Массажер Thera Cane

Thera cane - пристосування для самомасажу спини, що впливає на хворобливі зони. Thera cane - одні з найпопулярніших массажеров, тому що прекрасно знімає біль в спині.

Як видно з назви (cane - паличка), thera cane має форму палички. Крюк «обхвачує» тіло, дозволяє дотягнутися до спини і зробити глибокий масаж тканин. Массажер зроблений з міцного пластика, що не ламається, на кожному кінці є закруглене потовщення, що забезпечує сильний, концентрірованноє тиск. На паличці є дві ручки, за допомогою яких можна контролювати процес масажу.

Массажер thera cane простий у використанні і дуже зручний, навіть якщо поряд немає друга (т.е. додаткової пари рук). Пристосування підходить для масажу всіх ділянок спини, плечей і навіть шиї. Потрібно просто прикласти кругле потовщення до спини і почати рухати массажер по тілу за допомогою зручних ручок.

Массажер працює за принципом терапії хворобливих зон. У thera cane великий важіль, його могуть використовувати навіть люди з обмеженою рухливістю або ті, у кого не вистачає сила. Докладаючи зусилля до хворобливих зон, можна зняти напругу і біль, а також запобігти подальшим травмам.

Тиском массажер підсилює притока крові до м'язів. Він знімає напругу і «вузли» в м'язах, відновлюючи їх функціонування. Благодоря посилення кровообігу м'яза починають працювати ефективніше.

Массажер допомагає зняти напругу, біль і зайву чутливість м'язів. Він дає людині можливість швидко позбавитися від болю самостійно. Регулярне використання thera cane поліпшить здоров'я і стан м'язів.

Тhera cane продається разом з буклетом, що містить опис різної техніки і рад з якнайкращих способів використання массажера.

С Thera cane можна з легкістю робити собі масаж спини коли завгодно і де завгодно. Більшість людей не може ходити до масажиста кожного разу, коли болить спина, а з thera cane того ж ефекту можна добитися самостійно.

massage.ru - сайт про масаж
Conta

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Массажер Thera Cane”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук