Массажери Бекноббер

«Бекноббер» спеціально розроблений для самостійної терапії. Він є одним з останніх приладів, розроблених для глибокого масажу тканин і самомасажу. Його використовують для полегшення симптомів болю і напруги, травм, що є результатом, фізичних навантажень, професійного стресу, бурсита і артриту. Цей массажер може використовуватися як самостійна або комплексна терапія разом з іншими ліками і професійним лікуванням.

Справжній «Бекноббер» має S-образну форму і виготовлений з міцного полімеру. Для масажу, розташуєте один кінець массажера або під рукою, або над плечем. Управління массажером відбувається спереду так, що його кінець натискає на м'язи нижньої або верхньої частини спини. Завдяки своїй формі, массажер має можливість масажувати самі труднодоступні місця вашої спини. Унікальна форма массажера також дозволяє, за бажанням користувача, застосовувати більший або менший тиск для полегшення напруги в спині. Обидва кінці приладу мають різні наконечники, що дають користувачеві два різний вибір під час масажу, які у свою чергу дарують своєрідні унікальні відчуття.

.

«Бекноббер» швидко і легко у використанні і може використовуватися абсолютно кожним. Массажер можна розділити на дві частини для зручного зберігання і транспортування, і так же легко зібрати у разі потреби. Він легко поміститься в сумочку або портфель, що робить його здійсненим для атлетів, мандрівників, службовців і людей, які постійно в русі.

Массажер можна використовувати так довго, як ви побажаєте, або ж стільки, скільки необхідно для полегшення болю в спині. Єдина проблема полягає в тому, що при довгому використанні массажера можуть втомлюватися руки, керівники пристроєм під час масажу. Вартість «Бекноббер» небагато вища за інші массажеров, але тільки завдяки його унікальності, можливості самомасажу і задовільним результатам. Массажер доступний в різного колірного виконання і здатний задовольнити будь-який смак. До массажеру додається ілюстрована інструкція по вивченню масажної техніки і спеціальні вправи.

«Бекноббер» - це унікальний прилад для самомасажу, який дозволяє, нарешті, знайти контроль над власним болем!

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Массажери Бекноббер”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук