Архів рубрики 'Обладнання для косметології'

Апарати мікродермабразії

VitaPeel і VitaPeel Ion, Канада - сучасні системи мікродермабразії

Система VitaPeеl видаляє клітки епідермісу, що омертвіли, сприяє зменшенню рогового шару шкіри і стимулює її регенерацію. При її застосуванні зникають пігментні плями, згладжуються зморшки, недоліки шкіри і розтяжки. Цикл роботи VitaPeel складається з двох фаз: стимуляції і ексфоліациі.

Апарати мікродермабразії →


Информация монтаж видеонаблюдения цены на нашем сайте.

Апарати для догляду за особою

Косметологічна мультифункциональная стійка NOBLESSE .. line фірми NEMECTRON Германію включає три апарати для професійного використання в комплексних програмах корекції фігури (ожиріння, целюліт, спортивна міостімуляция, релаксація, реабілітація після ліпосакцій і травм, ліфтінг особи, шиї і бюста, лікування розтяжок, введення активних препаратів і др).

Апарати для догляду за особою →


Апарати для діагностики шкіриBody Analyser, Італія

Діагностичний апарат для проведення повної діагностики тіла з метою індивідуального підбору процедур і фізичного навантаження, а так само об'єктивної оцінки ефективності.

Комбінована технологія діагностики шкіри з використанням ультразвукових хвиль і імпедансометрії.

Апарати для діагностики шкіри →


Массажери для особи


Вібромассажер DH-68L з глибоким прогревом, забезпечує унікальне поєднання масажу і прогрева масажованої поверхні.
Чотири змінні насадки дозволяють проводити масаж обличчя, волосяного покриву шкіри голови, спини і ніг. Спеціальна насадка для глибокого масажу розслабляє м'язи стегон, сідниць, плечового поясу і рук.
Масаж стимулює кровообіг і активізує обмінні процеси в організмі, знімає відчуття втоми і ослабляє біль в кінцівках. Одночасна дія на організм масажу і глибокого прогрева сприятливо допомагає позбавиться від болю при остеохондрозах і міозиті.
Має три режими роботи і довгу ручку, що дозволяє дістати доступ для масажу спини. Працює від побутової електромережі 220 Вольт.
Виробництво : Meditech, США

Массажери для особи →


Косметологічне устаткування Finex


Масажний стіл Tibet I

Масажний стіл Tibet I для проведення косметичних процедур і масажу з регульованою висотою і підголовником з вирізом для особи. Положення лежака по висоті плавно регулюється електричним механізмом красивої форми, виконаним під дерево. Оптимальний вибір для будь-якого салону.

Косметологічне устаткування Finex →


Апарат кисневої мезотерапії

Vital O2, Dectro, Канада - новітня система безигольной кисневою мезотерапії.

Апарат працює в 4-х режимах:

Апарат кисневої мезотерапії →


Прилади для догляду за тілом і особою


Комплект, що складається з 8 електродів, спеціально призначених для використання спільно з малогабаритним апаратом "Ультратон".
Набуваючи комплекту електродів (8 шт.) для дарсонваля "Ультратон АМП-2ИНТ", Ви забезпечуєте собі високу ефективність дії при виконанні більшості фізіо- і рефлексо-терапевтичних процедур.
- поверхостний (грибоподібний), використовуваний як поверхостного при проведенні нашкірних процедур.
- головною (гребеневидний), зубчата форма якого забезпечує ефективність лікувальної дії на волосисту частину голови.
- бородавковий , видалення бородавок, прищів.
- ректальний , зігнута форма якого забезпечує ефективну дію на стінки прямої кишки при проведенні проктологичеськіх і деяких урологічних процедур.
- вагинальний (порожнинною), форма і габарити якого вибрані відповідно до вимог проведення порожнинних гінекологічних процедур.
- носовою , що має тонкий робочий кінець для введення в ніздрі, він може бути використаний також для дії на акупунктурниє крапки і крапки, використовувані в Су-Джок-терапії.
- ясенний , що має зігнутий робочий кінець для зручності обробки ротової порожнини при лікуванні стоматологічних захворювань, використовується також для дії на акупунктурниє крапки і крапки, використовувані в Су-Джок-терапії.
- вушною , що має конусовидну головку, що виключає можливість травмування слухового проходу при проведенні процедури.
Електрод повинен бути продезинфікований і використаний тільки сухим. Кип'ятити електроди не можна, оскільки це може привести до порушення вакууму і виходу їх з ладу.
Після проведення порожнинних процедур електрод необхідно протерти вологим тампоном, а потім продезинфікувати спиртом при індивідуальному користуванні приладом.
При порожнинних (ректальних і вагинальних) процедурах прямий електрод змащують стерильним вазеліном, обережно вводять у відповідну порожнину на глибину 4-6 см і плавно збільшують потужність, що підводиться, до появи приємного відчуття теплоти.

Прилади для догляду за тілом і особою →


Апарати для электроэпиляции

Epil Beauty Clinic, Італія
епілятор

Новітня автоматична Sence система - не вимагає педалі!Когда голка досягає кореня волоса, автоматично посилається електричний імпульс. У той же момент лунає звуковий сигнал і на рідкокристалічному дисплеї висвічується результат.

Апарати для электроэпиляции →


Сауни для особи

Парова сауна для обличчя 105S


Ідеальний засіб для проведення простих і приємних процедур по зволоженню шкіри, відкриттю і очищенню пір, загальному оздоровленню і підвищенню тонусу шкіри.
Сауна для особи від французької фірми Жезанн:
Парова сауна для догляду за шкірою особи - це ідеальний засіб для проведення простих і приємних процедур по зволоженню шкіри, відкриттю і очищенню пір, загальному оздоровленню і підвищенню тонусу шкіри, збереженню краси і молодості особи.
Сауна проводить надзвичайно м'яку і приємну пару, і дозволяє використовувати при проведенні косметичних процедур ароматичні добавки і настої трав.
Парова сауна Жезатон:
* Глибоке очищення пір шкіри;
* Зволоження шкіри особи;
* Свіжість і здоровий колір особи;
* Аромотерапія;
* Регулювання рівня паротворення;
* Комфортна прозора маска для особи з м'якою обробкою
Комплектація:
1. Центральний блок
2. Прозора маска для особи
3. Насадка для інгаляції
4. Мірний стаканчик 50мл
5. Насадка для ароматерапії
6. Інструкції по експлуатації
Проведене: Gezanne ITC, Франція.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Сауни для особи →