Архів за день 4 Травень 2008

Массажер для ваннджакузиhydro care


Країна виробник: Бельгія
Торгова марка: Lanaform
Ще одна маленька революція від Ланаформ. Володіючи основними функціями Максион, цей прилад - не більше мобільника і оснащений фантастичною кількістю аксесуарів для комутації і кріплення - їх 10. У радіусі 1 метра навколо вас створюється персональна атмосфера свіжості і чистоти, захищена від тютюнового диму, вихлопних газів, статичної електрики і небезпечних бактерій. Володарі приладу із здивуванням відзначають, що почуствовалімощную захист від негативної енергетики колег по офісу. Плюс - найважливіший для ділових людей факт зміцнення імунітету і різкого зниження числа пропущених по хворобі робочих днів - це офіційна статистика.
Ви можете живити його в автомобілі через прікуріватель, на роботі - через Творці цього незвичайного комплексу для релаксації зробили все, щоб відчуття комфорту було повним і беськомпромісним. За лічені секунди ваша ванна перетворюється на справжній джакузі. М'який матрац з форсунками для подачі теплого повітря і надувною подушкою відмінно пристосований для всіх існуючих типів ванн. За допомогою дістанционнго пульта легко встановити таймер, підібрати інтенсивність потоку бульбашок. Пульт за допомогою присосків легко і надійно закріплюється на стіні. Можливий і стаціонарний варіант установки.
Крім того, в комплект входить водонепроникний ручний массажер з двумія змінними насадками, ролик і щітка з еластичним ворсом.
Багатство функцій і режимів роботи дозволяє знімати стрес і расслаблятся перед сном або заряджати енергією для активного дня.
Комплектація:
1.Набір ароматичних масел-6шт
2.Надувна подушка
3.Ручний массажер з двома насадками
4.Гидромассажный килимок
5.Шланг
6.Прилад
7.Кріплення для приладу
8.Пульт управління
9.Інструкція

Джерело: belts.com.ua