Массажери для тіла


Апарат масажний медичний моделі МТ-924 (далі массажер) призначений для проведення апаратного масажу профілактичного, лікувального і спортивного вигляду. Знімає фізичну напругу і втому, сприяє загальному оздоровленню організму і підвищенню життєвого тонусу.
Є гнучкою накидкою на крісло, що закріплюється за допомогою ременів регульованої довжини. Призначений для створення медичного вібромассажного крісла як в стаціонарних умовах (у лікувальній установі, удома, в офісі), так і в рухомих об'єктах (у автомобілі).
Електроживлення здійснюється, залежно від умов застосування, від мережі змінного струму 220 В або від бортової автомобільної мережі 12В.Прилагаемый виносний пульт забезпечує індикацію включення і індивідуальне управління режимами роботи вбудованих масажних вібраторів і нагревателя.
Унікальна електромеханічна система масажу забезпечує масаж різних ділянок тіла. Ділянки тіла і інтенсивність масажної дії вибираються відповідно до плану масажу.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
5 масажних зон: зона шиї, ліве плече, праве плече, зона поясніциї зона сідниць і стегон.
Заспокійливий нагрів в зоні поясниці використовується совместнос масажем.
Три рівні інтенсивності вібрації: низький, середній, високий.
Еластичні стрічки дозволяють надійно прикріпити массажер до креслуїлі автомобільному сидінню.
Массажер виготовлений з високоякісного прочногопенообразного матеріалу.
Фізіологічний вплив
Всі види масажу роблять виражений вплив на периферичну і центральну нервову систему.
Тонізірующе діють на нервово-м'язовий апарат.
При патологічних процесах масаж сприяє зменшенню і припиненню хворій, у зв'язку з чим може застосовуватися як відволікаючий засіб при масажі тканин, розташованих поряд з больовими ділянками.
Масаж володіє знеболюючою дією, що використовується при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.
Сприяє кращому відтоку лімфи, міжтканинній рідині і венозній крові, збільшенню скоротливої здатності м'язів.
Стімулірующе впливає на функцію кори надниркових, активізує відновлення тканин і скорочує терміни утворення кісткової мозолі.
Збудливо впливає на функцію внутрішніх органів (посилення перистальтики кишечника, функції шлунку, печінки і ін.) сприяє спалюванню жиру, підвищенню пружності шкіри.
Під час масажу вібрація, залежно від вигляду - поверхнева або глибока, стабільна або лабільна - впливаючи на рецептори органів, впливає на чутливі, рухові, секреторні нерви і центральну нервову систему.
МЕДИЧНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ
- Гострі болі.
- Гострі і хронічні захворювання серцево-судинної системи.
- Інфекційні захворювання шкірних покривів і внутрішніх органів.
- Запальні процеси.
- Гнійні процеси (незалежно від локалізації).
- Доброякісні і злоякісні пухлини.
- Хвороби крові.
- Травми.
- Психічні розлади.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1. Массажер з розташованими в нім вібраторами.
2. Дистанційний пульт управління.
3. Мережевий адаптер.
4. Адаптер до автомобільного прікурівателю.
5. Керівництво користувача.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Модель МТ-924
Число масажних зон: 5
Число режимів інтенсивності вібрації: 3
Джерело електроживлення: мережевий адаптер 220/12Вили джерела живлення 12В
Споживана потужність: не більш 20Вт
Умови експлуатації:
температура від 10°С до 40°С
вологість не більше 85%
Габарити (не більш): мм 1180x520x40 (без адаптера)
Маса (не більш): г 2400 (з адаптером)
Умови захисту пацієнта і медичної персоналаот поразки електричним струмом Клас II тип В.
Виготівник залишає за собою право внесення до пристрою массажера технічних змін, не погіршуючих його характеристик.
ДАНІ Про РЕЄСТРАЦІЮ МАССАЖЕРА
Виготівник: «Медікал Текнолоджі Продаєте. Інк.» Нью-Джерсі 08863, США Medical Technology Products, Inc. (Meditech) NJ 08863.USAГигиеническое висновок ФЦ Госсанепіднадзора МЗ РФ77.ФЦ.31.944.П.1285.11.99
Товар сертіфіцированано ЦСМІ ВНІЇМП РОС RU.001.11HM04Соответствует ГОСТ Р 50444-92 (p.p. 3, 4), ГОСТ 59267.0-92, ГОСТ 59267.0.2-95 (ГОСТ Р 51317.4.2.-99, ГОСТ Р 51317.4.4.-99, ГОСТР51317.4.5.-99, ГОСТ Р 51317.4.11.-99, Норми 8-95)
Термін служби массажера 10 років

Вібромассажер Домашній фітнес AMG 239


Дуже зручний і ефективний апарат для масажу м'язів всього тіла, сприяючий їх розслабленню, зняття накопиченої втоми, поліпшенню самопочуття.
Масаж - один з якнайдавніших способів турботи про здоров'я. Він позбавляє отболі, розслабляє м'язи, покращує самопочуття.Вдосконалення видів іспособов масажу дозволило в наше століття високорозвинутої науки і техніки, створювати масажні апарати, не поступливі традиційним видам масажу.
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон дозволяє легко, без сторонньої допомоги, провести сеанс першокласного масажу у себе удома.
Вибромассажер«Домашний Фітнес» Жезатон - ефективний засіб для масажу м'язів всього тіла. Це сприяє їх розслабленню і знімає накопичену втому, повертає бадьорість і хороше самопочуття.
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон , надаючи масажну дію на тканині, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси, сприяє спалюванню підшкірного жиру, зміцненню м'язів. Під впливом масажу підвищується працездатність м'язів, зменшується м'язова атрофія і гетеротрофія, нормалізується м'язовий тонус, уськоряєтсявосстановленіє при фізичній втомі.
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон викликає вазомоторні реакції (розширення кровоносних судин), сприяє інтенсивнішому живленню тканин. Поліпшення циркуляції крові і метаболічного обміну - це вирішальні чинники, які допоможуть Вам знайти витонченість і підкреслити красу Вашої фігури, а також зменшити прояви целюліту.
Однією з основних причин виникнення целюліту є порушення кровообігу в тканинах і виникнення набряклості. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, тобто усуває причини виникнення целюліту. Під впливом масажу поліпшується лімфооток, активізується венозний кровотік. Сприяючи відтоку лімфи і венозної крові, масаж сприяє усуненню набряків.
Масаж повинен бути помірно сильним, але не хворобливим. Дуже важнодействовать у напрямі м'язових волокон.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
-Онкологічні захворювання.
-Важкі захворювання серцево-судинної системи.
-Гострі запальні процеси.
-Порушення цілісності шкіри, рани, гострі періоди травми.
-Періоди загострень загальних важких захворювань.
-Стан вагітності.
*Не призначений для дітей.
*Не можна проводити дію на області з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом, області проекції щитовидної залози і крупних лімфатичних вузлів.
*Не можна надавати дію на кістки, суглоби, область хребта, голову, область геніталій і інші чутливі частини тіла.
*Особам, страждаючим гіпертонією, неврологічними і ортопедичними захворюваннями, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, що лікує.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Зарядний пристрій: АС 220 В, 50 Гц / DC 3 В, 500 ма
Споживана потужність не більше 3.5 Вт
Вбудований акумулятор: 2.4 В, 1800 мач
Тривалість зарядки: 12 годин
Діапазон робочих температур +15...35°С при вологості 25...85%
Габаритні розміри 590 х 160 х 100 мм
Вага 900 г
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
Вібромассажер «Домашній Фітнес» Жезатон 1 шт.
Мережевий зарядний пристрій 1 шт.
Інструкція по експлуатації 1 шт.
Виробник : GEZANNE I.T.C. /Жезанн. Адреса: Saint Avertin 39 rue des Granges Galand, Франція
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік

Біокерамічний дисковий роликовий массажер KW-118


ДИСКОВИЙ БІОКЕРАМІЧНИЙ МАССАЖЕР зніме болі, розслабить м'язи, допоможе при остеохондрозі, радикуліті і наповнить Ваше тіло життєвою енергією, не тільки удома, але і в офісі.
Із-за високого ритму життя ви щодня витрачаєте величезну кількість енергії. Як правило у вас не вистачає час для відновлення цієї енергії, що приводить до накопичення втоми.
Даний массажер допоможе вам справитися з втомою і дозволить запобігти ряду захворювань кістково-м'язового апарату, серцево-судинної системи і інших. Через усунення втоми відбувається поліпшення кровообігу, зняття напруженості і поліпшення настрою, попередження захворювань.
Апарат є повнофункціональний массажер, який можливо застосовувати для рук, ніг, спини, шиї і інших частин тіла.
Массажер особливо ефективний для спалювання жиру і боротьби з целюлітом. Під час м'якого і рівного масажу, апарат впливає на тіло за допомогою теплого вітру і інфрачервоних променів, при цьому організм виробляє тепло і спалює жир.
Застосовуючи массажер безпосередньо на потрібному для вас місці за допомогою кругових рухів, ви можете зробити ваше тіло стрункіше. Наприклад, для того, щоб зробити талію тонше, масажуйте її 15 - 20 хвилин в день. Більшого ефекту можна добитися, застосовуючи одночасно з маслом для тіла.
Роликовий массажер покращує лімфоток, сприяє виведенню шлаків з організму.
Гарантія - 1 рік.
КНР

Массажер "Майстер Здоров'я", мод. m214


Механічний массажер з функцією ГИК прогрева - позбавляє від болю, розслабляє м'язи, покращує самопочуття.
Масаж - один з якнайдавніших способів турботи про здоров'я. Він позбавляє від болю, розслабляє м'язи, покращує самопочуття. Вдосконалення видів і способів масажу дозволило в наше століття високорозвинутої науки і техніки, створювати масажні апарати, не поступливі традиційним видам масажу.
Массажер «Майстер Здоров'я» Жезатон дозволяє легко, без сторонньої допомоги провести сеанс першокласного масажу у себе удома.
Массажер «Майстер Здоров'я» Жезатон - ефективний засіб для масажу м'язів шиї, плечей, спини, стегон, литок і ступень. Це сприяє їх розслабленню і знімає накопичену втому, повертає бадьорість і хороше самопочуття.
Массажер «Майстер Здоров'я» Жезатон, надаючи масажну дію на тканині, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси, сприяє спалюванню підшкірного жиру, зміцненню м'язів. Під впливом масажу підвищується працездатність м'язів, зменшується м'язова атрофія і гетеротрофія, нормалізується м'язовий тонус, прискорюється відновлення при фізичній втомі.
Массажер «Майстер Здоров'я» Жезатон викликає вазомоторні реакції (розширення кровоносних судин), сприяє інтенсивнішому живленню тканин. Поліпшення циркуляції крові і метаболічного обміну - це вирішальні чинники, які допоможуть Вам знайти витонченість і підкреслити красу Вашої фігури, а також зменшити прояви целюліту. Однією з основних причин виникнення целюліту є порушення кровообігу в тканинах і виникнення набряклості. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, тобто усуває причини виникнення целюліту. Під впливом масажу поліпшується лімфооток, активізується венозний кровотік.
Сприяючи відтоку лімфи і венозної крові, масаж сприяє усуненню набряків.
Протипоказання.
-Онкологічні захворювання.
-Важкі захворювання серцево-судинної системи.
-Гострі запальні процеси.
-Порушення цілісності шкіри, рани, гострі періоди травми.
-Періоди загострень загальних важких захворювань.
-Стан вагітності.
*Не можна проводити дію на області з варикозним розширенням вен, тромбофлебітом, області проекції щитовидної залози і крупних лімфатичних вузлів.
*Не можна надавати дію на кістки, суглоби, область хребта, голову, область геніталій і інші чутливі частини тіла.
*Особам, страждаючим гіпертонією, неврологічними і ортопедичними захворюваннями, слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, що лікує.
Комплектація:
Массажер «Майстер Здоров'я» Жезатон 1 шт.
Змінні накладки 2 пари.
Інструкція по експлуатації 1 шт.
Технічні дані.
Напруга живлення АС 220 В, 50 Гц
Споживана потужність не більше 35 Вт
Тривалість безперервної роботи не більше 15 хвилин
Діапазон робочих температур +10 ... 35°С при вологості 20-85%
Габаритні розміри 450 х 145 х 140 мм
Вага 2.1 кг
Виробник : GEZANNE I.T.C. /Жезанн. Адреса: Saint Avertin 39 rue des Granges Galand, Франція
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Массажер антіцеллюлітний AMG 2926


Дозволяє проводить першокласний антіцеллюлітний масаж тіла. Активно протидіє прояву целюліту, сприяє зниженню ваги, підтяжці шкіри.
Массажер GEZATONE AMG2926 дозволяє ефективно боротися з жировими відкладеннями в традиційних "проблемних зонах" на стегнах, сідницях, животі і руках.
Масаж є визнаним і ефективним методом загальної терапії для підвищення життєвого тонусу організму. Масаж застосовують для зняття болю в суглобах, для боротьби з повнотою, при порушеннях обміну речовин і т.п.
Масаж покращує обмін речовин в тканинах шкіри, сприяє поліпшенню кровообіг в тканинах і м'язах, підвищує тонус м'язів і внутрішніх органів, заспокоює нервову систему. Використання спеціальних антіцеллюлітних кремів підвищує ефективність масажу, хоча існує думка фахівців, що основний ефект досягається саме за допомогою масажу.
При регулярному застосуванні, массажер дозволяє зняти напругу, поліпшити загальний стан шкіри, вирівняти її.
Массажер оснащений двома масажними роликами і пристроєм для заряджання батареї.Массажер може працювати від вбудованих акумуляторів або від мережі через адаптер.
Комплектація:
-Массажер;
-Адаптер для заряджання апарату;
-Інструкція по експлуатації.
Виробник : Gezanne I.T.C., Франція.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня продажу.

Массажер з гарячим повітрям.


Дуже могутній массажер з підігрівом гарячим повітрям.
Потужність - 120 Вт
Електроживлення - 220 - 230 В
Два режими роботи:
1 - масаж + тепло
2 - масаж
Два рівні інтенсивності:
А - сильний - 3500 волоків/мін. віддача тепла 50°C
В - середній - 3000 волоків/мін. віддача тепла 40°C
Імпульсний режим подачі тепла (натиснення спеціальної кнопки збільшує подачу тепла).
VES Іспанія

Maccaжep для очищення і тонізації шкіри Binatone BDM-100


Дозволяє здійснювати масаж м'язів плечей, спини, особи, шиї, рук, литок і ступень ніг, а також сприяє розслабленню м'язів і знімає накопичену втому, повертає бадьорість і хороше самопочуття.Компактний массажер з можливістю використання під душем.
Надає масажну дію на тканині, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси, сприяє спалюванню підшкірного жиру, зміцненню м'язів.
Під впливом масажу нормалізується м'язовий тонус, прискорюється відновлення при фізичній втомі.
2 швидкості роботи
3 змінних насадки, що обертається:

*роликова насадка - для загального інтенсивного масажу
*м'яка щітка - для ніжного масажу і очищення шкіри
*пемза - для ефективного і м'якого видалення загрубілих і ущільнених ділянок шкіри стоп.

Джерело: abgym.ru


0 Відгуків на “Массажери для тіла”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук