Архів рубрики 'Вертикальні солярії'

Вертикальний солярій Suntube 48

Вертикальний професійний солярій
Лампи для загару: 48 x 230W (2.0м)
Управління з вбудованої панелі
Індивідуальне програмування часу сеансу
Регульована система вентиляції Body Breeze
Вбудовані динаміки
Лічильник часу роботи ламп
Можливість підключення панелі адміністратора і
монетопріємника (жетон-бокса)
Роздягальня в єдиному стилі солярію (опція)
Дзеркальна підлога (опція)
Напруга живлення: 400V/50Hz, 3-фазы
Потужність: 11,7 квт (запобіжники: 8 х 16А)
Габаритні розміри: 1365x1365x2235h
Габаритні розміри з роздягальнею: 2100x1365x2235h
Внутрішні розміри: 820x820x2000h
Вага : 450 кг
Виробництво - Великобританія

Вертикальний солярій Suntube 48 - це оптимальне співвідношення технологічних інновацій в області виробництва устаткування для загару і ціни. Солярій Suntube 48 володіє чудовими загарнимі характерис-тиками, завдяки використанню могутніх 230 ламп ватів. Зменшення часу сеансу, дозволить Вам збільшити пропускну спроможність Вашого солярію, приверне увагу і задовольнить найвишуканіший смак всіх Ваших клієнтів.
Спеціально розроблена високопродуктивна систе-ма охолоджування ламп була сконструйована для високої пропускної спроможності вертикального солярію Suntube 48 і максимально ефективної роботи ламп.
Вертикальний солярій Suntube 48 має прекрасного дизайнерського виконання для невеликого простору.
Простора форма солярію і роздільна система вентиляції, додає не тільки відчуття повної свободи і комфорту, але і забезпечує оптимальну циркуляцію повітря.
Приголомшливі кольори, стильний дизайн, високий технологи-чеській рівень виконання і оптимальна вартість - все це робить вертикальний солярій Suntube 48 ідеальним рішенням в устаткування для загару.


Вертикальний солярій Suntube 48 →


Жалюзи в новосибирске цены на жалюзи.

Вертикальний солярій Luxura

Вертикальний солярій Luxura V5

Luxura V5 - це новітня розробка компанії Hapro, яка вперше зійшла з конвейєра тільки в 2006 році. Створивши цю модель, компанія Hapro знову перевершила своїх конкурентів. Цей вертикальний турбо-солярій, в першу чергу, виділяє більш ніж демократична ціна - 5790 Євро. За ці гроші Ви отримуєте могутній (7900Вт) вертикальний турбо-солярій, який не знає рівних в своєму класі. Модний дизайн, яскраві колірні рішення солярію роблять його привабливим з усіх боків. Збільшений внутрішній простір дозволить Вашим клієнтам відчувати себе вільно впродовж всього сеансу загару.
Результат, який буде отриманий вже після перших відвідин, примусить клієнтів повертатися до Вас знову і знову. Як і будь-який вертикальний солярій Luxura V5 не вимагає для себе багато місця, достатньо невеликої кімнати і можна починати працювати. Крім того дизайнери Hapro розробили спеціальну роздягальню в тому ж стилі, що і солярій. Модель комплектується колонками для аудіосистеми і вбудованим електронним пультом управління.
Вертикальний солярій Luxura V7

Солярій Luxura V7 увібрав в себе всі достоїнства вертикальних соляріїв свого класу. Судите самі: 48 ламп по 180 Ватів створюють потужність, яка після кожного сеансу загару дозволить Вашим клієнтам по гідності оцінювати отриманий результат. Солярії, даній моделі, виконані в яскравих і барвистих квітах. Високотехнологічний дизайн демонструє унікальну систему двостулкових дверей з одночасним автоматичним відкриттям, що дозволяє найвигідніше і економічно використовувати Ваші приміщення. Площа, займана солярієм не більше 1,8 квадратних метрів.
Разом з тим простора форма солярію дає не тільки відчуття свободи і комфорту, але разом з центральною системою вентиляції також забезпечує найбільш ефективну циркуляцію повітря усередині солярію. Крім того в моделі XLc встановлені спеціальні лампи з окремим сектором для загару особи і області декольте (так звані лампи Combi або по іншому DUO FACE).
Вертикальний солярій Luxura V10

Luxura V10 (50)- комфорт і надійність !50 ламп по 180 Вт плюс система загару плечей з лампами високого тиску 4 x 250 Вт.C функцією IP Control - час роботи ламп зростає до 1500ч!Cолярий Luxura V10 може бути доповнений аромаустановкой "Xsens"Увлажняющая система «Qsens», аромаустановка «Xsens»Голосовое супровід «Smart Voice», «My Mp3»Объемный звук - це принципово новий підхід до устаткування для загару.Вбудований ліфт допомагає добитися правильного положення в час це

Джерело: prostozagar.ru


Вертикальні солярії Sunvision


Сенсація осяй 2007! Унікальний професійний вертикальний солярій SunVision V 230, що підключається до розетки на 220 В, за найдоступнішою ціною! Тепер проблема браку потужності для підключення солярію вирішена!
Вертикальний солярій Sunvision V 400

 • 42 лампи по 180Вт 2,6% UVB;
 • Балластникі на 200 Вт;
 • Енергозберігаюча система, потужність 8,4 квт;
 • Зручні ергономічні поручні;
 • Плавнорегуліруємая система вентиляції CoolBreeze®;
 • Роз'їм для підключення виносного пульта/жетоноприемника;
 • Активна система моніторингу безпеки;
 • Стельовий блок з могутньою системою вентиляції CoolBreeze®, стереоколонками і сенсорним датчиком внутрішнього освітлення;
 • Роз'їм для музичної плати, регулювання рівня звуку;
 • Роздягальня з системою зміни декоративних панелей;
 • Стельовий блок для роздягальні із стереоколонками і сенсорним датчиком внутрішнього освітлення;
 • "Комфорт-набір" для роздягальні;

Вертикальний солярій Sunvision V 500

 • 48 ламп по 200 Вт.;
 • Балластникі на 200 Вт;
 • Енергозберігаюча система, 9,8 квт.;
 • Зручні ергономічні поручні;
 • Могутня плавнорегуліруємая система вентиляції CoolBreeze®;
 • Светорассєївающєє покриття акрилових стекол;
 • 2 стереоколонки;
 • Сенсорний датчик внутрішнього освітлення;
 • Аромаустановка AcScent®Aroma* і унікальна освіжаюча програма AquaBreeze®;
 • Роз'їм для музичної плати з можливістю регулювання гучності звуку;
 • Роздягальня з сенсорним датчиком внутрішнього освітлення;
 • Стельовий блок для роздягальні із стереоколонками і сенсорним датчиком внутрішнього освітлення;
 • «Комфорт-набір» для роздягальні;

Вертикальний солярій Sunvision V 600

Абсолютно нові технології загару: лампи і балластникі на 225 Вт, додаткова система ламп для лица* і областей плеч* - для видимого результату загару вже після першого сеансу! Першокласний комфорт приверне і задовольнить навіть найприскіпливіших клієнтів: легкий освіжаючий бриз AquaBreeze*, ароматерапія AcScent Aroma*, музичний супровід (стереоколонки високої потужності). Короткий час сеансу загару (максимум 7 хвилин) дозволить удвічі збільшити прохідність клієнтів у Вашому салоні!

Джерело:


Вертикальний солярій Contour 60

Вертикальний професійний солярій
Лампи для загару: 60 x 240W Combi (2.0м)
Управління з вбудованої панелі
Індивідуальне програмування часу сеансу
Регульована система вентиляції Body Breeze
Вбудовані динаміки
Лічильник часу роботи ламп
Можливість підключення панелі адміністратора і
монетопріємника (жетон-бокса)
Роздягальня в єдиному стилі солярію (опція)
Дзеркальна підлога (опція)
Напруга живлення: 400V/50Hz, 3-фазы
Потужність: 15,3 квт (запобіжники: 8 х 16А)
Габаритні розміри: 1100x1270x2235h
Габаритні розміри з роздягальнею: 2000x1270x2235h
Внутрішні розміри: 930x720x2000h
Вага : 530 кг
Виробництво - Великобританія

Вертикальний солярій Contour 60 - це якнайкраще на сьогоднішній день, співвідношення технологічних інновацій в області виробництва устаткування для загару і ціни. Солярій Contour 60 володіє небувалими загарнимі характеристиками, завдяки використанню могутніх 240 Combi ламп ватів. Зменшення часу сеансу, дозволить Вам збільшити пропускну спроможність Вашого солярію, приверне увагу і задовольнить найвишуканіший смак всіх Ваших клієнтів.
Спеціально розроблена високопродуктивна систе-ма охолоджування ламп була сконструйована для високої пропускної спроможності вертикального солярію Contour 60 і максимально ефективної роботи ламп.
Вертикальний солярій Contour 60 має прекрасного дизайнерського виконання для невеликого простору.
Простора форма солярію і роздільна система вентиляції, додає не тільки відчуття повної свободи і комфорту, але і забезпечує оптимальну циркуляцію повітря.
Приголомшливі кольори, стильний дизайн, високий технологи-чеській рівень виконання і оптимальна вартість - все це робить вертикальний солярій Contour 60 ідеальним рішенням в устаткування для загару.


Унікальна форма солярію Contour 60 - Tan Attraction дозволяє добитися максимальних результатів за дуже короткий термін.
Ми спеціально зняли стельовий блок для наочнішого представлення внутрішнього простору солярію Contour 60.
Могутні лампи, проведені за спеціальною технологією "холодного наповнення", дозволяють зберігати гарантірован-ную оптимальну температуру для безперервної роботи ламп з високою ефективністю.
Акрилові стекла UVAPLEX максимально пропускають UV потік, а також сприяють розподілу потоків повітря.

Ви можете вибрати будь-який з чотирьох доступних кольорів:
Jade - Чарівний нефрит (зелений)
Fuchsia - Чарівлива фуксія (гранатовий)
Cobalt - Магічний кобальт (бузково-металевий)
Silver - Зоряне срібло (сріблястий)


Джерело: mediaprofit.ru


Вертикальні солярії HAPRO

Вертикальні солярії від Harpo (головний офіс компанії знаходиться в Голландії) здобули заслужену пошану споживачів медичної техніки, техніку для загару. Професійний підхід до розробки соляріїв, ретельна підготовка макетів виробів, прагнення зробити дизайн соляріїв "рухомішим" (за рахунок змінних панелей широкої колірної палітри) - все це виводить Harpo на передові позиції. Крім того, співвідношення ціни і якості, завжди актуальне для кінцевого споживача, у Harpo оптимально. Компанію вигідно відрізняє гнучкий підхід до формування цін, з урахуванням сезонних коливань попиту на солярії і спеціальних акцій конкурентів.
Роблячи вибір на користь солярію Harpo, покупець віддає дань пошани кращому, що на сьогоднішній день існує на ринку соляріїв. Можна не сумніватися: виробник приклав максимум зусиль для того, щоб зробити свою техніку зручною і такою, що приносить власникові непоганий прибуток.

Джерело: bestzagar.ru


Вертикальні солярії dr Kern

Компанія Dr. Kern за довгу історію існування накопичила обширний досвід в області розробки, виробництва, модернізації і сервісного обслуговування різних типів соляріїв. Вертикальні солярії Dr. Kern найдобріше відомі російському споживачеві.
Широкий асортимент моделей укупі з можливістю установки додаткового устаткування привертає до продукції Dr. Kern все більше клієнтів. Кожна модель, модифікація солярію у виконанні розробників компанії унікальна, володіє властивостями, які вигідно відрізняють їх від більшості аналогів, представлених в каталогах ділерів.

Джерело: bestzagar.ru