Долонні массажери

Долонний массажер - це персональний ручний массажер, вживаний для масажу пальців, рук і долонь. Ваші руки активно працюють цілими днями. Але ми рідко віддаємо їм належне. Насправді на наших руках розташовані численні нервові закінчення і важливі крапки, при тиску на які можна досягти корисного ефекту як на руках, так по всьому тілу. Пристрою для масажу долонь вельми різноманітні: від найпростіших до дуже складних.

Прості долонні массажери сконструйовані за тим принципом, що ви стискаєте кульки в долоні і таким чином полегшуєте свою напругу. Інші долонні массажери виконані у формі круглого гумового диска з поверхнею, покритою численними горбиками. Такі массажери потрібно стискати в руці, щоб опукла поверхня впливала на точки розслаблення на руці. Такий спосіб забезпечує багато приємних відчуттів, які допомагають розслабитися в думках і фізично. Ці прості массажери ідеально підходять для профілактики синдрому карпального каналу. Вони украй дешеві і доступні в будь-якому кольорі.

Інші долонні массажери мають складнішу структуру і в їх склад входять вібруючі елементи. Механічний долонний массажер більше за розміром і має упор для зап'ястя і долоні. Підтримка руки ергономічно сконструйована так, щоб ідеально пристосуватися до зап'ястя і масажувати тільки одну руку. Підтримка зап'ястя покрита приємним, м'яким матеріалом, вона пристосована для долоні, зап'ястя або передпліччя, щоб забезпечити масаж повної поверхні руки. Масажні вузлики забезпечують глибокий змішаний масаж, надаючи можливість вибору швидкості і інтенсивності. Кнопки контролю розташовані на пристрої в зоні досяжності кінчиків пальців.
Пристрій допомагає зменшити біль напруга в області долоні, зап'ястя, передпліччя, а також забезпечує м'яке розслаблення.

.

Інші вібруючі долонні массажери мають простішу конструкцію. Вони маленькі і круглі, ергономічно сконструйовані, щоб ідеально пристосуватися до форми долоні. У них також є вбудований м'який упор для зап'ястя, щоб забезпечити підтримку в процесі масажу. Долонний массажер працює на вібруючому пристрої, так масаж стає тремтячим. Деякі з них мають вбудований воздуходув, який охолоджує і висушує спітнілі, опухлі долоні.

Кращим масажним пристроєм є все ж таки руки людини. Проте зазвичай ми не приділяємо рукам стільки часу, щоб їх помасажувати. На щастя, у нас є необхідні для цього пристрою. Долонні массажери забезпечують масаж, що зменшує біль, а також допомагають запобігти повторним стресовим порушенням, такі як синдром карпального каналу або артрі

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Долонні массажери”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук