Гидромассажная ванна для ніг модель HB 101C

Виробник: GEZATONE ITC (Франція)

Гидромассажниє ванни Gezatone дозволять Вам приймати SPA процедури будинку. Гидромассаж ніг надає заспокійливу і розслабляючу дію, дозволяє позбавитися від втоми і набряклості ніг, покращує кровообіг в стопах, покращує загальне самопочуття.

Застосовуючи гидромассажную ванну Gezatone Ви отримаєте ні з чим не порівнянне задоволення. Її використання, поза сумнівом, приноситиме Вам насолоду багато років, а Ваші ноги будуть доглянутими і здоровими.
Розслабляючий масаж ніг - це саме те, що потрібне Вам в кінці важкого дня. Гидромассажную ванну Gezatone для ніг рекомендується застосовувати по 10-15 мин. один або двічі в день.

Гидромассажная ванна Gezatone призначена для застосування в режимах 2 і 3 з водою, а в режимі 1 як з водою, так і без неї - тільки для сухого масажу стоп.

Нагрівальний елемент, розташований під дном ванни, служить для підтримки температури води під час процедури.
Опис режимів роботи гидромассажной ванни:

* Режим 1: «Massage» (Вібромассаж)
Корпус апарату вібрує, дозволяючи стимулювати рефлексогенні зони
за допомогою массажно-акупунктурних шпильок на дні ванни. Даний режим може використовуватися як з водою, так і без неї. Звернете увагу, що в даному режимі підігрів не здійснюється.
* Режим 2: «Bubble+Heat» (Гидромассаж+Подогрев)
Вентилятор нагнітає повітря через сопла, розташовані двома рядами під кожною із ступень, забезпечуючи комфортний розслабляючий гидромассаж. Вбудований в дно ванни лінійний нагреватель зменшує швидкість охолодження води під час процедури.
* Режим 3: «Massage+Bubble+Heat» (Гидромассаж+Вибромассаж+Подогрев)
Вентилятор нагнітає повітря через сопла, розташовані двома рядами під кожною із ступень, забезпечуючи комфортний гидромассаж. Корпус апарату вібрує, дозволяючи одночасно стимулювати рефлексогенні зони за допомогою масажних шпильок на дні ванни. Вбудований в дно ванни лінійний нагреватель зменшує швидкість охолодження води під час процедури.

Додаткові масажні функції
У комплект апарату входять два види масажних насадок для проведення додаткового масажу стоп з водою або без. Дві однакові роликові насадки розташовано на захисному козирку, третя, з чотирма масажними кульками - на піднесенні в центрі ванни. Насадки можна використовувати окремо, не включаючи живлення ванни.

  • Масажні ролики
    Масажуйте стопи за допомогою масажних роликів. Такий масаж покращує кровообіг і надає оздоровлюючу дію на ступні.
  • Масажні кульки
    Використовуйте чотири масажні кульки на центральній насадці для стимулювання рефлексогенних зон, розташованих на стопах. Стимулювання активних точок дозволяє впливати на відповідні внутрішні органи.

Технічні характеристики
Напруга живлення 220 В, 50 Гц
Потужність споживання не більше 65 Вт
Максимальна температура води, що заливається, не більш 42°С
Об'єм води (залежить від розміру ноги), що заливається, не більше 2.7 л
Габаритні розміри 420 х 325 х 175 мм
Вага (у сухому стані) 1,7 кг
Діапазон робочих температур 15...35°С
Допустима вологість не більше 85%
Виробник: GEZANNE I.T.C. /Жезанн. Адреса: Saint Avertin 39 rue des Granges Galand, Франція

Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Джерело: healthstore.ru


0 Відгуків на “Гидромассажная ванна для ніг модель HB 101C”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук