Косметологічне устаткування Finex


Масажний стіл Tibet I

Масажний стіл Tibet I для проведення косметичних процедур і масажу з регульованою висотою і підголовником з вирізом для особи. Положення лежака по висоті плавно регулюється електричним механізмом красивої форми, виконаним під дерево. Оптимальний вибір для будь-якого салону.Масажний стіл Wellspa

Стильна і зручна кушетка підходить для проведення масажу, косметичних і аюрведічеськіх процедур. Креатівность кушетки Wellspa у поєднанні з оптимальним комфортом і функціональністю додасть індивідуальність Вашому салону.


Масажний стіл Shui Tu

Масажний стіл Shui Tu пропонує клієнтові комфорт і зручність. Площа кушетки з високоякісної оббивки розділена на 2 секції, спинна секція регулюється механічно. Прикріплений і регульований підголовник з вирізом для особи дозволяє проводити масаж в положенні лежачи на животі. Корекція по висоті відбувається механічним регулюванням ніжок. Кушетка оснащена нижньою полицею для зберігання інвентаря.


Масажний стіл Thai
Ця модель красивої форми як не можна краще підійде для проведення східних і, особливо, індонезійських процедур. Стійка конструкція з натуральних матеріалів гармонійно завершить обстановку.
Відчуйте дихання Тайланда!

Масажний стіл Twist
Масажний стіл Twist виконаний з натурального дерева.

Масажний стіл Tango

Масажний стіл Tango виконаний з натурального дерева. Нижня полиця і висувний ящик влаштовані таким чином, що використовувана під час процедури продукція може бути наперед підготовлена і розташована в певній послідовності.


Масажна кушетка Rock1
Масажна кушетка Rock1 зроблена з натурального дерева, додатково пропонує вбудовані полиці для зберігання масажних і косметологічних допоміжних засобів.

Кушетка аюрведічеськая Karma

Кушетка Karma - ідельний вибір для аюрведічеського кабінету! Комфортабельна і стійка масажна кушетка з натурального дерева особливої породи, ідеально відповідна для будь-яких масляних процедур. Має в своєму розпорядженні систему спеціальних каналів для стоку і збору масел в підготовлену чашу. Може використовуватися як самостійно, так і з термальною станцією, що дозволяє забезпечувати оптимальну температуру масла. Додатково обладнався дугами, призначеними для проведення парових процедур по догляду за тілом.


Кушетка масажна Tibet
Кушетка масажна Tibet з натурального дерева. Підходить для всіх видів масажу і догляду за тілом у в салонах краси , Wellness- і Spa- центрах.

Кушетка масажна Himalaya

Кушетка масажна Himalaya надає приміщенню елегантному вигляду. Підходить для всіх видів масажу і догляду за тілом в салонах краси , Wellness- і Spa- центрах.

Масажні столи і косметологічні крісла класичні


Масажна кушетка Beauty Profi

Комфортабельна масажна кушетка Beauty Profi з 2-секційним лежаком. Положення лежака по висоті плавно регулюється електро-механічеськім приводом. Усправленіє приводом - за допомогою дистанційного пульта. Підстава столу встановлена на коліщатка. Підголовник регулюється. Електричне регулювання висоти від 40 до 90 див. «Дихаюча», зручна і гігієнічна оббивка.


Косметологічна кушетка Favori

Косметологічна кушетка Favori, проста в обігу. Кушетку можна використовувати для проведення масажу, епіляциі і догляду за тілом. У поєднанні з підголовником вона може використовуватися як комфортабельна кушетка для процедур по догляду за особою. За бажанням можливе постачання кушетки з універсальною частиною для особи і/або додатковим підголовником.


Косметологічна кушетка Beauty Stretchair

Кушетка Beauty Stretchair підходить для різних видів косметологічних процедур: догляду за тілом, епіляциі. Головна секція з вирізом для особи може використовуватися для масажу шийний-комірної зони, регулюється ступінчасто.


Косметологічне крісло Beauty Star III
Ергономічне косметологічне крісло виділяється елегантним дизайном. Висота крісла, кут нахилу сидіння і підлокітників регулюється дистанційним керуванням. Підголовник і ножна секція плавно регулюються. Це дозволяє досягти ідеального положення як для косметолога, так і для клієнта.

Косметологічне крісло Beauty Star

Регулювання висоти, кута нахилу сидіння і положень підлокітників здійснюється механічно через газонаповнену пружину. Підголовник і підставка для ніг безступінчатий регулюються і подовжуються.

Крісла для педикюру


Установка для проведення Spa-педикюру Pedikur Spa (велике)

Основна комплектація: Вага - 106 кг Ширина - 73 см, довжина - 140 см, висота - мінімальна 90 см, максимальна 135 див.
Ручне управління (для масажу і регулювання сидіння), ванна для рук.


Установка для проведення Spa-педикюру Pedikur Spa (маленьке)
Основна комплектація: Вага: 85 кг Ширина - 80 см, довжина - 145 см, висота - мінімальна 85 см, максимальна 130 див.
Ручне управління (для масажу і регулювання сидіння), ванна для рук.

Крісло для педикюру Megan

Функціональне крісло для педикюру Megan. Регульована спинка крісла. Сидіння має кут нахилу 15% і доставляє клієнтам найвищий комфорт. Крісло регулюється по висоті за допомогою гідравліки. Розділена ножна секція прлавно регулюється і висувається.


косметологічне для Педикюру крісло Podo Comfort

Комфортабельне крісло Podo Comfort з розділеною ножною секцією можна використовувати як в кабінеті для педикюру, так і в косметологічному кабінеті. Дистанційне керування для регулювання висоти, кута нахилу сидіння і спинки крісла.

Косметологічні стійки і візки

Косметологічний візок Product Wagen

Візок особливо комфортний при роботі з електричними приладами , такими як прилад для видалення волосся, прилад для розігрівання парафіну, або для перукарів. Всі електричні підключення проходять через інтегровану кабельну мережу так, що підключення відбувається по одному кабелю. Передбачено достатньо місця для робочого матеріалу.

Косметологічний візок Carry Podologie

Робочий візок ідеально підготовлений відповідно до обліку вимог професійного косметологічного догляду за ногами . Надає багато місця для інструментів, продукції і приладів. Рухома кришка дозволяє встановити лампу UV-стерилізації. Збоку є великі ручки для полегшення пересування в просторі.

Косметологічний візок Carry Spa II

Косметологічний візок може використовуватися як засіб для транспортування, так і як робочий візок. Особливо добре підходить для маленьких косметологічних кабінетів .

Косметологічний візок Carry Spa I

Функціональний косметологічний візок , незамінна при використанні безлічі продукції і приладів. Верхня робоча поверхня відкривається з двох боків.

Косметологічний візок Carry Holz II

Косметологічний візок з двома робочими поверхнями. Завдяки своїй мобільності особливо добре підходить для вузьких і маленьких приміщень.

Косметологічний візок Carry Holz I

Елегантний робочий косметологічний візок ідеально інтегрується в натуральну обстановку Вашого салону.

Стільці і табурети для косметологічного кабінету

Табурет для косметологічного кабінету Comfort

Спеціалізований табурет Comfort , що знімає навантаження із спини.

Табурет для косметологічного кабінету Rondo S

Табурет без спинки з гідравлічною системою регулювання висоти. Ідеальна модель для маленьких приміщень.

Стілець для косметологічного кабінету Velo

Стілець з ергономічною робочою позицією. Гідравлічна система регулювання висоти.

Стілець для косметологічного кабінету Papillo

Професійний стілець з оптимальною підтримкою спини і талії. Мобільність завдяки роликам.

Стілець для косметологічного кабінету Rondo

Спеціальний стілець Rondo із спинкою і гідравлічною системою регулювання висоти. Спинка регульована, дозволяє зняти навантаження із спини і зайняти зручну позицію. Оптимальна мобільність завдяки роликам.

Сходинки

Wooden Step

Двухступенчатая сходи Wooden Step . Підходить для зручного підйому до будь-якого вигляду кушеткам в Wellness- і Spa-центрах. Натуральне дерево.

Step by Step

Підставка Step by Step з двома сходинками.

Step

Підставка з однією сходинкою , підходить для стільців, масажних кушеток і гидротерапевтічеськіх ванн.

Аксесуари

Набір для стоун-терапії

В набір для стоун-терапії входять: набір каменів різних розмірів (50 штук), спеціальна ложка, термометр, сито, рукавиця, апарат для підігрівання (овальний).

Світильники Rondo і Dimensione

Професійні світильники Rondo і Dimensione із збільшувачем на утримувачі для освітлення робочої поверхні. Використовуються для точнішої роботи.

Підігрівач Hot Cabi

Підігрівач Hot Cabi використовується для підігрівання рушників, компресів і інших матеріалів, використовуваних в косметологічному кабінеті.

Джерело: spatechnology.ru


3 Відгуків на “Косметологічне устаткування Finex”


  1. 1 Роксолана

    чи можна отримати ваш каталог з цінами або прайс. Дякую. з повагою Роксолана

  2. 2 Борис

    Де це все купити? Дайте якісь контакти!

  3. 3 Христина

    Доброго дня. Мене цікавить крісло для педікюру з регулюванням кута, висоти. Чи є у наявності,яка ціна?

Залишити відгук