Каскадні душі

РОЗМІР КАСКАДНОГО ДУШУ CS-1 "ГІРСЬКИЙ ВОДОПАД" МОДЕЛЬ "ADVANCED" 40см(довжина) х 23см (ширина) х 31(глибина).

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС:

Каскадний душ виконаний у вигляді елегантного цельнохромірованного водопаду декоративної форми. В процесі процедури ширина падаючого струменя на виході водопаду складає 40см. Водопад встановлений на цельноформованно акриловому корпусі з дизайнерською обробкою "Хром". Установка на стіну здійснюється через спеціальну хромовану систему union 3/4 і не вимагає ніяких додаткових кріплень ву стіні. Всі елементи душу виготовлені з неіржавіючих матеріалів з хромованим покриттям і обробкою "Хром/PVD Золото". Гірський водопад встановлюється на стіні над спеціальною масажною панеллю PES-15 STANDARD.

Циркулярна масажна панель PES-15 STANDARD конструктивно є елегантним цельноформованний акриловий дизайнерський корпус овальної форми з 15-у гидрораспилітелямі з направленими точковою дією води. Колір розпилювачів "Хром". Розпилювачі оснащені кнопкной індвідуального відключення і сі стемой регулювання кута. Дизайн і покриття розпилювачів мінімізують можливість кальцинації. Легко обслуговуються і очищаються протягом декількох секунд. Функціональність, надійність, безпека і елегантний дизайн з обробкою "Хром" дозволяє використовувати душову панель PES-15 в клініках, салонах краси, реабілітаційних, фитенс-центрах і т.д.

ФУНКЦІЇ КАСКАДНОГО ДУШУ "ГІРСЬКИЙ ВОДОПАД"

  • Низхідний душ/Горный водопад;
  • Загальний масаж тіла циркулярним душем PES-15;
  • Душ "Шарко" з різними режимами розпилювання (встановлений на панелі управління AR-307);
  • Обполіскуючий душ з різними режимами роботи (встановлений на панелі управління AR-307)


КАСКАДНИЙ ДУШ: ЦЕЛЬНОХРОМІРОВАННИЙ ВОДОПАД РОЗМІР "ЕКСТРА"

КАСКАДНИЙ ДУШ CS-1 МОДЕЛЬ "РЕГУЛЯР"
РОЗМІР КАСКАДНОГО ДУШУ CS-1 "ГІРСЬКИЙ ВОДОПАД" МОДЕЛЬ "REGULAR" 40см(довжина) х 23см (ширина) х 31(глибина).

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС:

Каскадний душ виконаний у вигляді елегантного цельнохромірованного водопаду декоративної форми. В процесі процедури ширина падаючого струменя на виході водопаду складає 40см. Водопад встановлений на цельноформованно акриловому корпусі з дизайнерською обробкою "Хром". Установка на стіну здійснюється через спеціальну хромовану систему union 3/4" і не вимагає ніяких додаткових кріплень ву стіні. Всі елементи душу виготовлені з неіржавіючих матеріалів з хромованим покриттям і обробкою "Хром/PVD Золото".

КАСКАДНИЙ ДУШ CS-1 МОДЕЛЬ "СТАНДАРТ"
РОЗМІР КАСКАДНОГО ДУШУ CS-1 "ГІРСЬКИЙ ВОДОПАД" МОДЕЛЬ "STANDARD" 40см(довжина) х 23см (ширина) х 31(глибина).

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС:

Каскадний душ виконаний у вигляді елегантного цельнохромірованного водопаду декоративної форми. В процесі процедури ширина падаючого струменя на виході водопаду складає 40см. Водопад встановлений на цельноформованно акриловому корпусі з дизайнерською обробкою "Хром". Установка на стіну здійснюється через спеціальну хромовану систему union 3/4 і не вимагає ніяких додаткових кріплень ву стіні. Всі елементи душу виготовлені з неіржавіючих матеріалів з хромованим покриттям і обробкою "Хром/PVD Золото".

Джерело: spaland.com.ua


0 Відгуків на “Каскадні душі”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук