяючи відтоку лімфи і венозної крові, масаж сприяє усуненню набряків.
ОБЛАСТІ ДІЇ ДЛЯ МАСАЖУ
А. Общий поновлюючий масаж
Починайте масаж із зведення стопи і піднімайтеся уздовж ніг до сідниць. Потім виконайте масаж сідниць і, далі, вгору по спині зліва і праворуч від хребта. На завершення виконаєте масаж комірної області.
Б. Массаж спини
По черзі масажуйте ділянку спини зліва і праворуч від хребта. Виконуйте плавні повільні рухи вгору / вниз, не відриваючи массажера від тіла. На спині розташовано більше 650 акупунктурних крапок, пов'язаних з внутрішніми органами або що впливають на стан людини, див. мал. 3.
В. Массаж ніг
Сядьте на край стільця або встаньте, поставивши зігнуту ногу на підставку (наприклад, стілець або табурет). Поволі ведіть массажером по задній поверхні від ступні до згину коліна і далі до сідниць. Зворотний рух виконується по передній поверхні ноги від верху стегна до стопи.
Г. Массаж м'язів живота
Массажер надає стимулююча і зміцнююча дія на м'язи живота. Рекомендується також застосовувати для боротьби з жировими відкладеннями. Масаж виконується круговими рухами навколо пупка.
Д. Массаж стегон
Стегна, як правило, найбільш схильні до накопичення жирових відкладень. Тому тут потрібний найбільш енергійний масаж. Виконуйте масаж легкими круговими рухами від низу до верху.
Е. Массаж до і після занять спортом
Массажер може використовуватися перед заняттями спортом для розігрівання м'язів і після їх завершення для відновлення і виведення з м'язів молочної кислоти і токсинів. Масаж проводиться по напряму уздовж м'язів.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
* Онкологічні захворювання.
* Важкі захворювання серцево-судинної системи.
* Гострі запальні процеси.
* Порушення цілісності шкіри, рани, гострі періоди травми.
* Періоди загострень загальних важких захворювань.
* Стан вагітності.
* Не призначений для дітей.
* Не можна проводити дію на області з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом, області проекції щитовидної залози і крупних лімфатичних вузлів.
* Не можна надавати дію на кістки, суглоби, область хребта, голову, область геніталій і інші чутливі частини тіла.
* Особам, страждаючим гіпертонією, неврологічними і ортопедичними захворюваннями, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, що лікує.
* При загостренні якого-небудь хронічного захворювання внутрішніх органів рекомендується тимчасово утриматися від проведення вібромассажа.
* Увага! Масаж повинен бути приємним і заспокійливим. Якщо Ви відчуєте біль або дискомфорт, відразу ж припиніть процедуру і проконсультуйтеся з лікарем.
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
Массажер Gezatone Active Power 1 шт.
Ручка-подовжувач 1 шт.
Заглушка (для використання без ручки-подовжувача) 1 шт.
Змінні насадки 2 шт.
Інструкція по експлуатації 1 шт.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення АС 220 В, 50 Гц
Споживана потужність не більше 22 Вт
Тривалість безперервної роботи не більше 20 хвилин
Діапазон робочих температур +10 ... 35°С при вологості 20-85%
Габаритні розміри 400 х 110 х 120 мм
Вага 1.8 кг
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Gezatone- вібромассажер для тіла з функцією ГИК прогрева →


Антіцеллюлітний апарати для моделювання і корекції фігури

Body Beauty Clinic Infrared 8, Італія

інфрачервона дія

Антіцеллюлітний апарати для моделювання і корекції фігури →


Двосторонній масажний матрац для тіла

Виробник: GEZANNE, Франція

Матрац з пультом дистанційного керування для масажу всього тіла з двома типами покриттів і функцією прогрева поперекової області
Масажний матрац - це повнорозмірний массажер для тіла. Він може з успіхом використовуватися як вдома, так і на роботі.
Масажний матрац дозволяє виконати масаж всього тіла. Незамінний для розслаблення і зняття напруги в м'язах, загального відновлення і тонізації організму. Масажний матрац дозволяє Вам правильно поєднувати роботу і повноцінний відпочинок, забезпечує якнайкраще розслаблення, відновлює працездатність. Додатково оснащений функцією прогрева поперекової області.
Основні характеристики
повнорозмірний массажер для всього тіла
мікропроцесорний пульт управління
4 зони масажної дії:
шийний відділ і плечі
спина і поясниця
стегна
гомілки
6 передвстановлених автоматичних програм або ручне управління
функція прогрівання поперекової області
таймер автоматичного відключення
3 рівні інтенсивності масажної дії
регулювання швидкості зміни циклів масажу в передвстановлених програмах
Зручність застосування
Масажний матрац оснащений пультом дистанційного керування на базі мікроконтролера, що дозволяє вибирати ручний режим управління матрацом (активізація будь-якої масажної зони або довільної їх комбінації) або використовувати одну з шести передвстановлених програм, включаючи спеціальну демонстраційну програму. Апарат дозволяє також встановлювати один з трьох рівнів інтенсивності масажної дії і швидкість зміни циклів масажу в передвстановлених програмах.
Зони масажної дії
Зона 1 - Шия і плечі / NECK&SHOULDERS
Зона 2 - Спина / BACK
Зона 3 - Стегна / THIGHS
Зона 4 - Гомілки / CALVES
Опис вбудованих програм масажу
DEMO - виконання всіх п'яти основних програм по черзі, починаючи з програми Full Body.
FULL BODY - масажна дія на всі зони одночасно з постійною інтенсивністю по схемі 1234.
CYCLE - масажна дія на зони по одній, починаючи з шиї і плечей, по схемі 1, 2, 3, 4.
ROLLING - масажна дія на зони по дві, починаючи з шиї і плечей, по схемі 12, 23, 34, 41 і т.д.
PULSE - короткочасна масажна дія на зони по одній по схемі 1, 2, 1, 2, 3, 2, 3, 4 і т.д.
WAVE - режим Full Body з плавною хвилеподібною зміною інтенсивності дії в межах встановленого рівня (L, M або H).
Комплектація
Масажний матрац з пультом управління 1 шт.
Мережевий адаптер АС 220/12 В, 1.6 А 1 шт.
Керівництво по експлуатації з гарантійним талоном 1 шт.
Технічні характеристики
Кількість незалежних
масажних зон 4
Режими роботи ручної / автоматичний, 6 програм
Розміри масажного матраца 450х1600х40 мм
Напруга живлення АС 12В, 1.6А (від мережевого адаптера)
Режим роботи нетривалий, не більше 30 хвилин
Діапазон робочих температур +10.35°С
Допустима вологість не більше 85%
Протипоказання
Даний апарат не рекомендується використовувати в наступних випадках:
під час вагітності;
за наявності пошкоджень і захворювань шкіри, опіків в місці дії;
при варикозній хворобі вен;
після прийому заспокійливих, болезаспокійливих і снодійних засобів, а також алкоголю;
люди, що використовують кардіостимулятори повинні отримати дозвіл лікаря на використання даного апарату;
при діабеті слід отримати дозвіл лікаря на використання даного апарату.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Двосторонній масажний матрац для тіла →