Плівкові басейни з декоративним гидроїзолірущим покриттям Відправити на

Плівкові басейни з декоративним гідроізоляційним покриттям. Це покриття ідеально підходить як для оновлення, реконструкції басейнів будь-яких форм і розмірів, встановлених раніше, так і для монтажу нових. АЛЬКОРПЛАН 2000 робить будь-яку конструкцію непроникною для води. Це високоеластичний матеріал, стійкий до ультрафіолету і дії найсуворіших погодніх умов, який Ви можете використовувати у відкритих або закритих басейнах будь-якої конфігурації і розмірів. «Алькорплан 2000» залишається непроникним для води багатьох років, а Ви економите на щорічному ремонті і оновленні басейну. Можливий монтаж покриття на бетонну, цегляну підставу, дерев'яні і металеві поверхні.
Армування поліефірной сіткою дозволяє добитися високої міцності. Тому «Алькорплан 2000» використовують при будівництві плавальних басейнів з високою відвідуваністю - аквапарків і суспільних басейнів, де пред'являються підвищені вимоги до надійності гідроізоляційного покриття.

.
У всьому світі від Росії ка Південної Африки, від Швеції ка Австралії більш ніж 100 000 плавальних басейнів покрито «Алькорпланом 2000».
Як показує практика, термін експлуатації, цветоустойчивость і збереження еластичності у матеріалу «Алькорплан 2000» як мінімум в 2 рази вище, ніж у звичайних матеріалів без акрилового покриття.
Алькорплан 2000 - це результат сумісних досліджень і ретельної роботи компаній “Solvay” і “Alkor Draka”. Завдяки своїм унікальним якостям «Алькорплан 2000» стоїть окремо серед ПВХ мембран інших виробників. Будучи одним з піонерів ринку, матеріал продовжує зберігати лідируючі позиції, оскільки повністю відповідає всім технічним вимогам, що пред'являються до гідроізоляційних покриттів для басейнів.

Обтягування усередині басейну "вкладанням"

  • обтягування бетонних і старих басейнів;
  • будь-яких видів, розмірів і квітів;
  • матеріал - фолієвая плівка завтовшки 1,5 мм;
  • укладання гарячим повітрям;
  • усередині бетонного "тіла" басейну можливо розмістити будь-яку оргтехніку.
На бетонну основу ("тіло") розташовується геотекстіль, який відокремлює фольгу від бетону і вирівнює нерівності, потім прикріпляються сталеві пояси, обтягнуті тонким шаром ПВХ, на які наварювалася сама фольга. І нарешті, всі стики і шви заливаються рідким ПВХ, який і буде верхнім шаром


Джерело: albion.ua


0 Відгуків на “Плівкові басейни з декоративним гидроїзолірущим покриттям Відправити на”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук