Архів рубрики 'Ручні масажери'

Долонні массажери

Долонний массажер - це персональний ручний массажер, вживаний для масажу пальців, рук і долонь. Ваші руки активно працюють цілими днями. Але ми рідко віддаємо їм належне. Насправді на наших руках розташовані численні нервові закінчення і важливі крапки, при тиску на які можна досягти корисного ефекту як на руках, так по всьому тілу. Пристрою для масажу долонь вельми різноманітні: від найпростіших до дуже складних.

Прості долонні массажери сконструйовані за тим принципом, що ви стискаєте кульки в долоні і таким чином полегшуєте свою напругу. Інші долонні массажери виконані у формі круглого гумового диска з поверхнею, покритою численними горбиками. Такі массажери потрібно стискати в руці, щоб опукла поверхня впливала на точки розслаблення на руці. Такий спосіб забезпечує багато приємних відчуттів, які допомагають розслабитися в думках і фізично. Ці прості массажери ідеально підходять для профілактики синдрому карпального каналу. Вони украй дешеві і доступні в будь-якому кольорі.

Долонні массажери →


Массажери больових крапок

Массажери больових зон застосовують для усунення хворобливих відчуттів. Больові крапки - це особливі хворобливі місця на тілі, які схильні випромінювати біль в прилеглих зонах по звичній схемі. Коли група м'язів пошкоджена, вони автоматично скорочуються для того, щоб запобігти пошкодженню. Якщо пошкодження правильно не вилікувати, м'язи знаходитимуться в постійному скороченні і постійно хворітимуть.

Массажери больових крапок використовують тиск на больові крапки тіла, щоб зменшити скорочення і забезпечити довготривале звільнення від болю. Скорочені м'язи не можуть утримувати багато крові, тому, зменшуючи скорочення, массажер також покращує кровообіг. Воно перемістить кисень в м'язи і позбавить від токсинів. Супровідні інструкції до массажерам пояснюють, як використовувати прилад і як виявити больові крапки на тілі.

Залишені без лікування больові крапки можуть викликати гострий біль, колення, нудоту, головний біль, відчуття жару або холоду, затьмарений зір або відчуття оніміння. Засоби масажу больових крапок дозволяє користувачам провести масаж глибоких тканин в хворобливих м'язах тіла. Ці засоби можна використовувати, як доповнення до традиційного лікування.

Массажери больових крапок →


Принцип роботи ручних массажеров

Ручні массажери допомагають забезпечити глибокий, проникаючий масаж собі і своїм друзям. Численна кількість разів нам доводилося припиняти масаж ще до настання повного розслаблення, тому що наші руки дуже втомлювалися і просто не могли продовжити рух. Ось в якому випадку массажери можуть протягнути руку допомоги.

Після загального сильного масажу, зробленого вами кому-небудь, ви можете відчувати втому і біль в руках і зап'ястях, але цього можна уникнути, використовуючи ручний массажер. Одним з прикладів ручного массажера є Hand Wizard. Набір ручних массажеров Hand Wizard розіб'є навіть найсильніші ущільнення. Массажери мають форму рук і зручно розташовуються у вашій руці під час масажу. Массажери мають рельєфні опуклості в області пальців, що забезпечує утомленим м'язам глибоке полегшення. Існують прості ручні массажери і массажери з вібратором. Вібруючі ручні массажери мають вібратор на батареї, який забезпечує заспокійливі анти стресові відчуття.
Массажери Hand Wizard виготовлені з міцного рухомого пластика і мають різні кольори.

Принцип роботи ручних массажеров →


Массажер-восьминіг

Массажер-восьминіг - це новий вигляд ручних массажеров у формі восьминога, що має вісім масажних ніжок для зняття напруги. Ці ніжки не тільки чудово виглядають, але і ефективно допомагають розслабити і зняти напругу зі всього тіла, при цьому, не стомлюючи руки.

Вони виготовлені з напівпрозорого акрилового матеріалу і виконані в гаммі веселих квітів. Верхня частина массажера-восьминога є ручкою массажера, яка ідеально пристосована для вашої долоні. У массажера восьминога є навіть забавна всміхнена мордочка. Для того, щоб помасажувати яку-небудь частину тіла потрібно всього лише притиснути до неї вісім масажних ніжок. У массажере немає ніяких вібруючих пристосувань, оскільки його просто використовувати уручну. Також вам не доведеться турбуватися про батареї або докучливі шнури - їх там немає. Ви самі можете управляти массажером або попросити кого-небудь, щоб зробити масаж спини.

Массажер-восьминіг →


Роликовий массажер

В світі є багато видів роликових массажеров, починаючи від механічних, таких, що працюють від автономних джерел живлення, пристроїв і кінчаючи простими дерев'яними ручними массажерамі. Але всі вони володіють однією загальною властивістю - вони використовують обкат роликами стомлених м'язів тіла.

Роликові массажери відрізняються від інших масажних пристроїв. Пристрій має ролики, які вільно обертаються при включенні пристрою. Роликовий пристрій зазвичай покритий різними наростами, що забезпечують стимулюючий масаж. Ширина і діаметр роликів залежать від ділянок тіла, які необхідно помасажувати. Для зручності і безпеки роликовий пристрій покритий тонкою змінною тканиною. Зазвичай ці пристрої призначені для масажу ступень, але їх можна використовувати також для масажування ніг і спини. Ролики можна переміщати в обох напрямах, швидкість обертання роликів можна регулювати. Роликовий массажер сприяє кращій циркуляції крові, зменшує стрес.

Роликовий массажер →


Масажні ручки

Масажні ручки - все вірно, стаціонарні предмети тепер випускаються з масажними механізмами. Більшість людей дуже зайнята, щоб припинити роботу і мати сеанс масажу всякий раз, коли їм хочеться, і массажистка не доступна 24 години в день. Проте, з масажуючою ручкою, ви можете забезпечувати швидкий масаж своїм рукам і тілу у будь-який час, де б ви не знаходилися.

Масажні ручки функціональні, в той же час вони елегантні, оскільки доступні у великій кількості забавних квітів. Червоні, зелені, жовті, про який би колір ви не подумали, ви зможете, ймовірно, підібрати відповідну масажну ручку. Звичайно, ви можете слідувати професіональнішим маршрутом і купити масажну ручку з елегантною хромовою обробкою. Більшість масажних ручок випускаються фактично в сріблястому хромовому кольорі.

Масажні ручки →


Подвійний массажер для пальців рук

Подвійний массажер - це терапевтичний прилад для самомасажу, призначений для масажу ваших пальців. З його допомогою ви можете масажувати кожен палець окремо. Массажер складається з двох роликів, зазвичай дерев'яних, які сполучені на кінці V-образної рукоятки. Тримаючи за рукоятку, рухайте массажер уздовж одного з пальців (вгору-вниз). При цьому один з роликів рухається по внутрішній стороні пальця, інший - по зовнішній. Ролики мають ребристу текстуру, завдяки чому досягається стимулюючий ефект.

Принцип дії массажера заснований на традиційній східній медицині. Сьогодні цей прилад користується великою популярністю серед рефлексологів. Згідно традиціям Сходу, масаж пальців рук може надавати різну дію на організм, залежно від пальця, який ви масажуєте.

Подвійний массажер для пальців рук →