Массажер-восьминіг

Массажер-восьминіг - це новий вигляд ручних массажеров у формі восьминога, що має вісім масажних ніжок для зняття напруги. Ці ніжки не тільки чудово виглядають, але і ефективно допомагають розслабити і зняти напругу зі всього тіла, при цьому, не стомлюючи руки.

Вони виготовлені з напівпрозорого акрилового матеріалу і виконані в гаммі веселих квітів. Верхня частина массажера-восьминога є ручкою массажера, яка ідеально пристосована для вашої долоні. У массажера восьминога є навіть забавна всміхнена мордочка. Для того, щоб помасажувати яку-небудь частину тіла потрібно всього лише притиснути до неї вісім масажних ніжок. У массажере немає ніяких вібруючих пристосувань, оскільки його просто використовувати уручну. Також вам не доведеться турбуватися про батареї або докучливі шнури - їх там немає. Ви самі можете управляти массажером або попросити кого-небудь, щоб зробити масаж спини.

Вісім крихітних ніжок сконструйовано так, щоб створити відчуття кінчиків пальців справжнього масажиста. Форма ніжок дозволяє намітити і прикласти потрібний тиск до акупунктурним точок тіла. Дія на активні точки тіла покращує циркуляцію крові, тонізує і стимулює організм, а також покращує загальний стан організму. Массажер-восьминіг благотворно впливає на ноги, руки, спину, шию і багато інших ділянок тіла, що потребують масажу. Обережно переміщаючи массажер навколо голови, ви можете з його допомогою позбавитися від головного болю і мігрені.

Массажер-восьминіг допоможе влаштувати сеанс масажу для ваших друзів, не натомивши при цьому ваші руки. У зв'язку з тим, що ніжки массажера однакові по довжині і розташовані по кругу, тиск рівномірно розповсюджується по всій масажованій поверхні.

Могутні ніжки массажера-восьминога надають прекрасний ефект навіть через одяг, не говорячи вже про пряму дію на шкіру. Особливий ефект досягається при прямій дії массажера на шкіру із застосуванням масажних масел або масел для тіла. Використання масел допоможе зробити ковзання массажера гладшим, запобігши, таким чином, пошкодженню шкіри. Після використання потрібно просто витерти массажер досуха, що ідеально для того, щоб його брати з собою у ванну.

Массажер-восьминіг є інструмент для масажу з вісьма масажними ніжками, які ніколи не дозволять вашим рукам втомитися! Одного разу спробувавши, ви будете приємно здивовані. Навіть не використовуючи массажер по прямому призначенню, забавний восьминіг прикрасить ваш інтер'єр. Массажер-восьминіг - прекрасний подарунок, крім того, випущені массажери у вигляді дельфіна і черепахи, тому варто зібрати всю колекцію!

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Массажер-восьминіг”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук