Апарати мікродермабразії

VitaPeel і VitaPeel Ion, Канада - сучасні системи мікродермабразії

Система VitaPeеl видаляє клітки епідермісу, що омертвіли, сприяє зменшенню рогового шару шкіри і стимулює її регенерацію. При її застосуванні зникають пігментні плями, згладжуються зморшки, недоліки шкіри і розтяжки. Цикл роботи VitaPeel складається з двох фаз: стимуляції і ексфоліациі.

Перший етап роботи - вакуумна стимуляція - активізує мікроциркуляцію, готуючи шкіру до процедури ексфоліациі.
Під час другого етапу за допомогою мікрокристалів оксиду алюмінію проводиться контрольована мікродермабразія. Універсальний апплікатор, покритий титановим сплавом, забезпечує направлене і ефективне лікування. Система CrystalVac™ очищає шкіру після процедури і насищає епідерміс киснем. Завдяки спеціальному циклу очищення з трубок і фільтру приладу віддаляються частинки шкіри, що осіли, що виключає можливість ускладнень після проведеного лікування.

  • Цифрове управління. Електронне управління дозволяє підібрати оптимальний (з 50-ти можливих) рівень тиску для ефективного і комфортного лікування. Цифрова настройка мікрокристалічного розпилювання дозволяє легко підстроїтися під індивідуальні особливості пацієнта для оптимального лікування шкіри, пігментних плям, розтяжок і рубців.
  • Система видалення нальоту CrystalVac™ очищає шкіру після процедури мікродермабразії.
  • Система видалення конденсату DryFlo™. Завдяки контейнеру, наповненому кристалами адсорбенту, система видаляє рідину з приладу, забезпечуючи вільний потік мікрокристалів під час лікування і запобігаючи зростанню бактерій усередині приладу.
  • Стійка приладу. Лита стійка Vita зроблена із сталі, що гарантує її стабільність і довговічність. Утримувач для лампи вбудований в робочу поверхню стійкі, а в підставі стійки приховано зовнішнє джерело живлення.

VitaPeel Ion - система мікродермабразії і іонотерапії.

Іонний режим роботи і додаткові аксесуари VitaPhase IM і VitaPhase SM. Функції, реалізовані в VitaPeel Ion системі, дозволяють проводити процедури мікродермабразії, іонофорезу, стимулюючий і іонний масаж.

Іонний режим

Завдяки легкому гальванічному струму іонний режим роботи приладу дозволяє проводити спеціальні процедури: іонофорез і глибоке очищення. Функція глибокого очищення збільшує проникність шкіри і перетворює надлишок секрету сальних залоз на емульсію, що сприяє дійсно глибокому очищенню шкіри. Іонізація сприяє активному проникненню косметичних продуктів, що іонізуються, і заспокоює шкіру. Ці процедури можуть бути проведені за допомогою приладу VitaPhase IM або багатофункціонального електроду залежно від потреб клієнта.

Технічні характеристики

Іонний режим : Регульований постійний струм 0,00 - 3,00 м А
Крок 0,05 від 0,00 до 0,95 м А
Крок 0,1 від 0,00 до 3,00 м А
Полярність: електронне реверсування
Максимальна напруга: 34 Вольти

Насадка VitaPhase SM

- стимуляція метаболізму
- посилення регенерації кліток
- розслабляючий вібромассаж.

Апарат, обладнаний 10 електродами і 5 світловими діодами, працює в двох режимах: розслабляючий режим вібромассажа і комбінований - стимуляції і вібромассажа. Червоне світло діодів володіє хромотерапевтічеськім ефектом, стимулює і відновлює шкіру. Після процедури мікродермабразії використовуйте розслабляючий режим, а потім - режим стимуляції для досягнення якнайкращого результату.

Технічні характеристики

VitaPhase SM - безперервний імпульсний струм
Форма хвилі: імпульс
Інтенсивність: 0 - 26 ма
Частота: 4 кгц
Полярність хвилі: позитивна
Полярність електродів: 5 пар, положительная/отрицательная
Світлодіоди (5): 660 нм

Насадка VitaPhase IM

Постійний струм: працює в сукупності з іонним режимом (Ion mode) Регулювання допоміжного струму: min. 0.30 ма або менше, якщо рівень інтенсивності менший, ніж 0.30 ма; максимальний рівень інтенсивності в іонному режимі (Ion mode)

Джерело: hcd.ru


0 Відгуків на “Апарати мікродермабразії”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук