Архів за день 10 Травень 2008

Gymbody – цифровою міостімулятор для жінок

Виробник: Bio-Medical Research Ltd, Ірландія

Недорога модель цифрового міостімулятора, виготовленого по C.S.I. технології. Призначений для тренування м'язів преса і низу спини: зниження зайвої ваги і позбавлення від жирових відкладень, формування підтягнутого живота, легкого м'язового профілю.
Джим Боді - остання модель міостімулятора м'язів преса від компанії Слендертон. Джим Боді спеціально розроблений для жінок, які віддають перевагу простому, недорогому, а головне ефективний шлях до формування атлетичної, сексуальної фігури.
Слендертон Джим Боді використовує запатентовану C.S.I. технологію, ефективність якої підтверджена клінічно. Завдяки C.S.I. технології Джим Боді за одне тридцятихвилинне заняття глибоко опрацьовує ВСІ м'язи преса і м'язи, що формують талію.
Просто надіньте пояс Джим Боді і натисніть клавішу "старт", все інше за Вас зробить пояс Слендертон Джим Боді.
Джим Боді концентрує дію на тренування м'язів, які важко опрацьовувати при звичайних заняттях в тренажерному залі. Джим Боді стимулює не тільки м'язи що знаходяться безпосередньо під поясом апарату, а всі м'язи преса і м'язи, що формують талію.
Завдяки незвичайно зручній і компактній конструкції Ви можете тренувати м'язи і в той же час займатися своїми повсякденними справами.
99 логарифмічних рівнів інтенсивності роблять заняття з Джим Боді максимально еффектінимі, зручними і приємними.
А невисока ціна робить модель Слендертон Джим Боді доступною широкому кругу покупців, прагнучим до краси і гармонії свого тіла.
Комплектація:
Пульт управління;
Неопреновий пояс;
К-т електродних накладок;
К-т батарей живлення;
Інструкція по експлуатації.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Gymbody – цифровою міостімулятор для жінок →