Массажери больових крапок

Массажери больових зон застосовують для усунення хворобливих відчуттів. Больові крапки - це особливі хворобливі місця на тілі, які схильні випромінювати біль в прилеглих зонах по звичній схемі. Коли група м'язів пошкоджена, вони автоматично скорочуються для того, щоб запобігти пошкодженню. Якщо пошкодження правильно не вилікувати, м'язи знаходитимуться в постійному скороченні і постійно хворітимуть.

Массажери больових крапок використовують тиск на больові крапки тіла, щоб зменшити скорочення і забезпечити довготривале звільнення від болю. Скорочені м'язи не можуть утримувати багато крові, тому, зменшуючи скорочення, массажер також покращує кровообіг. Воно перемістить кисень в м'язи і позбавить від токсинів. Супровідні інструкції до массажерам пояснюють, як використовувати прилад і як виявити больові крапки на тілі.

Залишені без лікування больові крапки можуть викликати гострий біль, колення, нудоту, головний біль, відчуття жару або холоду, затьмарений зір або відчуття оніміння. Засоби масажу больових крапок дозволяє користувачам провести масаж глибоких тканин в хворобливих м'язах тіла. Ці засоби можна використовувати, як доповнення до традиційного лікування.

Вибір різних массажеров больових крапок достатньо різноманітний, деякі є самомассажерами, а у випадку з іншими вам знадобиться допомога для проведення масажу. Прикладом массажера больових крапок може служити прилад під назвою "The Answer". "The Answer" - це прилад самомасажу, який виконаний у формі знаку питання. Унікальна форма приладу дозволяє користувачам здійснювати масаж спини за допомогою долонь і рук, розташованих уздовж тіла. Таким чином, вони не відразу втомляться під час масажу. Інші схожі пристрої - у формі букви S, які вимагають від вас тримати руки попереду при виконанні масажу, що швидко натомить м'язи ваших рук і спини.
"The Answer" сконструйований з якісної алюмінієвої ручки з двома полірованими кульками на кінці, які плавно ковзають по одягу або шкірі, забезпечуючи ефективний масаж больових зон.

.

Існують інші прилади самомасажу для терапії больових зон, але вони не сильно відрізняються. «The Backnobber» - це прилад у формі букви S, який працює також, як і «The Answer», тільки їм небагато більш незручно управляти і руки втомлюються швидше. "Thera Canes" - це самомассажер для спини, який створений у формі очерету і дуже схожий на «The Answer». Знову ж таки, він створений для полегшення тиску на больові зони тіла. «The Pressure Pointer» виглядає як значно збільшена версія «Backnobber». Його збільшена довжина дозволяє пристрою управлятися скоріше ступнями, чим руками. Це дозволяє вашим рукам залишатися розслабленими під час масажу.

Також існують ручні массажери больових крапок. Прикладом може послужити пристрій під назвою «Indexknobber». Воно підходить до розмірів вашої долоні, стискається пальцями і має великий округлий набалдашник на кінці, який і здійснює масаж больових зон. Інші ручні массажери створені за таким же принципом.

З таким багатим вибором пристосувань ви точно знайдете массажер, який підходить саме вам. Терапія больових зон - це ефективна техніка звільнення від настирливого болю в спині, яка, як здається, ніколи не припиниться. Позбавтеся раз і назавжди від болю в скорочених м'язах за допомогою массажера больових зон.

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Массажери больових крапок”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук