Массажери для особи


Вібромассажер DH-68L з глибоким прогревом, забезпечує унікальне поєднання масажу і прогрева масажованої поверхні.
Чотири змінні насадки дозволяють проводити масаж обличчя, волосяного покриву шкіри голови, спини і ніг. Спеціальна насадка для глибокого масажу розслабляє м'язи стегон, сідниць, плечового поясу і рук.
Масаж стимулює кровообіг і активізує обмінні процеси в організмі, знімає відчуття втоми і ослабляє біль в кінцівках. Одночасна дія на організм масажу і глибокого прогрева сприятливо допомагає позбавиться від болю при остеохондрозах і міозиті.
Має три режими роботи і довгу ручку, що дозволяє дістати доступ для масажу спини. Працює від побутової електромережі 220 Вольт.
Виробництво : Meditech, США

Массажер для особи з інфрачервоним випромінюванням FR-22R (США)


Радикальний засіб для збереження молодості особи, особливо якщо врахувати, що теплі інфрачервоні промені глибоко проникають в тканину, стимулюють кровообіг і активізують живлення кліток, а у поєднанні з масажем ефект багато разів посилюється.
Три різні насадки призначено для чищення особи, масажу із зволожуючим кремом або лосьйоном, зняття відчуття втоми і розгладження зморшок, що з'являються.
Насадки:
- щітка для чищення особи
призначена для чищення особи з видаленням грязі і відшаровування відмерлих кліток шкіри особи, для інтенсивного заспокійливого масажу і одночасно для активізації діяльності кліток шкіри особи.
- роликова масажна насадка
призначена для ніжного масажу поверхні особливих зон, зволожених спеціальним складом, багатим вітамінами. Зволожуючий крем або лосьйон наноситься безпосередньо на шкіру особи і шиї. Не можна масажувати надчутливі зони особи навколо очей.
- губковий аплікатор
призначений для стимуляції м'язів особи, зняття відчуття втоми, розгладження зморшок на шкірі.
Вибір типу масажу і нагріву інфрачервоними променями:
- тільки масаж /М, або полож. 1 на переключателе/ три зручні насадки забезпечують вам можливість правильного вибору типу масажу для догляду за особою. Для цього необхідно тільки надіти відібрану насадку на головку массажера.
- нагріваючи інфрачервоними променями разом з масажем /НМ або положення 2 на переключателе/ теплі інфрачервоні промені глибоко проникає в тканину і стимулюють кровообіг.

Массажер для очищення і тонізації шкіри обличчя MD6093


Завдяки трьом різним аксесуарам апарат для догляду за шкірою обличчя MD6093 ретельно очищає шкіру, готуючи її до ідеального макіяжа.
Насадка - щіточка для пілінга допомагає видалити відмерлі частинки шкіри, забруднення і чорні крапки.
Насадка - губка ідеальна для нанесення і рівномірного розподілу кремів.
Насадка - массажер дозволяє зробити делікатний масаж обличчя, який сприяє швидкій регенерації шкіри, розслабленню напружених м'язів.
Комплектація:
-Микромотор,
-3 насадки
-інструкція по експлуатації.
Виробник : Sanatec Laica, Італія.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня продажу.

Джерело: abgym.ru


0 Відгуків на “Массажери для особи”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук