Міостімулятори rio

Міостімулятор RIO Compact 4 (Француськая Фігура)


Новітній цифровий міостімулятор економ класу, не поступливий по своїх параметрах професійним моделям. У комплект входять 4 електродних накладки, 2 накладки для грудей, струмопровідний гель, адаптер, кейс. 3 програми. Модель для жінок. Ріо Слім Джим Компакт 4 Плюс пропонує 3 програми тренування: Зменшення об'ємів, поліпшення тонусу тіла. Антіцеллюлітний масаж. Зміцнення м'язів грудей. Компактність, зручність, ефективність і розумна ціна зробили цю модель лідером продажів в Європі.
Комплектація: Центральний блок з ЖК дсиплєєм; Комплект електродних накладок; Комплект електродних накладок для грудей; Комплект сполучних проводів; Адаптер; Струмопровідний гель; Комплект еластичних ременів; Опис російською мовою; Кейс для зберігання. Країна походження: Великобританія. Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня продажу.

Доставка:

Доставка по Москві - 150 крб.
При замовленні понад 4000 крб. доставка по Москві безкоштовна.
Доставка за МКАД - ціна договірна.
Доставка по Росії - 300 крб.

Міостімулятор RIO Optima Plus


Одна з самих довершених моделей міостімуляторов для жінок з рідкокристалічним дисплеєм і цифровим управлінням. Включає 6 електродних накладок, адаптер, гель, кейс. Модель для жінок. Одна з самих довершених моделей міостімуляторов для жінок з рідкокристалічним дисплеєм і цифровим управлінням. Включає 6 електродних накладок, що дозволяє одночасно тренувати декілька груп м'язів Вашого тіла. Використовує запатентовану систему накладок, що самофіксуються, що забезпечує максимальну зручність при розміщенні накладок на тілі.
Вам досить один раз вибрати положення накладки на тілі, зафіксувати її за допомогою кліпси на ремені, і тепер підготовка до початку занять займе у Вас всього декілька секунд. Ріо Оптіма Плюс був сконструйований з урахуванням всіх особливостей жіночого тіла, його дію максимально сфокусовано на таких проблемах, як лікування целюліту і розтяжок, відновлення після вагітності і пологів, поліпшення пружності шкіри, зміцнення тканин тіла, створення м'якого рельєфу м'язів.
Оптіма Плюс пропонує 10 різних програм тренування м'язів, дозволяє створити власну програму тренувань і працювати над самими проблемними ділянками жіночого тіла (м'язи сідниць, живота, внутрішньої поверхні стегон, грудей, рук). У комплект входить провідний гель, модель працює від батареї живлення або мережевого адаптера (входить в комплект). Комплектація: Центральний блок з ЖК дсиплєєм; Комплект електродних накладок; Комплект сполучних проводів; Адаптер; Струмопровідний гель; Комплект еластичних ременів; Опис російською мовою; Кейс для зберігання. Країна походження: Великобританія. Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня продажу.

Доставка:

Доставка по Москві - 150 крб.
При замовленні понад 4000 крб. доставка по Москві безкоштовна.
Доставка за МКАД - ціна договірна.
Доставка по Росії - 300 крб.

Міостімулятор RIO Slim Gym Pro Plus


Ріо Слім Джим Про Плюс - це сучасний міостімулятор для всієї сім'ї. Включає 10 електродних накладок, що дозволяє впливати на декілька груп м'язів Вашого тіла одночасно (наприклад, м'язи живота, стегон, сідниць). Модель для жінок і чоловіків. Ріо Слім Джим Про Плюс - це сучасний міосимулятор для всієї сім'ї. Включає 10 електродних накладок, що дозволяє впливати на декілька груп м'язів Вашого тіла одночасно (наприклад, м'язи живота, стегон, сідниць). Модель може використовуватися при значних порушеннях маси тіла для зменшення об'ємів, поліпшення пружності і тонусу м'язів. Включає програму зміцнення м'язів грудей.
Ріо Слім Джим Про Плюс пропонує 5 унікальних програм тренування м'язів, зняття хворій в суглобах, зняття напруги і втоми: Поліпшення тонусу м'язів. Зменшення об'ємів тіла. Антистресовий поновлюючий масаж Шиатсу. Розслабляючий масаж. Бодібілдінг. Антіцеллюлітная програма. У комплект входить провідний гель, модель працює від мережевого адаптера (входить в комплект). Тренування з таким апаратом було можливе тільки в салонах краси, тепер Ви можете іспольщовать його будинку. Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Доставка:

Доставка по Москві - 150 крб.
При замовленні понад 4000 крб. доставка по Москві безкоштовна.
Доставка за МКАД - ціна договірна.
Доставка по Росії - 300 крб.

Джерело: abgym.ru


0 Відгуків на “Міостімулятори rio”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук