Гидромассажная ванна з підігрівом HAPPY LIFE мод 30640

Виробник: MEDISANA AG (Німеччина)

Продукція з серії «Happy Life», вироблена в Німеччині одній з провідних компаній на ринку товарів по догляду за здоров'ям - Medisana A.G.
Регулярний догляд за ногами забезпечує не тільки їх гарний зовнішній вигляд, але і робить їх здоровими. Всього декілька хвилин уваги в день достатнього для того, щоб утомлені ноги відпочили і біль пройшов. Однією з найважливіших складових частин відходу є розслабляюча ванна для ніг.

Гидромассажная ванна Happy Life призначена для проведення широкого класу гидротерапевтічеськіх і SPA процедур для ступень ніг. Масаж полегшує доступ крові в тканині, знімає спазми вен і лімфатичних судин, напруга в м'язах і зменшує хворобливі відчуття в суглобах.
Основні функції моделі:

 • Гидро- і вібромассаж
 • Підігрівши води
 • Загальна стимуляція стоп за допомогою массажно-акупунктурних шпильок на дні
 • Три насадки з рухомими роликами для інтенсивного стимулювання рефлексогенних зон

Гидромассаж
Повітря, що нагнітається компресором, подається на два ряди сопів, розташованих уздовж всього дна ванни, надаючи приємну масажну дію за типом «джакузі».

Вібромассаж
Дана функція надає расслябляющєє і легка масажна дія за рахунок численних массажно-акупунктурних шпильок, розташованих по всій поверхні дна ванни. Для п'ят є спеціальні масажні зони.

Змінні насадки
Три акупунктурниє насадки з рухомими роликами призначені для інтенсивного стимулювання рефлексогенних зон, розташованих на стопах.

Підігрівши води
Функція підігріву води ванни «Happy Life» 30640 забезпечує підтримку комфортної температури (до 42°С) протягом всієї процедури. Нагріваючи води здійснюється за рахунок лінійного нагрівального елементу, прокладеного під дном.
Опис режимів роботи
Розслабляючий масаж ніг - це саме те, що потрібне Вам в кінці важкого дня. Ванни для ніг рекомендується приймати по 10-15 мин. один або двічі в день.
Ванна призначена для застосування в режимах 2 і 3 з водою, а в режимі 1 як з водою, так і без неї - тільки для сухого масажу стоп.

Ви можете наповнити ванну холодною, або теплою водою. Ванна не призначена для нагрівання холодної води, вона може тільки підтримувати температуру вже теплої води.

Режим «Вимкнено»: «0»
Живлення апарату вимкнене. У цьому положенні ручки перемикача режимів роботи дозволяється підключати і відключати апарат від мережі живлення.

Режим 1: «Massage» (Вібромассаж)
Корпус апарату вібрує, дозволяючи стимулювати рефлексогенні зони за допомогою массажно-акупунктурних шпильок на дні ванни. Даний режим може використовуватися як з водою, так і без неї. Звернете увагу, що в даному режимі підігрів не здійснюється.

Режим 2: «Bubble + Heat» (Гидромассаж+Подогрев)
Вентилятор нагнітає повітря через сопла, розташовані двома рядами під кожною із ступень, забезпечуючи комфортний розслабляючий гидромассаж. Вбудований в дно ванни лінійний нагреватель підтримує оптимальну температуру води під час процедури.

Режим 3: «Massage + Bubble + Heat» (Гидромассаж + Вібромассаж + Підігрівши)
Вентилятор нагнітає повітря через сопла, розташовані двома рядами під кожною із ступень, забезпечуючи комфортний гидромассаж. Корпус апарату вібрує, дозволяючи одночасно стимулювати рефлексогенні зони за допомогою масажних шпильок на дні ванни. Вбудований в дно ванни лінійний нагреватель підтримує оптимальну температуру води під час процедури.

Додаткові масажні функції
У комплект апарату входять два види масажних насадок для проведення додаткового масажу стоп з водою або без. Дві однакові роликові насадки розташовано на захисному козирку, третя, з чотирма масажними кульками - па піднесенні в центрі ванни. Насадки можна використовувати окремо, не включаючи живлення ванни.

Масажні ролики
Масажуйте стопи за допомогою масажних роликів. Такий масаж покращує кровообіг і надає оздоровлюючу дію на ступні.

Масажні кульки
Використовуйте чотири масажні кульки на центральній насадці для стимулювання рефлексогенних зон, розташованих на стопах. Стимулювання активних точок дозволяє впливати на відповідні внутрішні органи.
Комплектація

 • Апарат «Гидромассажная ванна Happy Life», модель 30640 1 шт.
 • Інструкція по експлуатації з гарантійним талоном 1 шт.

Технічні характеристики

 • Напруга живлення 220 В, 50 Гц
 • Потужність споживання не більше 65 Вт
 • Максимальна температура води не більш 42°С
 • Об'єм води (залежить від розміру ноги), що заливається, не більше 2.7 л
 • Габаритні розміри 420x325x175 мм
 • Вага (у сухому стані) 1,7 кг
 • Діапазон робочих температур 15...40°С
 • Допустима вологість не більше 85%

Виробник: MEDISANA AG / Медісана АГ. Адреса: D-53340, Meckenheim, Німеччина

Гарантійний термін експлуатації - 1 календарний рік з дня продажу

Джерело: healthstore.ru


1 Відгук на “Гидромассажная ванна з підігрівом HAPPY LIFE мод 30640”


 1. 1 олег

  Дуже чудова ванночка!!!!!!!!!!

Залишити відгук