Архів за день 5 Травень 2008

Flex male-цифровою міостімулятор для чоловіків

Виробник: Bio-Medical Research Ltd, Ірландія

Новітній цифровою міостімулятор з 4 вбудованими програмами, сенсорним управлінням, ЖК дисплеєм, неопреновим поясом. Призначений для швидкого зниження зайвої ваги, формування м'язового профілю, накачування м'язів черевного преса і спини.
За допомогою останньої розробки ірландської фірми Слендертон - Flex Male Ви зможете сформувати атлетичну фігуру, про яку мрієте! А найголовніше -
без яких-небудь зусиль з Вашого боку.
Тільки уявіть собі: Ви лежите на дивані, читаєте свій улюблений журнал або дивитеся телевізор, а в цей час компактний Флекс примушує м'язи Вашого живота працювати, як при найінтенсивніших заняттях спортом!
За 30 хвилин занять із Слендертон Флекс м'язи Вашого преса скорочуються 240 разів!
Уявіть собі скільки часу і зусиль знадобиться Вам, щоб 240 разів виконати підняття тіла вгору-вниз і отримати той же результат?!
Особливість застосування Слендертон Флекс від звичайних занять в тренажерному залі полягає в тому, що Слендертон Флекс дозволяє вам легко тренувати ізольовані групи м'язів, дозволяючи досягти прекрасних результатів за дуже короткий проміжок часу. Скажімо, при звичайних "скручуваннях" для тренування м'язів черевного преса в залі, працюють як м'язи живота, так і м'язи стегон, шиї, рук, спинні м'язи, що помітно зменшує ефективність тренування. Слендертон Флекс дозволить Вам зосередити тренування виключно на м'язах живота. Тому результат Ви побачите вже через тиждень.
А головне - для занять із Слендертон Флекс Вам не знадобиться докладати ніяких зусиль!
Надзвичайна ефективність Флекс полягає в застосуванні новітньої запатентованою C.S.I. технології. Тільки Слендертон Флекс імітує сигнали, посилаєми мозком до м'язів, примушуючи їх скорочуватися як при найінтенсивніших заняттях спортом.
Так в звичайних міостімуляторах Ви повинні розмістити дві електродні накладки на шкірі, так, щоб одна лежала в області початку тренованої групи м'язів, а друга в кінці. Це приводить лише до поверхневих скорочень м'язів, роблячи процедуру нізкоеффектівной, також постійно доводиться пересувати накладки, що робить процедуру не дуже зручною.
Унікальність C.S.I технології, вживаної тільки в Slendertone Flex, полягає в тому, що скорочення м'язів відбуваються не за рахунок слабких електричних імпульсів різної полярності, а за рахунок дії на стволові нервові закінчення, тому скорочуються не тільки м'язи безпосередньо прилеглі до електродів, а всі м'язи входять до даної м'язової групи.
Так при заняттях з поясом Флекс одночасно скорочуються верхня, нижня і середня частина прямих м'язів преса, косі м'язи преса, мищци гиза спини.
Дана технологія вже 5 років застосовується в професійних моделях Slendertone, зарекомендувала себе незвичайно ефективною, зручною і абсолютно безпечною. І лише в кінці 2004 року завдяки компанії Слендертон цією технологією дістали можливість користуватися всі охочі.
У всіх моделях міостімуляторов Слендертон Флекс застосовуються гипоалергенниє клейкі електродні накладки, тому заняття із Слендертон Флекс - максимально зручні: вам не потрібно використовувати струмопровідний гель, і максимально ефективні: завдяки клейким накладкам електричні імпульси рівномірно передаються по всій поверхні шкіри, дотичної з накладками, виключаючи будь-які неприємні відчуття.
Заняття з міостімуляторамі Слендертон Флекс ефективні і абсолютно безпечні, що підтверджене численними клінічними випробуваннями, зокрема Медичною Асоціацією США. При цьому після двох тижнів використання 7 з 10 випробовуваних відзначили підвищення м'язового тонусу м'язів преса, 8 з 10 випробовуваних відзначили зменшення об'ємів живота. Слендертон - єдина компанія в світі, що отримала медичний сертифікат безпеки FDA US на всі моделі своїх міостімуляторов.
Чотири вбудовані програми допоможуть Вам необхідне тренування: зниження зайвої ваги, формування м'язового профілю, підвищення тонусу м'язів, набір м'язової маси (power workout).
Всі параметри роботи задаються зручними сенсорними клавішами і відображаються на ЖК дисплеї. А неопреновий пояс і клейкі електродні накладки роблять заняття із Слендертон
Флекс дуже зручними і максимально ефективними.
40 хвилин занять з Флекс еквівалентні інтенсивному півторагодинному тренуванню в тренажерному залі, або годинній пробіжці, або двогодинній їзді на велосипеді.
Комплектація:
Блок управління;
Неопреновий еластичний пояс;
К-т клейких електродних накладок;
3 алкалайнових пальчикових батареї типа АА;
Сумка-чохол;
Пластиковий кейс;
Інструкція з експлуатацій, методичні матеріали по застосуванню.
Протипоказання: хронічна серцева недостатність, електронні імплантанти, пухлини, вагітність, епілепсія, грижа.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Flex male-цифровою міостімулятор для чоловіків →