Архів рубрики 'Вани для СПА та реабілітації'

Ванни для безконтактного масажу

MEDY JET®, Німеччина - безконтактна гидромассажная ванна

Дозволяє проводити різні види масажу без контакту пацієнта з водою. Пацієнт лежить на еластичному покритті, яке розташовується на теплій воді Medy Jet®. Тіло плавно погойдується на 330 літрах води. Дві незалежні контрольовані комп'ютером струмені здійснюють масаж тіла через еластичне покриття.

Можна вибрати:

  • ділянка тіла для масажу (до 3-х ділянок)
  • рівень тиску, тип масажу і тривалість для кожної ділянки тіла
  • число методів лікування

Варіанти масажу:

Дугоподібний масаж, круговий масаж, точковий масаж, масаж паралельними рухами, масаж дзеркального типу, з постійним або пульсуючим тиском, з синхронним або асинхронним рухом струменя, лівої сторони тіла, правої сторони тіла. Система дає можливість використання різноманітних програм. На сенсорному екрані можна вибрати інтенсивність, тривалість і тип масажу. Залежно від вибраної програми, установка дозволяє проводити масаж всього тіла або окремих частин. Стандартні програми і індивідуальні установки. На чип-карте зберігаються індивідуальні параметри масажу клієнта. Зберігши один раз програму на мікрочіпі, її можна викликати у будь-який час.
Контрольований комп'ютером кольоровий сенсорний екран.
Індикатор зворотного відліку часу, що показує час процедури

, що залишився Ванни для безконтактного масажу →


Ванни для кишкових і гінекологічних зрошувань

Базова комплектація:

Ванни для кишкових і гінекологічних зрошувань →


Ванна для талассо і пелоїдотерапії

Безконтактна ванна SoftРack Tеtis

Ванна для талассо і пелоїдотерапії →


Ванни для горизонтального підводного витягнення хребта

Модель 1.5-2
Комплекс горизонтального підводного витягнення хребта

На базі спеціальної медичної ванни великого об'єму
Ванна виконана з високоякісного акрилового скла методом глибокого безшовного витягнення з пультом управління, корпус ванни розташований в спеціальному металевому каркасі.
Колір ванни (по вибору): пастельний-блакитний, болотний або білий, колір обшивки: білий.

Ванни для горизонтального підводного витягнення хребта →


Бальнеологічні ванни

Медична бальнеологічна ванна "тиха вода" для проведення процедур з використанням термальної, мінеральної, морської води і процедур з лікарськими розчинами будь-якого агресивного медичного середовища.

Бальнеологічні ванни →


Ванна для ручного підводного душу-масажу

Установка є повністю закритим блоком, з усіх боків має скошену до низу обшивку з вологостійкого пластика білого кольору. Корпус ванни виконаний з високоякісного акрилового скла способом глибокого безшовного витягнення, армований, встановлений на сталеву опору. Колір корпусу ванни по вибору: пастельний-блакитний, болотний або білий.

Арматура наповнення ванни з термометром для вимірювання температури. Душова система з шлангом і ручним душем, вбудований комплект зливу і переливу із заглушкою і ланцюжком, бічні поручні.
Вбудований насос, моторний-насосна частина електрично роз'єднана. Захист сухого ходу насоса управляється рівнем наповнення, система трубопроводів усередині установки виконана з міді і термостійкого пластика.

Ванна для ручного підводного душу-масажу →


Гидромассажниє ванни для всього тіла

Гидромассажная ванна для проведення автоматичного запрограмованого голчатого струменевого загального і зонального масажу, м'якого легко-бульбашкового (перлинного) масажу, ротаційного і вакуумного масажу живота, масажу комірної зони, ручного підводного масажу, поєднаною хромотерапії.

Автоматичний, програмований масажний пристрій з мікропроцесорним управлінням: підводний масаж по вибору як с/так і без повітряного масажу.
Цифровий датчик свідчення температури наповнення ванни, після старту програми - свідчення температури води у ванні.

Гидромассажниє ванни для всього тіла →