Апарати для электроэпиляции

Epil Beauty Clinic, Італія
епілятор

Новітня автоматична Sence система - не вимагає педалі!Когда голка досягає кореня волоса, автоматично посилається електричний імпульс. У той же момент лунає звуковий сигнал і на рідкокристалічному дисплеї висвічується результат.

Blend - використання якнайкращої комбінації струмів для деструктивної дії електролізу і швидкості термолізу (для волосся, що рідко росте).

Super Flash - варіація термолізу. Автоматично випускається три дуже швидких розряду (тисячні долі секунди) високої інтенсивності для збільшення ефективності і безболісності процедури на великих і чутливих областях.

Super Flash 3 - для трудноудалімих, "упертого" волосся.

Epil Soft - використовує електромагнітні імпульси для стоншування і подальшого зникнення волосся. Після процедури волосся віддаляється традиційним восковим методом.

Термоліз (AGO Flash) - руйнування стінок волосяного фолікула в результаті теплової дії струму високої частоти (для волосся, що часто росте).

Пінцет - струм високої частоти проникає по волосу і руйнує дермальний сосочок (для дуже чутливих областей).

Електроліз - дія постійного струму, який потрапляючи у волосяний фолікул, утворює гидроксид натрію і руйнує фолікул. Метод ефективний при деформованому волоссі.

Derm - метод використовується до і як відхід після епіляциі. Анафорез - для проникнення в шкіру біологічно активних речовин, анестетіков або речовин волосся, що знижує зростання. Катафорез - для зняття набряклості і гіперемії після епіляциі.

Індивідуальні картки пам'яті.

В комплекті з візком в стилі Авангард.

Джерело: hcd.ru


0 Відгуків на “Апарати для электроэпиляции”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук