Архів рубрики 'Масажери'

Vivamax – шиацу масажна подушка Угорщина


Vivamax - шиацу масажна подушка (Угорщина)
Натисніть на картинку щоб закрити вікно...

Vivamax - чудове з'єднання стародавньої, східної техніки масажу і сучасних технологій. Масажна подушка Vivamax - це комфорт і користь воєдино.

Масаж подушки максимально наближений до "ручного". У основу масажу закладений принцип шиацу.

Vivamax – шиацу масажна подушка Угорщина →


Массажери для шиї

Всі ми випробовуємо стрес і напругу, яка приходить у формі болю в області шиї, - таким чином, ми могли б все отримати вигоду з терапевтичних ефектів массажеров для шиї. Люди погано стежать за своєю поставою, що може завдати збитку спині і шиї. Сутулість, сидяче положення без підтримки шиї і сидячий спосіб життя може привести до болю в області шиї. От чому ми всі можемо отримати вигоду з терапевтичних ефектів хорошого массажера для шиї.

Велика дослідницька робота вплинула на виробництво більшості массажеров для шиї, щоб створити апарат, який в змозі імітувати ефект лікарського масажу. Такі массажери для шиї випускаються у формі подушки, і користувач просто лягає і кладе шию на подушку. Усередині подушки є два масажуючі вузли, які імітують ручний лікарський масаж. Це називається людською технологією контакту. Рухомі вузли в подушці масажують потиличну область, щоб ослабити біль в шиї, яка викликана м'язовою напругою задньої частини голови і плечей. Массажером можна управляти за допомогою дистанційного керування, яке має різні швидкості масажу.

Массажери для шиї →


Массажери для тіла


Апарат масажний медичний моделі МТ-924 (далі массажер) призначений для проведення апаратного масажу профілактичного, лікувального і спортивного вигляду. Знімає фізичну напругу і втому, сприяє загальному оздоровленню організму і підвищенню життєвого тонусу.
Є гнучкою накидкою на крісло, що закріплюється за допомогою ременів регульованої довжини. Призначений для створення медичного вібромассажного крісла як в стаціонарних умовах (у лікувальній установі, удома, в офісі), так і в рухомих об'єктах (у автомобілі).
Електроживлення здійснюється, залежно від умов застосування, від мережі змінного струму 220 В або від бортової автомобільної мережі 12В.Прилагаемый виносний пульт забезпечує індикацію включення і індивідуальне управління режимами роботи вбудованих масажних вібраторів і нагревателя.
Унікальна електромеханічна система масажу забезпечує масаж різних ділянок тіла. Ділянки тіла і інтенсивність масажної дії вибираються відповідно до плану масажу.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
5 масажних зон: зона шиї, ліве плече, праве плече, зона поясніциї зона сідниць і стегон.
Заспокійливий нагрів в зоні поясниці використовується совместнос масажем.
Три рівні інтенсивності вібрації: низький, середній, високий.
Еластичні стрічки дозволяють надійно прикріпити массажер до креслуїлі автомобільному сидінню.
Массажер виготовлений з високоякісного прочногопенообразного матеріалу.
Фізіологічний вплив
Всі види масажу роблять виражений вплив на периферичну і центральну нервову систему.
Тонізірующе діють на нервово-м'язовий апарат.
При патологічних процесах масаж сприяє зменшенню і припиненню хворій, у зв'язку з чим може застосовуватися як відволікаючий засіб при масажі тканин, розташованих поряд з больовими ділянками.
Масаж володіє знеболюючою дією, що використовується при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.
Сприяє кращому відтоку лімфи, міжтканинній рідині і венозній крові, збільшенню скоротливої здатності м'язів.
Стімулірующе впливає на функцію кори надниркових, активізує відновлення тканин і скорочує терміни утворення кісткової мозолі.
Збудливо впливає на функцію внутрішніх органів (посилення перистальтики кишечника, функції шлунку, печінки і ін.) сприяє спалюванню жиру, підвищенню пружності шкіри.
Під час масажу вібрація, залежно від вигляду - поверхнева або глибока, стабільна або лабільна - впливаючи на рецептори органів, впливає на чутливі, рухові, секреторні нерви і центральну нервову систему.
МЕДИЧНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ
- Гострі болі.
- Гострі і хронічні захворювання серцево-судинної системи.
- Інфекційні захворювання шкірних покривів і внутрішніх органів.
- Запальні процеси.
- Гнійні процеси (незалежно від локалізації).
- Доброякісні і злоякісні пухлини.
- Хвороби крові.
- Травми.
- Психічні розлади.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1. Массажер з розташованими в нім вібраторами.
2. Дистанційний пульт управління.
3. Мережевий адаптер.
4. Адаптер до автомобільного прікурівателю.
5. Керівництво користувача.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Модель МТ-924
Число масажних зон: 5
Число режимів інтенсивності вібрації: 3
Джерело електроживлення: мережевий адаптер 220/12Вили джерела живлення 12В
Споживана потужність: не більш 20Вт
Умови експлуатації:
температура від 10°С до 40°С
вологість не більше 85%
Габарити (не більш): мм 1180x520x40 (без адаптера)
Маса (не більш): г 2400 (з адаптером)
Умови захисту пацієнта і медичної персоналаот поразки електричним струмом Клас II тип В.
Виготівник залишає за собою право внесення до пристрою массажера технічних змін, не погіршуючих його характеристик.
ДАНІ Про РЕЄСТРАЦІЮ МАССАЖЕРА
Виготівник: «Медікал Текнолоджі Продаєте. Інк.» Нью-Джерсі 08863, США Medical Technology Products, Inc. (Meditech) NJ 08863.USAГигиеническое висновок ФЦ Госсанепіднадзора МЗ РФ77.ФЦ.31.944.П.1285.11.99
Товар сертіфіцированано ЦСМІ ВНІЇМП РОС RU.001.11HM04Соответствует ГОСТ Р 50444-92 (p.p. 3, 4), ГОСТ 59267.0-92, ГОСТ 59267.0.2-95 (ГОСТ Р 51317.4.2.-99, ГОСТ Р 51317.4.4.-99, ГОСТР51317.4.5.-99, ГОСТ Р 51317.4.11.-99, Норми 8-95)
Термін служби массажера 10 років

Вібромассажер Домашній фітнес AMG 239


Дуже зручний і ефективний апарат для масажу м'язів всього тіла, сприяючий їх розслабленню, зняття накопиченої втоми, поліпшенню самопочуття.
Масаж - один з якнайдавніших способів турботи про здоров'я. Він позбавляє отболі, розслабляє м'язи, покращує самопочуття.Вдосконалення видів іспособов масажу дозволило в наше століття високорозвинутої науки і техніки, створювати масажні апарати, не поступливі традиційним видам масажу.
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон дозволяє легко, без сторонньої допомоги, провести сеанс першокласного масажу у себе удома.
Вибромассажер«Домашний Фітнес» Жезатон - ефективний засіб для масажу м'язів всього тіла. Це сприяє їх розслабленню і знімає накопичену втому, повертає бадьорість і хороше самопочуття.
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон , надаючи масажну дію на тканині, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси, сприяє спалюванню підшкірного жиру, зміцненню м'язів. Під впливом масажу підвищується працездатність м'язів, зменшується м'язова атрофія і гетеротрофія, нормалізується м'язовий тонус, уськоряєтсявосстановленіє при фізичній втомі.
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон викликає вазомоторні реакції (розширення кровоносних судин), сприяє інтенсивнішому живленню тканин. Поліпшення циркуляції крові і метаболічного обміну - це вирішальні чинники, які допоможуть Вам знайти витонченість і підкреслити красу Вашої фігури, а також зменшити прояви целюліту.
Однією з основних причин виникнення целюліту є порушення кровообігу в тканинах і виникнення набряклості. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, тобто усуває причини виникнення целюліту. Під впливом масажу поліпшується лімфооток, активізується венозний кровотік. Сприяючи відтоку лімфи і венозної крові, масаж сприяє усуненню набряків.
Масаж повинен бути помірно сильним, але не хворобливим. Дуже важнодействовать у напрямі м'язових волокон.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
-Онкологічні захворювання.
-Важкі захворювання серцево-судинної системи.
-Гострі запальні процеси.
-Порушення цілісності шкіри, рани, гострі періоди травми.
-Періоди загострень загальних важких захворювань.
-Стан вагітності.
*Не призначений для дітей.
*Не можна проводити дію на області з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом, області проекції щитовидної залози і крупних лімфатичних вузлів.
*Не можна надавати дію на кістки, суглоби, область хребта, голову, область геніталій і інші чутливі частини тіла.
*Особам, страждаючим гіпертонією, неврологічними і ортопедичними захворюваннями, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, що лікує.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Зарядний пристрій: АС 220 В, 50 Гц / DC 3 В, 500 ма
Споживана потужність не більше 3.5 Вт
Вбудований акумулятор: 2.4 В, 1800 мач
Тривалість зарядки: 12 годин
Діапазон робочих температур +15...35°С при вологості 25...85%
Габаритні розміри 590 х 160 х 100 мм
Вага 900 г
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон 1 шт.
Мережевий зарядний пристрій 1 шт.
Інструкція по експлуатації 1 шт.
Виробник : GEZANNE I.T.C. /Жезанн. Адреса: Saint Avertin 39 rue des Granges Galand, Франція
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік

Массажери для тіла →


Массажер Thera Cane

Thera cane - пристосування для самомасажу спини, що впливає на хворобливі зони. Thera cane - одні з найпопулярніших массажеров, тому що прекрасно знімає біль в спині.

Як видно з назви (cane - паличка), thera cane має форму палички. Крюк «обхвачує» тіло, дозволяє дотягнутися до спини і зробити глибокий масаж тканин. Массажер зроблений з міцного пластика, що не ламається, на кожному кінці є закруглене потовщення, що забезпечує сильний, концентрірованноє тиск. На паличці є дві ручки, за допомогою яких можна контролювати процес масажу.

Массажер Thera Cane →


Багатофункціональний массажер майстер здоровя модель m214

Виробник: GEZANNE, Франція

Механічний массажер з функцією ГИК прогрева - позбавляє від болю, розслабляє м'язи, покращує самопочуття.
Массажер «Майстер Здоров'я» Жезатон викликає вазомоторні реакції (розширення кровоносних судин), сприяє інтенсивнішому живленню тканин. Поліпшення циркуляції крові і метаболічного обміну - це вирішальні чинники, які допоможуть Вам знайти витонченість і підкреслити красу Вашої фігури, а також зменшити прояви целюліту. Однією з основних причин виникнення целюліту є порушення кровообігу в тканинах і виникнення набряклості. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, тобто усуває причини виникнення целюліту. Під впливом масажу поліпшується лімфооток, активізується венозний кровотік.
Сприяючи відтоку лімфи і венозної крові, масаж сприяє усуненню набряків.
Протипоказання.
Онкологічні захворювання.
Важкі захворювання серцево-судинної системи.
Гострі запальні процеси.
Порушення цілісності шкіри, рани, гострі періоди травми.
Періоди загострень загальних важких захворювань.
Стан вагітності.
Не можна проводити дію на області з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом, області проекції щитовидної залози і крупних лімфатичних вузлів.
Не можна надавати дію на кістки, суглоби, область хребта, голову, область геніталій і інші чутливі частини тіла.
Особам, страждаючим гіпертонією, неврологічними і ортопедичними захворюваннями, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, що лікує.
Комплектація:
Массажер «Майстер Здоров'я» Жезатон 1 шт.
Змінні накладки 2 пари
Інструкція по експлуатації 1 шт.
Технічні дані.
Напруга живлення АС 220 В, 50 Гц
Споживана потужність не більше 35 Вт
Тривалість безперервної роботи не більше 15 хвилин
Діапазон робочих температур +10 ... 35°С при вологості 20-85%
Габаритні розміри 450 х 145 х 140 мм
Вага 2.1 кг
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Багатофункціональний массажер майстер здоровя модель m214 →


Массажери Бекноббер

«Бекноббер» спеціально розроблений для самостійної терапії. Він є одним з останніх приладів, розроблених для глибокого масажу тканин і самомасажу. Його використовують для полегшення симптомів болю і напруги, травм, що є результатом, фізичних навантажень, професійного стресу, бурсита і артриту. Цей массажер може використовуватися як самостійна або комплексна терапія разом з іншими ліками і професійним лікуванням.

Справжній «Бекноббер» має S-образну форму і виготовлений з міцного полімеру. Для масажу, розташуєте один кінець массажера або під рукою, або над плечем. Управління массажером відбувається спереду так, що його кінець натискає на м'язи нижньої або верхньої частини спини. Завдяки своїй формі, массажер має можливість масажувати самі труднодоступні місця вашої спини. Унікальна форма массажера також дозволяє, за бажанням користувача, застосовувати більший або менший тиск для полегшення напруги в спині. Обидва кінці приладу мають різні наконечники, що дають користувачеві два різний вибір під час масажу, які у свою чергу дарують своєрідні унікальні відчуття.

Массажери Бекноббер →


Массажери для очей


Профілактика і лікування короткозорості, зменшення напруги очей після роботи на комп'ютері, поліпшення зорових функцій, зняття головного болю і симптомів стресу.
Завдяки розвитку біофізики, об'єднуючої досягнення фізики і медицини, останнім часом доведено, що магнітне поле надає великий вплив на тканини людини, його органи, нервову систему, ферментну систему і власне магнітне поле. Магнітне поле при дії на акупунктурниє крапки може активувати обмін в тканинах, підсилювати кровотік, оксигенацію і живлення тканин і органів. Ефекти, що виникають під дією магнітного поля, достатньо широко використовуються для лікування різних захворювань.
Массажер Жезатон Бриз BEM-I був розроблений на основі новітніх досліджень в області магнетизму і акупунктурной теорії, що прийшла до нас з традиційної китайської медицини, і суміщає в собі магнітну і механічну акупунктуру на найважливіші крапки, розташовані навколо очей.
Дія массажера для очей BEM-I забезпечує нормалізацію функцій органу зору, а також стимулює внутрішню енергію Qi
Форма массажера для очей BEM-I, створена за допомогою комп'ютера, найточніше відповідає формі окологлазнічной області і місцерозташуванню акупунктурних крапок.
Массажер BEM-I має 22 пальчикових щупа, зроблених з силіконового гелю високого очищення, що не має ніяких побічних реакцій. На вершине кожного щупа розташована пластина із сплаву магнітних рідкоземельних металів. Мікромотор, розташований усередині массажера, забезпечує необхідне акупунктурноє дія з частотою і інтенсивністю відповідно до однієї з дев'яти програм масажу.
Категорії осіб, яким рекомендується використовувати Массажер BREEZE:
1. Студенти вищих і середніх учбових закладів, дуже часто страждаючих від помилкової короткозорості, пов'язаної з наявністю спазму акомодації, на тлі перевтоми.
2. Службовці, чия робота пов'язана з великим зоровим навантаженням: оператори компьютеров,бухгалтеры,дизайнеры,секретари, вчителі і водії.
3. Обличчя з наявністю пресбіопії (вікові зміни заломлюючої сили очі, які вимагають носіння "плюсових" окулярів)
4. Наявність зморшок, мішків і темних кругів навколо очей.
5. Наявність скарг на головну боль,невралгию,бессоницу.
Протипоказання:
-Загострення важких хронічних захворювань
-Гіпотонічні стани
-Інфекційні захворювання
-Гострі захворювання очей, глаукома
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1.Массажер 1 шт.
2.Запасний постояний магніт для масажних пальчиків - 3 шт.
3.Інструкція 1 шт.
4.Батареї живлення (1,5В,тип АА) 2 шт
Виробник : Gezanne ITC, Франція.Гарантійний термін експлуатації - 1 календарний рік з дня продажу.

Массажери для очей →


Вакуумні массажери


«Диво-банка» застосовується при лікуванні і профілактиці простудних і запальних захворювань, таких як пневмонія, плеврит, бронхіт, бронхіальна астма; радикуліт, міозит, невралгія, неврит, остеохондроз, а також при лікуванні целюліту.
«Диво-банка» незамінна при проведенні вакуумного масажу, за рахунок якого відбувається прилив крові і лімфи до шкіри, поліпшується її живлення, шкіра стає еластичною і пружною.
Для ефективного використання «Чудо-банки» шкіру рекомендується змастити масажним маслом або кремом, потім встановити банки дозуючи силу вакууму їх стисненням. Тривалість і курс лікування при різних захворюваннях призначається індивідуально.
При остеохондрозі хребта роблять ковзаючі рухи знизу від поясниці вгору до шийного хребця.
При шийному остеохондрозі роблять кругові рухи банкою навколо сьомого хребця (при нахилі вперед - він самий виступаючий).
При ОРЗ, бронхітах і пневмонії роблять спіралеобразниє рухи від середини спини до плечей. При дії масажу банкою поліпшується дихання, відходить мокрота, знижується температура тіла.
При радикуліті роблять масаж поперекової області.
При целюліті масаж проводять на проблемних ділянках тіла прямолінійними і круговими рухами, при цьому жирові клітки руйнуються.
Практика показує, що навіть при сильному стисненні вакууму стінки капілярів не порушуються.
Протипоказання :
Протипоказанням до застосування є туберкульоз легенів, доброякісні і злоякісні пухлини, хвороби шкіри.Банки не ставляться на хребет, ділянку серця і нирок, молочні залози у жінок.
Процедури погоджуйте з лікарем, що лікує.
Термін і умови зберігання
Виготовлено з медичного пластикату.
Термін придатності не обмежений.
Виготовлено в Росії.

Вакуумні массажери →


Ультразвукові массажери


Апарат призначений для стимуляції метаболізму і регенерації кліток шкіри ультразвуковим мікромасажем і зміцнення м'язів особи і тіла за допомогою електростимуляції.
Gezatone Ultra-Tonic m115 - компактний домашній косметологічний комбайн призначений для стимуляції метаболізму і регенерації кліток шкіри ультразвуковим мікромасажем і зміцнення м'язів особи і тіла за допомогою імульсной електростимуляції. Апарат Gezatone Ultra-Tonic допоможе Вам підтягти в'ялі м'язи особи і тіла, розгладити зморшки, поліпшити мікроциркуляцію крові і лімфодренаж, підвищити тонус шкіри і підшкірних тканин, нормалізувати діяльність сальних залоз, добитися «безоперационной» підтяжки тканин особи.
Апарат компактний, безпечний, зручний у використанні і може супроводжувати Вас в подорожі і на відпочинку. Апарат дозволить Вам виконувати першокласний догляд за шкірою особи і тіла, як в професійному косметичному салоні.
Можливості апарату
* Зняття м'язового спазму і розгладження мімічних зморшок на лобі, переніссі, навколо очей і рота.
* Активізація притоки артеріальної крові.
* Стимуляція вироблення клітками шкіри біологічно активних речовин, а також еластичних волокон, зміцнюючих структуру шкіри.
* Розсмоктування рубців, спайок, розтяжок, у тому числі і при фіброзному целюліті.
* Протизапальна дія, вирівнювання поверхні шкіри при постакне і целюліті.
* Нормалізація діяльності сальних залоз.
* Введення косметичних препаратів в глибокі шари шкіри (проведення процедур ультрафонофореза).
* Ліфтінг (зміцнення, підтягання) лицьових м'язів, що втратили тонус.
* Активізація лімфодренажной функції, виведення токсинів, шлаків, ліквідація набряків як на обличчі, так і на тілі.
* Лікування купероза (розширення дрібних судин шкіри особи).
Принцип роботи
Ультразвуковий мікромасаж
Активний елемент апарату генерує ультразвукові коливання з частотою 1 Мгц (мільйон разів в секунду), які примушують тканини змінювати свою щільність (стискатися і розтискати) з такою ж частотою. Цей ефект називається високочастотним мікромасажем і надає м'яку стимулюючу дію на клітки шкіри і м'язів. В результаті ультразвукового масажу відбувається активізація обміну речовин усередині кліток, виділяються біологічно активні речовини, активізується циркуляція крові, нормалізується робота шкірних залоз, ліквідовується спазм мімічної мускулатури, що формує зморшки, розгладжуються рубці і запальні інфільтрати.
При роботі апарату в режимі постійної генерації ультразвукових імпульсів здійснюється глибоке введення косметичних і лікувальних препаратів всередину шкіри - ультрафонофорез.
При роботі апарату в режимі імпульсної генерації ультразвука, активізується лімфодренаж, віддаляються набряки і виводяться токсини, а також стимулюються в'ялі м'язи, підвищуються еластичні властивості шкіри.
Електростимуляція м'язів - ЕМС функція
Скорочення м'язів, що є основою будь-якого руху, викликаються слабкими електричними імпульсами, що поступають через нервові закінчення. Інтенсивність скорочень залежить від амплітуди і частоти імпульсів, що поступають. Принцип дії апаратів ЕМС стимуляції полягає в створенні періодичних скорочень м'язів, аналогічних по своєму ефекту звичайним фізичним вправам. Регулярне проведення процедур електростимуляції примушує м'язи активно працювати, підтягає ділянки тіла і особи, що обвиснули, дозволяє боротися із зайвою вагою і целюлітом. ЕМС стимуляція добре переноситься організмом.
Для стимуляції лицьових мімічних м'язів використовуються металеві електроди, вмонтовані в корпус апарату. Для стимуляції скелетних м'язів на тілі використовуються клейкі електроди гелів, які підключаються до роз'єму на бічній поверхні апарату.
Апарат оснащений 3-мя програмами:
PUSH - розслабляюча програма, що знімає м'язовий спазм і больовий синдром
TAP - програма зміцнення і тонізації м'язів особи
SHAPE - програма тренування, поліпшення форми м'язів тіла і особи.
Технічні характеристики
Напруга живлення DC 24 В
Струм споживання
у режимі ультразвук. мікромасажу не більше 100 ма
у режимі електроміостімуляциі не більше 50 ма
Ультразвуковий мікромасаж
робоча частота 1 Мгц
вихідна потужність не більше 0.3 Вт/см2
Режими роботи
безперервний імпульси 0.5 . 1 мс з частотою 20 Гц
переривистий 0.8 сек. робота / 0.3 сек. пауза
Електростимуляція:
Амплітуда імпульсів 0 ... 80 В
(0 ... 40 В на навантаженні 1 ком)
Тривалість імпульсів 220 мкс
Частота проходження імпульсів 50 Гц в режимі PUSH
40 Гц в режимі SHAPE
1.2 . 5 Гц в режимі TAP
Модуляція імпульсів 2 сек. фаза скорочення
2 сек. фаза розслаблення
Діапазон робочих температур +15 ... 35°С
Допустима вологість не більше 65%
Габаритні розміри (Дхвхш) 190 х 60 х 47 мм
Маса (без мережевого адаптера) 185 г
Проведений: Gezanne ITC, Франція.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Ультразвукові массажери →


Массажер Maxiwell фірми Casada


Массажер Maxiwell фірми Casada
Натисніть на картинку щоб закрити вікно...

Maxiwell - ваш особистий масажист на всі випадки життя

• Maxiwell фірми Casada - масажист для використання в будь-яких умовах - в офісному кріслі, удома, в автомобілі, в кабіні вантажівки і ін. Працює від мережі 220 V через адаптер 12 V, а також від прікурівателя в автомобілі.

Массажер Maxiwell фірми Casada →