Архів рубрики 'Душове обладнання'

Типи душового устаткування

Душ Шарко для прісної, мінеральної води Свободностоящая кафедра в пультового виконання для проведення процедур струменевого, обливного і віялового душей , можливість проведення класичного контрастного душу.

Типи душового устаткування →


экономно купить квартиру в киеве от застройщика Ссылка

Каскадні душі

РОЗМІР КАСКАДНОГО ДУШУ CS-1 "ГІРСЬКИЙ ВОДОПАД" МОДЕЛЬ "ADVANCED" 40см(довжина) х 23см (ширина) х 31(глибина).

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС:

Каскадний душ виконаний у вигляді елегантного цельнохромірованного водопаду декоративної форми. В процесі процедури ширина падаючого струменя на виході водопаду складає 40см. Водопад встановлений на цельноформованно акриловому корпусі з дизайнерською обробкою "Хром". Установка на стіну здійснюється через спеціальну хромовану систему union 3/4 і не вимагає ніяких додаткових кріплень ву стіні. Всі елементи душу виготовлені з неіржавіючих матеріалів з хромованим покриттям і обробкою "Хром/PVD Золото". Гірський водопад встановлюється на стіні над спеціальною масажною панеллю PES-15 STANDARD.

Каскадні душі →


Швейцарські циркулярні душі


Ефективна, безпечна і надійна душова система для професійного гидромассажа. Поєднання унікальних функцій і елегантного дизайну робить швейцарські циркулярні душі RMS невід'ємною частиною клінік, салонів краси, реабілітаційних центрів, бань, саун, спа-салонів і ін.

Конструктивно швейцарський циркулярний душ складається з 5-и сполучених між собою вертикальних несучих стійок, виготовлених із спеціальних неіржавіючих високоякісних матеріалів з безшовною зваркою і спеціальним покриттям хром або "золото" PVD (залежно від моделі). На 5-и вертикальних стійках встановлені суцільнометалеві (brass) душові розпилювачі з направленою точковою дією води. Розпилювачі оснащені кнопкою індивідуального відключення, системою регулювання кута. Дизайн і покриття розпилювачів мінімізують можливість кальцинації. Легко обслуговуються і очищаються протягом декількох секунд.
Вертикальні стійки душу утворюють об'ємний простір, усередині якого через гидрораспилітелі під регульованим тиском розпилюються направлені струмені води. Дія рівномірно розподіляється на всю поверхню тіла. Кожен гидрораспилітель може бути легко відключений користувачем або оператором у будь-який момент. Деякі моделі оснащені додатковими спеціальними гид-рораспилітелямі "Шея/Плечи" і двома спеціальними лате-ральнимі гидрораспилітелямі, розташованими на горізон-тальной стійці. Душ оснащений спеціальною автономною системою екстреного відключення.
У душі використана спеціальна декоративна система паралельного обв'язування, значно поліпшуюча зовнішній вигляд, стійкість і надійність. Система виконана з суцільнометалевих неіржавіючих елементів з покриттям "Хром/Золото PVD".

.

Система управління включає автоматичний термосместель, індивідуальні крани на кожній функції, термометр, манометр і ін.

Швейцарські циркулярні душі →