Домашні солярії

Домашні солярії Philips і Onyx -это, як правило, горизонтальні побутові солярії і односторонні портативні солярії, не призначені для використання в комерційних цілях. На відміну від професійної лінії, вони не розраховані на цілодобову роботу, харчуються від звичайної мережі і виконані з простих матеріалів. За рахунок цього вони значно дешевші за професійні солярії, але ні в чому не поступаються їм за якістю загару. У комплект домашньої лінії входять лампи того ж спектрального складу, що і в професійних лініях салонових соляріїв, тому відмінностей як загар немає і бути не може.

Якщо говорити про принципові відмінності між професійною і домашньою лінією соляріїв, то це, перш за все, потужність ламп: від неї залежить швидкість прояву загару. Так, потужність ламп в турбосоляріях може досягати 12 000 Вт, тоді як максимальний показник домашніх соляріїв - 3000 Вт. Загар в салонах -это величезний стрес для шкіри і організму в цілому, навіть зниження часу перебування в солярії не вирішує проблему негативної дії УФ-ЛУЧЕЙ на шкіру людини. Короткострокові відвідини - це достатньо витратний процес з погляду фінансів і часу отримання загару.

Покупка домашніх соляріїв Philips допоможе не тільки отримати максимальну користь від загару, але і понизити до мінімуму ступінь ультрафіолетового випромінювання. Крім того, домашній солярій є фінансово вигідним варіантом: сім'ї з чотирьох чоловік вистачить комплект ламп на рік. Всі солярії нашого інтернет-магазина легко встановлюються в будь-якій частині квартири і не займають багато місця.

Джерело: prostozagar.ru


0 Відгуків на “Домашні солярії”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук