Міостімулятори slenderton


Цифровою міостімулятор з ЖК дисплеєм, 4 програмами, виготовлений у вигляді антіцеллюлітних шортів і призначений для тренування самих проблемних областей тіла: стегон і сідниць. Flex B&T - єдиний міостімулятор тренірущий абсолютно всі м'язи сідниць і стегон. Целюліт, жирові відкладення в області талії, стегон і сідниць? Ви втомилися від утомливих щоденних тренувань і дієт, що виснажували, а ефекту від них в "проблемних" зонах не спостерігається!Flex Bottom and Thighs - розумний підхід до моделювання своєї фігури! Флекс БТ є останньою розробкою ірландської фірми Slendertone.
Тільки у Флекс БТ ефективність міостімулятора поєднується з дією антіцеллюлітних шортів, що каталізує, з ефектом мінісауни. При заняттях з Flex B&T інтенсивно сокращаютя м'язи в області сідниць, стегон і талії. Відбувається спалювання жиру в проблемних областях, руйнуються целлюлітниє гранули. Всього за декілька занять з Slendertone Flex B&T Ви зможете скинути зайву вагу, прибрати жирові відкладення з області талії і сідниць, видалити неестетичні целлюлітниє гранули і сформувати фігуру, про яку мрієте! А найголовніше - без яких-небудь зусиль з Вашого боку. Надзвичайна ефективність Флекс БТ полягає в застосуванні новітньої запатентованою C. S. I. технології.
Тільки Слендертон Флекс імітує сигнали, посилаєми мозком до м'язів, примушуючи їх скорочуватися як при найінтенсивніших заняттях спортом. Так в звичайних міостімуляторах Ви повинні розмістити дві електродні накладки на шкірі, так, щоб одна лежала в області початку тренованої групи м'язів, а друга в кінці. Це приводить лише до поверхневих скорочень м'язів, роблячи процедуру нізкоеффектівной, також постійно доводиться пересувати накладки, що робить процедуру не дуже зручною. Унікальність C. S.
I технології, вживаній тільки в приладах Slendertone Flex, полягає в тому, що скорочення м'язів відбуваються не за рахунок слабких електричних імпульсів різної полярності, а за рахунок повної імітації нейронних сигналів мозку м'язам, тому скорочуються не тільки м'язи безпосередньо прилеглі до електродів, а ВСІ М'ЯЗИ внутрішньої і зовнішньої частин стегон, сідниць і низу спини. Дана технологія вже 5 років застосовується в професійних, салонових моделях Slendertone, зарекомендувала себе незвичайно ефективною, зручною і абсолютно безпечною. І лише в кінці 2000 року цією технологією дістали можливість користуватися всі охочі.
Клейкі електродні накладки в Flex B&T розміщуються в антіцеллюлітних шортах з ефектом мінісауни, які служать каталізатором обмінних процесів в м'язових тканинах. Тому заняття з Flex B&T дуже ефективні. Тренування з Flex B&T дуже зручне: Вам просто треба надіти шорти Flex, вибрати одну з 4 вбудованих програм тренувань і. нічого не робити, адже тренуватися за Вас буде Flex B&T, а Ви лише зрідка можете спостерігати за процесом тренування на ЖК дисплеї і захоплюватися отриманим результатом. 40 хвилин занять з Flex B&T еквівалентні інтенсивному півторагодинному тренуванню в тренажерному залі, або годинній пробіжці, або двогодинній їзді на велосипеді.
Flex B&T є революційним високотехнологічним міостімулятором, неперевершеним по ефективності. На сьогоднішній день не один з інших виробників не зміг повторити в своїх виробах запатентовану Slendertone C. S. I. техологию. Остерігайтеся підробок! Тільки вироби Slendertone Flex володіють заявленими свойсвамі C. S. I. технології і гарантією якості. Використовуючи прилад по 40 хвилин в день вже через тиждень Ви відмітите прекрасний результат, Слендертон Флекс БТ допоможе Вам створити тіло, про яке Ви мріяли. Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.
Комплектация:Блок управління;Неопреновый еластичні шорти на липучках (44-54 розмір) з ефектом мінісауни;К-т клейких електродних накладок;3 алкалайнових пальчикових батареї типа АА;Сумка-чехол;Пластиковый кейс;Инструкция по експлуатації;Блокнот для ведення статистики занять. Протипоказання: хронічна серцева недостатність, електронні імплантанти, пухлини, вагітність, епілепсія, грижа.

Міостімулятор SLENDERTONE FLEX Female (серія для жінок)


Новітній цифровою міостімулятор з 4 встроєнниміпрограммамі, сенсорним управлінням, ЖК дисплеєм, неопреновим поясом. Призначений для швидкого зниження зайвої ваги, формування профілю м'язів живота, лікування всіх форм целюліту, корекції лінії живота. Хочете підтягнутий, пружний живіт, красиву лінію стегон, шкіру як персик, без проявів целюліту? Елементарно! За допомогою останньої розробки ірландської фірми Слендертон - Flex Female Ви зможете скинути зайву вагу, прибрати жирові відкладення з області талії і сідниць, видалити неестетичні целлюлітниє гранули і сформувати фігуру, про яку мрієте! І найголовніше - без яких-небудь зусиль з Вашого боку.
Тільки уявіть собі: Ви лежите на дивані, читаєте свій улюблений журнал або дивитеся телевізор, а в цей час компактний Флекс примушує м'язи Вашого живота працювати, як при найінтенсивніших заняттях спортом! 40 хвилин занять з Флекс еквівалентні інтенсивному півторагодинному тренуванню в тренажерному залі, або годинній пробіжці, або двогодинній їзді на велосипеді.
За 30 хвилин занять із Слендертон Флекс м'язи Вашого преса скорочуються 240 разів!Представьте собі скільки часу і зусиль знадобиться Вам, щоб 240 разів виконати підняття тіла вгору-вниз і отримати той же результат?!Особенность застосування Слендертон Флекс від звичайних занять в тренажерному залі полягає в тому, що Слендертон Флекс дозволяє вам легко тренувати ізольовані групи м'язів, дозволяючи досягти прекрасних результатів за дуже короткий проміжок часу. Скажімо, при звичайних "скручуваннях" для тренування м'язів черевного преса в залі, працюють як м'язи живота, так і м'язи стегон, шиї, рук, спинні м'язи, що помітно зменшує ефективність тренування.
Слендертон Флекс дозволить Вам зосередити тренування виключно на м'язах живота. Тому результат Ви побачите вже через тиждень. А головне - для занять із Слендертон Флекс Вам не знадобиться докладати ніяких зусиль! Надзвичайна ефективність Флекс полягає в застосуванні новітньої запатентованою C. S. I. технології. Тільки Слендертон Флекс імітує сигнали, посилаєми мозком до м'язів, примушуючи їх скорочуватися як при найінтенсивніших заняттях спортом. Так в звичайних міостімуляторах Ви повинні розмістити дві електродні накладки на шкірі, так, щоб одна лежала в області початку тренованої групи м'язів, а друга в кінці.
Це приводить лише до поверхневих скорочень м'язів, роблячи процедуру нізкоеффектівной, також постійно доводиться пересувати накладки, що робить процедуру не дуже зручною. Унікальність C. S. I технології, вживаній тільки в Slendertone Flex, полягає в тому, що скорочення м'язів відбуваються не за рахунок слабких електричних імпульсів різної полярності, а за рахунок повної імітації нейронних сигналів мозку м'язам, тому скорочуються не тільки м'язи безпосередньо прилеглі до електродів, а всі м'язи входять до даної м'язової групи. Дана технологія вже 5 років застосовується в професійних моделях Slendertone, зарекомендувала себе незвичайно ефективною, зручною і абсолютно безпечною.
І лише в кінці 2000 року цією технологією дістали можливість користуватися всі охочі. Вісім вбудованих програм допоможуть Вам необхідне тренування: зниження зайвої ваги, формування м'язового профілю, підвищення тонусу м'язів, лікування целюліту. Всі параметри роботи задаються зручними сенсорними клавішами і відображаються на ЖК дисплеї. А неопреновий пояс і клейкі електродні накладки роблять заняття із Слендертон Флекс дуже зручними і максимально ефективними. Із Слендертон Флекс Ви укріпите м'язи свого тіла, швидко і без зусиль підтягніть живіт, позбавитеся від целюліту.
Використовуючи прилад 40 хвилин в день вже через 2-3 тижні ви відмітите прекрасний результат, Слендертон Флекс допоможе Вам створити тіло, про яке Ви мріяли. Читати статтю: "Слендертон: Попа миру" Виробник: Bio Medical Research LTD, Ірландія. Гарантійний термін експлуатації - 1 рік. Комплектация:Блок управління;Неопреновый еластичний пояс;К-т клейких електродних накладок;3 алкалайнових пальчикових батареї типа АА;Пластиковый кейс;Инструкция по експлуатації, методичні вказівки по застосуванню, дотриманню дієти. Протипоказання: хронічна серцева недостатність, електронні імплантанти, пухлини, вагітність, епілепсія, грижа.

Міостімулятор SLENDERTONE FLEX Male (серія для чоловіків)


Новітній цифровою міостімулятор з 4 вбудованими програмами, сенсорним управлінням, ЖК дисплеєм, неопреновим поясом. Призначений для швидкого зниження зайвої ваги, формування м'язового профілю, накачування м'язів черевного преса і спини. Хочете підтягнутий, пружний живіт, профільні м'язи преса? Елементарно! За допомогою останньої розробки ірландської фірми Слендертон - Flex Male Ви зможете сформувати атлетичну фігуру, про яку мрієте! А найголовніше -без яких-небудь зусиль з Вашого боку.
Тільки уявіть собі: Ви лежите на дивані, читаєте свій улюблений журнал або дивитеся телевізор, а в цей час компактний Флекс примушує м'язи Вашого живота працювати, як при найінтенсивніших заняттях спортом! За 30 хвилин занять із Слендертон Флекс м'язи Вашого преса скорочуються 240 разів!Представьте собі скільки часу і зусиль знадобиться Вам, щоб 240 разів виконати підняття тіла вгору-вниз і отримати той же результат?!Особенность застосування Слендертон Флекс від звичайних занять в тренажерному залі полягає в тому, що Слендертон Флекс дозволяє вам легко тренувати ізольовані групи м'язів, дозволяючи досягти прекрасних результатів за дуже короткий проміжок часу.
Скажімо, при звичайних "скручуваннях" для тренування м'язів черевного преса в залі, працюють як м'язи живота, так і м'язи стегон, шиї, рук, спинні м'язи, що помітно зменшує ефективність тренування. Слендертон Флекс дозволить Вам зосередити тренування виключно на м'язах живота. Тому результат Ви побачите вже через тиждень. А головне - для занять із Слендертон Флекс Вам не знадобиться докладати ніяких зусиль! Надзвичайна ефективність Флекс полягає в застосуванні новітньої запатентованою C. S. I. технології. Тільки Слендертон Флекс імітує сигнали, посилаєми мозком до м'язів, примушуючи їх скорочуватися як при найінтенсивніших заняттях спортом.
Так в звичайних міостімуляторах Ви повинні розмістити дві електродні накладки на шкірі, так, щоб одна лежала в області початку тренованої групи м'язів, а друга в кінці. Це приводить лише до поверхневих скорочень м'язів, роблячи процедуру нізкоеффектівной, також постійно доводиться пересувати накладки, що робить процедуру не дуже зручною. Унікальність C. S.
I технології, вживаній тільки в Slendertone Flex, полягає в тому, що скорочення м'язів відбуваються не за рахунок слабких електричних імпульсів різної полярності, а за рахунок повної імітації нейронних сигналів мозку м'язам, тому скорочуються не тільки м'язи безпосередньо прилеглі до електродів, а всі м'язи входять до даної м'язової групи. Дана технологія вже 5 років застосовується в професійних моделях Slendertone, зарекомендувала себе незвичайно ефективною, зручною і абсолютно безпечною. І лише в кінці 2000 року цією технологією дістали можливість користуватися всі охочі.
Чотири вбудовані програми допоможуть Вам необхідне тренування: зниження зайвої ваги, формування м'язового профілю, підвищення тонусу м'язів, набір м'язової маси (power workout). Всі параметри роботи задаються зручними сенсорними клавішами і відображаються на ЖК дисплеї. А неопреновий пояс і клейкі електродні накладки роблять заняття із Слендертонфлекс дуже зручними і максимально ефективними. 40 хвилин занять з Флекс еквівалентні інтенсивному півторагодинному тренуванню в тренажерному залі, або годинній пробіжці, або двогодинній їзді на велосипеді. Slendertone Flex є революційним високотехнологічним міостімулятором, неперевершеним по ефективності.
На сьогоднішній день не один з інших виробників не зміг повторити в своїх виробах запатентовану Slendertone C. S. I. техологию. Остерігайтеся підробок! Тільки вироби Slendertone Flex володіють заявленими свойсвамі C. S. I. технології і гарантією якості Із Слендертон Флекс Ви укріпите м'язи свого тіла, швидко і без зусиль підтягніть живіт, одночасно сформувавши м'язовий профіль черевного преса. Виробник: Bio Medical Research LTD, Ірландія. Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.
Комплектация:Блок управління;Неопреновый еластичний пояс;К-т клейких електродних накладок;3 алкалайнових пальчикових батареї типа АА;Сумка-чехол;Пластиковый кейс;Инструкция по експлуатації, методичні матеріали по застосуванню. Протипоказання: хронічна серцева недостатність, електронні імплантанти, пухлини, вагітність, епілепсія, грижа.

Міостімулятор SLENDERTONE FLEX Max (серія для чоловіків)


Флекс МАКС. Спеціально розроблена модель для чоловіків, які прагнуть до максимальних результатів в найкоротші терміни. За допомогою останньої розробки ірландської фірми Слендертон - Flex Max Ви зможете сформувати атлетичну фігуру, про яку мрієте! І найголовніше - без яких-небудь зусиль з Вашого боку.
Тільки уявіть собі: Ви лежите на дивані, читаєте свій улюблений журнал або дивитеся телевізор, а в цей час компактний Флекс примушує м'язи Вашого живота працювати, як при найінтенсивніших заняттях спортом! За 30 хвилин занять із Слендертон Флекс Макс м'язи Вашого преса скорочуються 240 разів!Представьте собі, скільки часу і зусиль знадобиться Вам, щоб 240 разів виконати підняття тіла вгору-вниз і отримати той же результат?!Особенность застосування Слендертон Флекс Макс від звичайних занять в тренажерному залі полягає в тому, що Слендертон Флекс дозволяє вам легко тренувати ізольовані групи м'язів, дозволяючи досягти прекрасних результатів за дуже короткий проміжок часу.
Скажімо, при звичайних "скручуваннях" для тренування м'язів черевного преса в залі, працюють як м'язи живота, так і м'язи стегон, шиї, рук, спинні м'язи, що помітно зменшує ефективність тренування. Слендертон Флекс дозволить Вам зосередити тренування виключно на м'язах живота. Тому результат Ви побачите вже через тиждень. А головне - для занять із Слендертон Флекс Макс Вам не знадобиться докладати ніяких зусиль! Надзвичайна ефективність Флекс Макс полягає в застосуванні новітньої запатентованою C. S. I. технології. Тільки Слендертон Флекс Макс імітує сигнали, посилаєми мозком до м'язів, примушуючи їх скорочуватися як при найінтенсивніших заняттях спортом.
Так в звичайних міостімуляторах Ви повинні розмістити дві електродні накладки на шкірі, так, щоб одна лежала в області початку тренованої групи м'язів, а друга в кінці. Це приводить лише до поверхневих скорочень м'язів, роблячи процедуру нізкоеффектівной, також постійно доводиться пересувати накладки, що робить процедуру не дуже зручною. Унікальність C. S.
I технології, вживаній тільки в Slendertone Flex, полягає в тому, що скорочення м'язів відбуваються не за рахунок слабких електричних імпульсів різної полярності, а за рахунок повної імітації нейронних сигналів мозку м'язам, тому скорочуються не тільки м'язи, безпосередньо прилеглі до електродів, а всі м'язи входять до даної м'язової групи. Дана технологія вже 5 років застосовується в професійних моделях Slendertone, зарекомендувала себе незвичайно ефективною, зручною і абсолютно безпечною. І лише в кінці 2000 року цією технологією дістали можливість користуватися всі охочі.
10 інтегрованих програм, зокрема програми для просунутих користувачів з підвищеною потужністю для швидкого набору м'язової маси, підвищена потужність, ще більш ергономічний дизайн. 130 логарифмічних рівнів інтенсивності роблять заняття з Флекс Макс максимально приємними і ефективними. Просунута інтерактивна система управління і ведення статистики. Всі параметри роботи задаються зручними сенсорними клавішами і відображаються на ЖК-дисплеї. А неопреновий пояс і клейкі електродні накладки роблять заняття із Слендертонфлекс дуже зручними і максимально ефективними.
40 хвилин занять з Флекс Макс еквівалентні інтенсивному півторагодинному тренуванню в тренажерному залі, або годинній пробіжці, або двогодинній їзді на велосипеді. Slendertone Flex є революційним високотехнологічним міостімулятором, неперевершеним по ефективності. На сьогоднішній день не один з інших виробників не зміг повторити в своїх виробах запатентовану Slendertone C. S. I. техологию. Остерігайтеся підробок! Тільки вироби Slendertone Flex володіють заявленими властивостями C. S. I. технології і гарантією якості В комплект Флекс Макс входять два комплекти електродних накладок і батарей, стильна сумка, необхідна кожному спортсменові.
Почитати статтю: "Slendertone: Попа мира"Гарантийный термін експлуатації - 1 рік. Комплектация:Блок управління - 1шт. ;Неопреновый еластичний пояс - 1шт. ;К-т клейких електродних накладок - 2шт. ;6 алкалайнових пальчикових батареї типа АА;Сумка-чехол;Пластиковый кейс;Инструкция по експлуатації, методичні матеріали по застосуванню. Протипоказання: хронічна серцева недостатність, електронні імплантанти, пухлини, вагітність, епілепсія, грижа.

Міостімулятор SLENDERTONE FLEX Max Female (серія для жінок)


Просунута модель цифрового міостімулятора Флекс: 130 рівнів інтенсивності, 10 програм, сенсорним управлінням, ЖК дисплей, неопреновий пояс. Призначений для коректування лінії живота і талії, формування м'язового профілю. FLEX Max Female спеціально розроблена модель для жінок, які прагнуть до максимальних результатів в найкоротші терміни. За допомогою останньої розробки ірландської фірми Slendertone Flex Max Ви зможете сформувати фігуру фотомоделі, про яку мрієте! І найголовніше - без яких-небудь зусиль з Вашого боку.
Тільки уявіть собі: Ви лежите на дивані, читаєте свій улюблений журнал або дивитеся телевізор, а в цей час компактний Флекс примушує м'язи Вашого живота працювати, як при найінтенсивніших заняттях спортом! За 30 хвилин занять з FLEX Max Female м'язи Вашого преса скорочуються 240 разів! Уявіть собі, скільки часу і зусиль знадобиться Вам, щоб 240 разів виконати підняття тіла вгору-вниз і отримати той же результат?! Особливість застосування Слендертон FLEX Max Female від звичайних занять в тренажерному залі полягає в тому, що Слендертон Флекс дозволяє вам легко тренувати ізольовані групи м'язів, дозволяючи досягти прекрасних результатів за дуже короткий проміжок часу.
Скажімо, при звичайних "скручуваннях" для тренування м'язів черевного преса в залі, працюють як м'язи живота, так і м'язи стегон, шиї, рук, спинні м'язи, що помітно зменшує ефективність тренування. Слендертон Флекс дозволить Вам зосередити тренування виключно на м'язах живота. Тому результат Ви побачите вже через тиждень. А головне - для занять із Слендертон Флекс Макс Вам не знадобиться докладати ніяких зусиль! Надзвичайна ефективність FLEX Max Female полягає в застосуванні новітньої запатентованою C. S. I. технології. Тільки Слендертон Флекс Макс імітує сигнали, посилаєми мозком до м'язів, примушуючи їх скорочуватися як при найінтенсивніших заняттях спортом.
Так в звичайних міостімуляторах Ви повинні розмістити дві електродні накладки на шкірі, так, щоб одна лежала в області початку тренованої групи м'язів, а друга в кінці. Це приводить лише до поверхневих скорочень м'язів, роблячи процедуру нізкоеффектівной, також постійно доводиться пересувати накладки, що робить процедуру не дуже зручною. Унікальність C. S.
I технології, вживаній тільки в Slendertone Flex, полягає в тому, що скорочення м'язів відбуваються не за рахунок слабких електричних імпульсів різної полярності, а за рахунок повної імітації нейронних сигналів мозку м'язам, тому скорочуються не тільки м'язи, безпосередньо прилеглі до електродів, а всі м'язи входять до даної м'язової групи. Дана технологія вже 5 років застосовується в професійних моделях Slendertone, зарекомендувала себе незвичайно ефективною, зручною і абсолютно безпечною. І лише в кінці 2000 року цією технологією дістали можливість користуватися всі охочі.
8 інтегрованих програм, зокрема програми для просунутих користувачів з підвищеною потужністю для швидкого набору м'язової маси, підвищена потужність, ще більш ергономічний дизайн. 130 логарифмічних рівнів інтенсивності роблять заняття з Флекс Макс максимально приємними і ефективними. Просунута інтерактивна система управління і ведення статистики. Всі параметри роботи задаються зручними сенсорними клавішами і відображаються на ЖК-дисплеї. А неопреновий пояс і клейкі електродні накладки роблять заняття із Слендертон Флекс дуже зручними і максимально ефективними.
40 хвилин занять з Флекс Макс еквівалентні інтенсивному півторагодинному тренуванню в тренажерному залі, або годинній пробіжці, або двогодинній їзді на велосипеді. Slendertone Flex є революційним високотехнологічним міостімулятором, неперевершеним по ефективності. На сьогоднішній день не один з інших виробників не зміг повторити в своїх виробах запатентовану Slendertone C. S. I. техологию. Остерігайтеся підробок! Тільки вироби Slendertone Flex володіють заявленими властивостями C. S. I. технології і гарантією якості В комплект FLEX Max Female входять два комплекти електродних накладок і батарей, стильна сумка, необхідна кожному спортсменові.
Прочитати статтю: "Слендертон: Попа мира"Гарантийный термін експлуатації - 1 рік. Комплектація: Блок управління - 1шт. ; Неопреновий еластичний пояс - 1шт. ; К-т клейких електродних накладок - 2шт. ; 6 алкалайнових пальчикових батареї типа АА; Сумка-чохол; Пластиковий кейс; Інструкція з експлуатацій, методичні матеріали по застосуванню.

Джерело: abgym.ru


0 Відгуків на “Міостімулятори slenderton”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук