Gezatone- вібромассажер для тіла з функцією ГИК прогрева

Виробник: GEZANNE, Франція

Ергономічний вібромассажер для тіла з двома змінними насадками, функцією ГИК прогрева і знімною ручкою. Ідеальний спосіб позбавитися від м'язової втоми, підвищити тонус м'язів, позбавитися від больових синдромів, зменшити жирові відкладення в проблемних зонах.
Масаж - один з якнайдавніших способів турботи про здоров'я. Він позбавляє від болю, розслабляє м'язи, покращує самопочуття. Вдосконалення видів і способів масажу дозволило в наше століття високорозвинутої науки і техніки створювати масажні апарати, не поступливі традиційним видам масажу.
Массажер для тіла Gezatone Active Power дозволяє легко, без сторонньої допомоги провести сеанс першокласного масажу у себе удома.
Массажер для тіла Gezatone Active Power - ефективний засіб для масажу м'язів шиї, плечей, спини, стегон, литок і ступень. Це сприяє їх розслабленню і знімає накопичену втому, повертає бадьорість і хороше самопочуття.
Массажер для тіла Gezatone Active Power, надаючи масажну дію на тканині, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси, сприяє спалюванню підшкірного жиру, зміцненню м'язів. Під впливом масажу підвищується працездатність м'язів, нормалізується м'язовий тонус, прискорюється відновлення при фізичній втомі.
Масаж за допомогою Gezatone Active Power викликає вазомоторні реакції (розширення кровоносних судин), що сприяє інтенсивнішому живленню тканин. Поліпшення циркуляції крові і метаболічного обміну - це вирішальні чинники, які допоможуть Вам створити красиву фігуру, а також зменшити прояви целюліту. Однією з основних причин виникнення целюліту є порушення кровообігу в тканинах і виникнення набряклості. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, тобто усуває причини виникнення целюліту. Під впливом масажу поліпшується лімфооток, активізується венозний кровотік. Сприяючи відтоку лімфи і венозної крові, масаж сприяє усуненню набряків.
ОБЛАСТІ ДІЇ ДЛЯ МАСАЖУ
А. Общий поновлюючий масаж
Починайте масаж із зведення стопи і піднімайтеся уздовж ніг до сідниць. Потім виконайте масаж сідниць і, далі, вгору по спині зліва і праворуч від хребта. На завершення виконаєте масаж комірної області.
Б. Массаж спини
По черзі масажуйте ділянку спини зліва і праворуч від хребта. Виконуйте плавні повільні рухи вгору / вниз, не відриваючи массажера від тіла. На спині розташовано більше 650 акупунктурних крапок, пов'язаних з внутрішніми органами або що впливають на стан людини, див. мал. 3.
В. Массаж ніг
Сядьте на край стільця або встаньте, поставивши зігнуту ногу на підставку (наприклад, стілець або табурет). Поволі ведіть массажером по задній поверхні від ступні до згину коліна і далі до сідниць. Зворотний рух виконується по передній поверхні ноги від верху стегна до стопи.
Г. Массаж м'язів живота
Массажер надає стимулююча і зміцнююча дія на м'язи живота. Рекомендується також застосовувати для боротьби з жировими відкладеннями. Масаж виконується круговими рухами навколо пупка.
Д. Массаж стегон
Стегна, як правило, найбільш схильні до накопичення жирових відкладень. Тому тут потрібний найбільш енергійний масаж. Виконуйте масаж легкими круговими рухами від низу до верху.
Е. Массаж до і після занять спортом
Массажер може використовуватися перед заняттями спортом для розігрівання м'язів і після їх завершення для відновлення і виведення з м'язів молочної кислоти і токсинів. Масаж проводиться по напряму уздовж м'язів.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
* Онкологічні захворювання.
* Важкі захворювання серцево-судинної системи.
* Гострі запальні процеси.
* Порушення цілісності шкіри, рани, гострі періоди травми.
* Періоди загострень загальних важких захворювань.
* Стан вагітності.
* Не призначений для дітей.
* Не можна проводити дію на області з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом, області проекції щитовидної залози і крупних лімфатичних вузлів.
* Не можна надавати дію на кістки, суглоби, область хребта, голову, область геніталій і інші чутливі частини тіла.
* Особам, страждаючим гіпертонією, неврологічними і ортопедичними захворюваннями, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, що лікує.
* При загостренні якого-небудь хронічного захворювання внутрішніх органів рекомендується тимчасово утриматися від проведення вібромассажа.
* Увага! Масаж повинен бути приємним і заспокійливим. Якщо Ви відчуєте біль або дискомфорт, відразу ж припиніть процедуру і проконсультуйтеся з лікарем.
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
Массажер Gezatone Active Power 1 шт.
Ручка-подовжувач 1 шт.
Заглушка (для використання без ручки-подовжувача) 1 шт.
Змінні насадки 2 шт.
Інструкція по експлуатації 1 шт.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення АС 220 В, 50 Гц
Споживана потужність не більше 22 Вт
Тривалість безперервної роботи не більше 20 хвилин
Діапазон робочих температур +10 ... 35°С при вологості 20-85%
Габаритні розміри 400 х 110 х 120 мм
Вага 1.8 кг
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Джерело: gomart.ru


Дренаж и водосточные системы.

0 Відгуків на “Gezatone- вібромассажер для тіла з функцією ГИК прогрева”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук