Gezatone- вібромассажер для тіла з функцією холод-тепло

Виробник: GEZANNE, Франція

Ідеальний спосіб розслабити м'язи тіла, позбавитися від зайвої ваги і целюліту в самих проблемних зонах. Функція «Холод-Тепло» особливо ефективна для позбавлення від м'язового болю і невралгії.
Массажер для тіла Жезатон AMG109, надаючи масажну дію на тканині, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси. Під впливом масажу підвищується працездатність м'язів, нормалізується м'язовий тонус, прискорюється відновлення при фізичній втомі.
Антіцеллюлітний массажер Жезатон AMG109 дозволяє поєднувати вібромассаж ГИК прогревом або з дією холодом. Апарат також дозволяє проводити точковий «пальчиковий» масаж. Контрастний масаж з дією холодом забезпечує тренування судин для підтримки їх тонусу, а також корисний при набряклості, точковому м'язовому болі і алергічних реакціях.
Однією з основних причин виникнення целюліту є порушення кровообігу в тканинах. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, тобто усуває причини виникнення целюліту.
Массажер Жезатон AMG109 має два режими роботи: «Вібромассаж» і «Вібромассаж + ГИК прогрівши.
ОБЛАСТІ ДІЇ
Загальний поновлюючий масаж
Починайте масаж із зведення стопи і піднімайтеся уздовж ніг до сідниць. Потім виконайте масаж сідниць і, далі, вгору по спині зліва і праворуч від хребта. На завершення виконаєте масаж комірної області.
Масаж спини
По черзі масажуйте ділянку спини зліва і праворуч від хребта. Виконуйте плавні повільні рухи вверх/вниз, не відриваючи массажера від тіла. На спині розташовано більше 650 акупунктурних крапок, пов'язаних з внутрішніми органами або що впливають на стан людини.
Масаж ніг
Сядьте на край стільця або встаньте, поставивши зігнуту ногу на підставку (наприклад, стілець або табурет). Поволі ведіть массажером по задній поверхні від ступні до згину коліна і далі до сідниць. Зворотний рух виконується по передній поверхні ноги від верху стегна до стопи.
Масаж м'язів живота
Массажер надає стимулююча і зміцнююча дія на м'язи живота. Рекомендується також застосовувати для боротьби з жировими відкладеннями. Масаж виконується круговими рухами навколо пупка.
Масаж стегон
Стегна, як правило, найбільш схильні до накопичення жирових відкладень. Тому тут потрібний найбільш енергійний масаж. Виконуйте масаж легкими круговими рухами від низу до верху.
Масаж до і після занять спортом
Массажер може використовуватися перед заняттями спортом для розігрівання м'язів і після їх завершення для відновлення і виведення з м'язів молочної кислоти і токсинів. Масаж проводиться по напряму уздовж м'язів.
Варіанти використання массажера:
а) Без насадок. В цьому випадку можливі обидва режими роботи, а масажна дія виконується безпосередньо поверхнею модуля ГИК прогрева. Цей режим переважний саме для використання функції ГИК прогрева.
б) З насадкою для точкового масажу. В цьому випадку також можливі обидва режими роботи, а масажна дія виконується рельєфною поверхнею подушечок, встановлених на пальчики насадки.
в) З насадкою для «холодного масажу». В цьому випадку можливий тільки режим «Вібромассаж», а саму насадку слід покласти в морозильну камеру холодильника за 30 хвилин до початку використання.
г) Комбінований масаж. Спочатку виконується дія в режимі «Вібромассаж + ГИК прогрівши» протягом 5 хвилин. Ви можете виконувати цю дію або з насадкою для точкового масажу. Після цього встановите на массажер наперед охолоджену насадку для «холодного масажу» і впливайте нею в режимі «Вібромассаж» протягом 2 хвилин. Ви можете повторите декілька циклів такої комбінованої дії.
Використання спеціальних масажних гелів, масел і мазей доповнює і підсилює благотворну дію масажу. Використовуйте відповідні засоби для режимів «ГИК прогрева» і «холодного масажу».
ПРОТИПОКАЗАННЯ
* Онкологічні захворювання.
* Важкі захворювання серцево-судинної системи.
* Гострі запальні процеси.
* Порушення цілісності шкіри, рани, гострі періоди травми.
* Періоди загострень загальних важких захворювань.
* Стан вагітності.
* Не призначений для дітей.
* Не можна проводити дію на області з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом, області проекції щитовидної залози і крупних лімфатичних вузлів.
* Не можна надавати дію на кістки, суглоби, область хребта, голову, область геніталій і інші чутливі частини тіла.
* Особам, страждаючим гіпертонією, неврологічними і ортопедичними захворюваннями, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, що лікує.
* При загостренні якого-небудь хронічного захворювання внутрішніх органів рекомендується тимчасово утриматися від проведення сеансів вібромассажа.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення DC 4.5 В (3 батареї 1.5 А розміру АА)
Споживаний струм 0.65 А (вібромассаж)
0.95 А (вібромассаж + ГИК прогрівши)
Діапазон робочих температур +10 ... 35°С при вологості 20-85%
Габаритні розміри упаковки 205 x d125 мм
Маса в упаковці 0.5 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Вібромассажер Жезатон AMG109 1 шт.
Насадка для точкового масажу 1 шт.
Насадка з гелем для «холодного масажу» 1 шт.
Інструкція по експлуатації 1 шт.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Джерело: gomart.ru


0 Відгуків на “Gezatone- вібромассажер для тіла з функцією холод-тепло”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук