Karisma-лідер у виробництві устаткування для салонів краси

Салон краси або перукарня - це цілий світ, в якому правлять бал краса і зручність. Саме інтер'єр, меблі і устаткування створюють неповторну атмосферу і гарантують успіх. Тут все заслуговує уваги, починаючи від зони очікування з ресепшн і зручними кріслами. Дзеркала, перукарські крісла і миття, вітрини, зручне перукарське устаткування , стильний інтер'єр - все повинно дозволити клієнтові розслабитися, а персоналу проявити свою високу кваліфікацію і професіоналізм.

KARISMA - лідер у виробництві устаткування для салонів краси , а значить лідер в дизайні салонів і устаткуванні перукарень. Дизайнери KARISMA, чутливі до нових віянь і тенденцій, знають, яким повинне бути устаткування, щоб клієнт повертався в салон знов і знов.

Перукарське устаткування

Устаткування для перукарень «Темний шоколад» включає крісла перукарні «Chic», дзеркала «Maya Stone», пуфи «Tondo», підставки для ніг «Stone». Оригінальний дизайн виробів підкреслений підлокітниками в чорній шкірі, а також круглими пуфами для зони очікування.

Устаткування для салонів краси «Еліт» це крісла перукарні «Dream», дзеркала «Azteka Eclipse», миття перукарні «Fly-Dream», крісла для залу очікування «Dream». Стильні, ергономічні форми крісел відповідають індивідуальному дизайну дзеркал, обрамлених темним деревом, і створюють неповторний стиль салону.

Перукарське устаткування лінії «Яскраво-червоний модерном» представляють крісла «Vintage», дзеркала «Maya Stone», миття перукарні «Fly-Vintage», підставки для ніг «Stone». При виготовленні моделей перукарського устаткування цієї лінії перевага віддається таким матеріалам як деревина, стекло і хромований алюміній.

Меблі для салонів і перукарень

Оригінальні колекції меблів, які виконані в класичному або ультрасучасному стилі, сміливі поєднання класичних матеріалів і high-tech створюють - комфорт, гармонію, затишок.
Устаткування для перукарень , салонів краси від KARISMA володіє високою функціональністю, ергономікою і якістю; полегшують роботу майстра і роблять перебування клієнта в салоні приємним і комфортним.

Джерело: karismabeauty.ru


1 Відгук на “Karisma-лідер у виробництві устаткування для салонів краси”


  1. 1 Олена Трохименко

    А де ж саме обладнання?Як можна його подивитися?

Залишити відгук