Массажери для голови kw-1028

Вас турбують головні болі? Ви відчуваєте втому, часто гарячитеся і вас мучить безсоння? А зовсім недавно Ви виявили випадання волосся?.. У цій ситуації пігулки не кращий засіб. Потрібно знайти спосіб привести думки в порядок і навчитися розслаблятися.

Масаж голови - проста, приємна і дуже ефективна процедура. Релаксація, пряма дія на роботу головного мозку, поліпшення стану волосся і шкіри голови - такі реальні достоїнства масажу. Потрібні лише небагато зусилля і зовсім трохи часу, щоб зробити ще один крок до краси і здоров'я.

Регулярне проведення вібромассажа голови приносить полегшення при найрізноманітніших хворобливих поляганнях - головних болях, запамороченні, нежиті, шумі у вухах, неврастенії і інших. Він також сприяє розслабленню м'язів і зняттю втоми, покращує пам'ять, допомагає відновити працездатність і навіть активізує статеву функцію, не говорячи вже про благотворний вплив на зростання волосся.

Ви, мабуть, не раз помічали, що стоїть вам перенервувати, як з волоссям відразу починає творитися щось нехороше. І чим довше ви нервуєте, тим більше ломкими, неслухняними і хворобливими стає волосся. А потім починають просто "лізти".

Чому це відбувається? Організм - довершена машина. І якщо в нім з'являються збої, всі сили прямують на "латання дірок" в збиток всьому іншому. Так само і під час стресу - організм направляє кров в життєво важливі органи: серце, мозок, легені. А шкіра і волосся починають випробовувати її брак. Через одиничні стреси, в принципі, особливо страшних наслідків чекати не доводиться - судини шкіри голови швидко відновлюються. Але якщо таке "тренування" неправильного розподілу ресурсів організму повторюється постійно, на жаль, судини на голові входять в "неправильний ритм" і звужуються майже повністю, і волосся хронічно недоотримує живлення.
Результатом такої голодовки може стати випадання. У даній ситуації як не можна краще підійде масаж голови, адже це не просто корисно, але і приємно.

.

Конструкція даного массажера досить проста, і абсолютно не порівнянна з тим ефектом, який цей массажер надає на людину. Цей пристрій складається з ручки, в якій закріплені металеві свободновращающиеся навколо своєї осі ніжки, які і проводять масаж. Масажні частини цього массажера виготовлені з високоякісних спеціально розроблених сплавів з метою досягнення додаткового лікувально-профілактичного ефекту під час процедури масажу.

Також в ручці массажера розміщений вібромотор, який проводить міханічеськую вібрацію спеціально підібраної частоти. Живлення вібромотора здійснюється від двох батарей формату ААА, які йдуть в комплекті.

Ви хочете поліпшити стан Вашого волосся, або Ви перевтомлювалися, працюючи перед комп'ютером до такого ступеня, що Вам навіть думати важко

Джерело: intermed.ua


0 Відгуків на “Массажери для голови kw-1028”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук