Архів за день 9 Травень 2008

Міостімулятори slenderton


Цифровою міостімулятор з ЖК дисплеєм, 4 програмами, виготовлений у вигляді антіцеллюлітних шортів і призначений для тренування самих проблемних областей тіла: стегон і сідниць. Flex B&T - єдиний міостімулятор тренірущий абсолютно всі м'язи сідниць і стегон. Целюліт, жирові відкладення в області талії, стегон і сідниць? Ви втомилися від утомливих щоденних тренувань і дієт, що виснажували, а ефекту від них в "проблемних" зонах не спостерігається!Flex Bottom and Thighs - розумний підхід до моделювання своєї фігури! Флекс БТ є останньою розробкою ірландської фірми Slendertone.
Тільки у Флекс БТ ефективність міостімулятора поєднується з дією антіцеллюлітних шортів, що каталізує, з ефектом мінісауни. При заняттях з Flex B&T інтенсивно сокращаютя м'язи в області сідниць, стегон і талії. Відбувається спалювання жиру в проблемних областях, руйнуються целлюлітниє гранули. Всього за декілька занять з Slendertone Flex B&T Ви зможете скинути зайву вагу, прибрати жирові відкладення з області талії і сідниць, видалити неестетичні целлюлітниє гранули і сформувати фігуру, про яку мрієте! А найголовніше - без яких-небудь зусиль з Вашого боку. Надзвичайна ефективність Флекс БТ полягає в застосуванні новітньої запатентованою C. S. I. технології.
Тільки Слендертон Флекс імітує сигнали, посилаєми мозком до м'язів, примушуючи їх скорочуватися як при найінтенсивніших заняттях спортом. Так в звичайних міостімуляторах Ви повинні розмістити дві електродні накладки на шкірі, так, щоб одна лежала в області початку тренованої групи м'язів, а друга в кінці. Це приводить лише до поверхневих скорочень м'язів, роблячи процедуру нізкоеффектівной, також постійно доводиться пересувати накладки, що робить процедуру не дуже зручною. Унікальність C. S.
I технології, вживаній тільки в приладах Slendertone Flex, полягає в тому, що скорочення м'язів відбуваються не за рахунок слабких електричних імпульсів різної полярності, а за рахунок повної імітації нейронних сигналів мозку м'язам, тому скорочуються не тільки м'язи безпосередньо прилеглі до електродів, а ВСІ М'ЯЗИ внутрішньої і зовнішньої частин стегон, сідниць і низу спини. Дана технологія вже 5 років застосовується в професійних, салонових моделях Slendertone, зарекомендувала себе незвичайно ефективною, зручною і абсолютно безпечною. І лише в кінці 2000 року цією технологією дістали можливість користуватися всі охочі.
Клейкі електродні накладки в Flex B&T розміщуються в антіцеллюлітних шортах з ефектом мінісауни, які служать каталізатором обмінних процесів в м'язових тканинах. Тому заняття з Flex B&T дуже ефективні. Тренування з Flex B&T дуже зручне: Вам просто треба надіти шорти Flex, вибрати одну з 4 вбудованих програм тренувань і. нічого не робити, адже тренуватися за Вас буде Flex B&T, а Ви лише зрідка можете спостерігати за процесом тренування на ЖК дисплеї і захоплюватися отриманим результатом. 40 хвилин занять з Flex B&T еквівалентні інтенсивному півторагодинному тренуванню в тренажерному залі, або годинній пробіжці, або двогодинній їзді на велосипеді.
Flex B&T є революційним високотехнологічним міостімулятором, неперевершеним по ефективності. На сьогоднішній день не один з інших виробників не зміг повторити в своїх виробах запатентовану Slendertone C. S. I. техологию. Остерігайтеся підробок! Тільки вироби Slendertone Flex володіють заявленими свойсвамі C. S. I. технології і гарантією якості. Використовуючи прилад по 40 хвилин в день вже через тиждень Ви відмітите прекрасний результат, Слендертон Флекс БТ допоможе Вам створити тіло, про яке Ви мріяли. Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.
Комплектация:Блок управління;Неопреновый еластичні шорти на липучках (44-54 розмір) з ефектом мінісауни;К-т клейких електродних накладок;3 алкалайнових пальчикових батареї типа АА;Сумка-чехол;Пластиковый кейс;Инструкция по експлуатації;Блокнот для ведення статистики занять. Протипоказання: хронічна серцева недостатність, електронні імплантанти, пухлини, вагітність, епілепсія, грижа.

Міостімулятори slenderton →