Массажери для шиї

Всі ми випробовуємо стрес і напругу, яка приходить у формі болю в області шиї, - таким чином, ми могли б все отримати вигоду з терапевтичних ефектів массажеров для шиї. Люди погано стежать за своєю поставою, що може завдати збитку спині і шиї. Сутулість, сидяче положення без підтримки шиї і сидячий спосіб життя може привести до болю в області шиї. От чому ми всі можемо отримати вигоду з терапевтичних ефектів хорошого массажера для шиї.

Велика дослідницька робота вплинула на виробництво більшості массажеров для шиї, щоб створити апарат, який в змозі імітувати ефект лікарського масажу. Такі массажери для шиї випускаються у формі подушки, і користувач просто лягає і кладе шию на подушку. Усередині подушки є два масажуючі вузли, які імітують ручний лікарський масаж. Це називається людською технологією контакту. Рухомі вузли в подушці масажують потиличну область, щоб ослабити біль в шиї, яка викликана м'язовою напругою задньої частини голови і плечей. Массажером можна управляти за допомогою дистанційного керування, яке має різні швидкості масажу.

Інші шийні подушки випускаються у формі валу, який розроблений, щоб пристосовуватися прямо позаду шиї. Ці подушки мають м'який, портативний дизайн, яким легко управляти. Механізм масажу - вібратор, яким управляє релейний вимикач. Залежно від того, наскільки модернізована подушка, у неї може бути декілька вібруючих швидкостей або режимів, або вона може мати тільки одну швидкість.

Наступними в списку коштують массажери для відпочинку шиї, які представлені в ергономічній U-формі і обертаються навколо вашої голови для підтримки і комфорту. Деякі з цих массажеров для шиї можуть стати досить передовими з безліччю спеціальних особливостей, і водонепроникні подушки можуть використовуватися у ванні. У масажуючого вібратора є багатократні швидкості, які можна пристосовувати, використовуючи дистанційне керування. У деяких з цих массажеров для відпочинку шиї є гаряче-холодний вибір терапії для масажу. Пакет гелю може бути вставлений в кишеню на массажере прямо позаду області шиї.
Пакет гелю можна підігріти в мікрохвильовій печі або охолодити в морозилці. Інші подушки мають фактичний вбудований зігріваючий пристрій.

.

Покриття массажера для шиї зроблене з м'якої, зручної тканини, тоді як деякі з них навіть запам'ятовують форму вашої шиї і голови. Дійсно, передові версії подушок випускаються навіть з вбудованим радіо або опцією звукової терапії. Версії із звуковою терапією допомагають розслабити розум за допомогою вибору заспокійливих звуків. Массажери для шиї U-форми йдуть в комплекті з ременем із застібкою на липучці, який може бути закріплений спереду для безпечної прілегаємості. Вони мають опцію бути включеними або працювати на батареях для повної мобільності. Всіма особливостями массажера управляє дистанційне керування.

І, нарешті, для тих, хто має упертий біль в області шиї, є массажери для шиї стилю шиацу. Потрібно спочатку заявити, що массажери стилю шиацу не схожі на інші массажери для шиї. Вони використовують масажну техніку, яка має деякий тиск на шию. Це відчуття дуже відрізняється від простого вібратора. Це тому, що ці апарати розроблені, щоб дійсно працювати! Сильний массажер масажує м'язи шиї вельми енергійно, щоб ослабити і заспокоїти м'язову напругу. Більшість массажеров шиацу прикріплюють до стільця для використання. Вони також мають ручки на кожній стороні апарату для того, щоб їх можна було використовувати для інших частин тіла.
Із-за масажних механізмів усередині массажера апарат небагато важчий, ніж інші версії. Массажер шиї Шиацу - прилад, якому ви повинні дати шанс, а не просто залишити після першої спроби. Апарат передбачається використовувати тільки протягом 15 хвилин за один раз, і новачки можуть помістити рушник між шиєю і масажними вузлами, поки вони не звикнуть до сили машини.

.

Само собою, зрозуміло, є безліч різних стилів массажеров для шиї на вибір, навіть більше, ніж згадано вище, і комбінації опцій і стилів нескінченні. Фокус полягає в тому, щоб знайти массажер для шиї, який краще всього підходить вашим потребам і рівню комфорту.

massage.ru - сайт про масаж
C

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Массажери для шиї”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук