Горизонтальний солярій SunVision


SunVision 222/244 XL - єдині професійні солярії, що підключаються до розетки на 220 В! Видимі результати загару навіть для високих клієнтів з інтенсивними лампами 120 Вт завдовжки 190 см! Ергономічне стекло* за формою тіла на нижній панелі дозволяє максимально розслабитися під час сеансу і отримати глибокий рівний загар. SunVision серії 200 - Ваше розумне вкладення грошових коштів, термін окупності солярію 4-5 місяців.
Горизонтальний солярій SunVision 300 XXL

Нові моделі горизонтальних соляріїв SunVision серії 300 оформлені в чотирьох концептуальних стилях, націлених на певну групу відвідувачів: витонченість розкоші, плотське тяжіння, енергія і динамізм, серія X-treme. Виберіть свій солярій, відповідний саме Вашому салону або студії загару по дизайну і комплектації. Яскравий вражаючий загар і популярність вашого солярію - гарантовані!
Горизонтальний солярій SunVision 400 XXL

Оновлена серія SunVision 400 заснована на особливій технології безперебійної роботи устаткування. Високоякісні і зносостійкі матеріали, а також сучасні технічні рішення роблять обслуговування солярію легким і швидким, а також на 100% гарантують надійність Вашого бізнесу.
Горизонтальний солярій SunVision 500 XXL

Стильний дорогий дизайн SunVision серії 500 з першого погляду видає устаткування класу "люкс". Сорок дві могутні лампи для тіла плюс дві системи випромінювачів для обличчя X-treme Intensive Tan і Soft Intensive System гарантують якнайкращий результат. Грамотно продумана система охолоджування ламп не тільки підсилює ефект загару, але і продовжує термін служби ламп. Ваші клієнти неодмінно оцінять ексклюзивні комфорт-программи: освіжаючий літній бриз AquaBreeze* і розслабляюча ароматизація AcScent Aroma*

Джерело:


0 Відгуків на “Горизонтальний солярій SunVision”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук