Архів рубрики 'Горизонтальні солярії'

Домашні солярії

Домашні солярії Philips і Onyx -это, як правило, горизонтальні побутові солярії і односторонні портативні солярії, не призначені для використання в комерційних цілях. На відміну від професійної лінії, вони не розраховані на цілодобову роботу, харчуються від звичайної мережі і виконані з простих матеріалів. За рахунок цього вони значно дешевші за професійні солярії, але ні в чому не поступаються їм за якістю загару. У комплект домашньої лінії входять лампи того ж спектрального складу, що і в професійних лініях салонових соляріїв, тому відмінностей як загар немає і бути не може.

Якщо говорити про принципові відмінності між професійною і домашньою лінією соляріїв, то це, перш за все, потужність ламп: від неї залежить швидкість прояву загару. Так, потужність ламп в турбосоляріях може досягати 12 000 Вт, тоді як максимальний показник домашніх соляріїв - 3000 Вт. Загар в салонах -это величезний стрес для шкіри і організму в цілому, навіть зниження часу перебування в солярії не вирішує проблему негативної дії УФ-ЛУЧЕЙ на шкіру людини. Короткострокові відвідини - це достатньо витратний процес з погляду фінансів і часу отримання загару.

Покупка домашніх соляріїв Philips допоможе не тільки отримати максимальну користь від загару, але і понизити до мінімуму ступінь ультрафіолетового випромінювання. Крім того, домашній солярій є фінансово вигідним варіантом: сім'ї з чотирьох чоловік вистачить комплект ламп на рік. Всі солярії нашого інтернет-магазина легко встановлюються в будь-якій частині квартири і не займають багато місця.

Домашні солярії →


Горизонтальні солярії HAPRO

Голландська компанія Harpo давно зарекомендувала себе з кращого боку у сфері виробництва соляріїв різних типів. Harpo випускає і професійні, і побутові (домашні) солярії, на які спостерігається незмінно великий попит у всьому світі. Горизонтальні солярії виробництва Harpo добре відомі в Росії під маркою LUXURA.
LUXURA - це гарантія того, що при виробництві апарату використовувалися тільки передові, високотехнологічні методи. Солярії LUXURA довговічні, деталі корпусу не просто стильні, вони - ультасовременниє.

Джерело: bestzagar.ru


Горизонтальні солярії dr Kern

Dr. Kern - один із старих в Західній Європі компаній-виробників апаратів штучного загару. Німецькі традиції якості, які дуже поважають в Dr. Kern, вимушують враховувати найжорсткіші вимоги до безпеки соляріїв. Фірмі дійсно вдається випускати солярії, відповідні всім санітарним нормам. Горизонтальні солярії Dr. Kern розроблені в тісній співпраці з медичними фахівцями і дістали схвалення служб нагляду в цій сфері.
Dr. Kern успішно проводить горизонтальні, вертикальні солярії ось вже в перебіг майже півстоліття. За цей час компанія налагодила тісні контакти з виробниками тих, що комплектують для соляріїв. Тут дуже дорожать постачальниками надійних стекол для соляріїв: адже якість їх продукції безпосередньо впливає на тривалість терміну служби соляріїв Dr. Kern.

Джерело: bestzagar.ru


Горизонтальний солярій SunVision


SunVision 222/244 XL - єдині професійні солярії, що підключаються до розетки на 220 В! Видимі результати загару навіть для високих клієнтів з інтенсивними лампами 120 Вт завдовжки 190 см! Ергономічне стекло* за формою тіла на нижній панелі дозволяє максимально розслабитися під час сеансу і отримати глибокий рівний загар. SunVision серії 200 - Ваше розумне вкладення грошових коштів, термін окупності солярію 4-5 місяців.
Горизонтальний солярій SunVision 300 XXL

Нові моделі горизонтальних соляріїв SunVision серії 300 оформлені в чотирьох концептуальних стилях, націлених на певну групу відвідувачів: витонченість розкоші, плотське тяжіння, енергія і динамізм, серія X-treme. Виберіть свій солярій, відповідний саме Вашому салону або студії загару по дизайну і комплектації. Яскравий вражаючий загар і популярність вашого солярію - гарантовані!
Горизонтальний солярій SunVision 400 XXL

Оновлена серія SunVision 400 заснована на особливій технології безперебійної роботи устаткування. Високоякісні і зносостійкі матеріали, а також сучасні технічні рішення роблять обслуговування солярію легким і швидким, а також на 100% гарантують надійність Вашого бізнесу.
Горизонтальний солярій SunVision 500 XXL

Стильний дорогий дизайн SunVision серії 500 з першого погляду видає устаткування класу "люкс". Сорок дві могутні лампи для тіла плюс дві системи випромінювачів для обличчя X-treme Intensive Tan і Soft Intensive System гарантують якнайкращий результат. Грамотно продумана система охолоджування ламп не тільки підсилює ефект загару, але і продовжує термін служби ламп. Ваші клієнти неодмінно оцінять ексклюзивні комфорт-программи: освіжаючий літній бриз AquaBreeze* і розслабляюча ароматизація AcScent Aroma*

Джерело:


Горизонтальний солярій Onyx PRO LINE 281 і Luxura

Горизонтальний солярій Onyx PRO LINE 28/1

Cолярий "Onyx Pro Line 28/1 Combi" - оптимальне співвідношення розумної ціни і високої якості виконання. Стильний, яскравий і елегантний дизайн, можливість застосування різних колірних оформлень дозволить Вашим клієнтам отримати також естетичне задоволення. Збільшена поверхня загару завдяки лампам завдовжки 190 см і зручний внутрішній простір дозволяють отримати максимально рівномірний відтінок загару і насолодитися комфортом. Спеціальна могутня лампа для особи на 400Вт не просто додає престижу цьому солярію, але і збільшує ефективність загару, що по гідності оцінять Ваші клієнти. Плавно регульована система вентиляції забезпечує тілу приємне охолоджування.
Можливість підключення солярію до монетопріємнику або виносної панелі управління адміністратора створює додаткові зручності в експлуатації цієї моделі. Простота в експлуатації і легкість в сервісному обслуговуванні доповнюють список достоїнств цієї моделі.
Горизонтальний солярій Luxura X3

Основна перевага цієї моделі - це ідеальне співвідношення високої якості, властивої всім соляріям голландської фірми Hapro, і доступної ціни. Декоративні панелі сріблястого кольору і насичений небесно блакитний колір солярію роблять його привабливим з першого погляду. Дизайн моделі, справедливо, визнаний фахівцями кращим в своєму класі. Гармонія в лініях поєднується з винятковою функціональністю всіх систем солярію Luxura X3. Могутня система вентиляції для клієнта забезпечується двома вентиляторами з обох боків солярію. Система охолоджування ламп дозволяє збільшити термін їх служби.
Солярій має зручний в експлуатації, багатофункціональний вбудований електронний пульт управління. Лінія представлена декількома моделями, в кожну з яких обов'язково вбудовані спеціальні лампи для особи і області декольте: так звані лампи "Спагетті" або лампи високого тиску із спеціальними фільтрами. Збільшена поверхня загару дозволяє добитися унікально рівного загару на будь-якій ділянці тіла.
Горизонтальний солярій Luxura X5

Елегантність і комфорт - риси, які, в першу чергу, характеризують цю модель. Стильний дизайн і фундаментальний вигляд у поєднанні з розкішшю і комфортом внутрішнього простору нікого не залишать байдужим. Не говорячи вже про потужність, приховану усередині цього солярію, яку по гідності оцінять Ваші клієнти вже після першого сеансу. Корпус моделей може бути виконаний в декількох колірних варіантах із стильним металевим відтінком. Вбудоване підсвічування в нішах вентиляторів полестить Вашому естетичному сприйняттю. Завдяки системі плавнорегуліруємих вентиляторів, розташованих з обох боків солярію, Ваші клієнти дістануть можливість відчути красу свіжого морського бризу.
Сенсорна електронна панель управління дозволяє регулювати всі режими роботи солярію по Вашому бажанню. Для Вашої зручності солярій може бути підключений до монетопріємнику або виносного пульта управління, а різноманітність додаткових опцій дозволить відповідати будь-яким побажанням Ваших клієнтів.
Горизонтальний солярій Luxura X7

Досконалість технологій і висока якість виконання кожної деталі створюють ідеальну комбінацію в цій моделі престиж класу. Оригінальне внешнєєе уявлення, підсвічування вентиляторів, оновлені кольори, в яких можливе виконання цього солярію, а також плавної закінченості ліній лише зовні відображають перевагу Luxura X7. Але, заглянемо всередину - ергономічне скло, що повторює контури тіла, установка для ароматерапії Xsens, вбудована аудіосистема, що включає MP3 і функцію Sound Around, вбудовані HPS фільтри нового покоління для лицьових ламп високого тиску, все це і багато що інше покликане залишити незабутні відчуття від використання цієї моделі.
Ваші клієнти повертатимуться знов і знов тільки, щоб знову відчути ту розкіш і комфорт, який прісущь тільки цьому солярію. Не меншого 40 ламп, потужність яких по Вашому бажанню може досягати до 180Вт, покликані забезпечити високу ефективність загару . Потужність такого солярію перевершить відмітку в 11000Вт.
Горизонтальний солярій Luxura X10

Довершений дизайн, внутрішнє підсвічування, технологічний фільтр Luxura, 7-ми ступінчасті регульовані вентилятори для тіла і особи, декоративна панель в гаммі солярію, колонки, ергономічне скло Contour Plus, захисні фільтри від пилу, ліфт Easy Lift Acrylic System, регулятор гучності, цифровою ЖКД часу, програмований внутрішній таймер, з'єднання для зовнішнього таймера, лічильник часу, другий лічильник часу з функцією повторної настройки. Компактна повітряна витяжка з циркуляційною системою випуску нагрітого повітря діаметром 300мм.

Джерело: prostozagar.ru