Подвійний массажер для пальців рук

Подвійний массажер - це терапевтичний прилад для самомасажу, призначений для масажу ваших пальців. З його допомогою ви можете масажувати кожен палець окремо. Массажер складається з двох роликів, зазвичай дерев'яних, які сполучені на кінці V-образної рукоятки. Тримаючи за рукоятку, рухайте массажер уздовж одного з пальців (вгору-вниз). При цьому один з роликів рухається по внутрішній стороні пальця, інший - по зовнішній. Ролики мають ребристу текстуру, завдяки чому досягається стимулюючий ефект.

Принцип дії массажера заснований на традиційній східній медицині. Сьогодні цей прилад користується великою популярністю серед рефлексологів. Згідно традиціям Сходу, масаж пальців рук може надавати різну дію на організм, залежно від пальця, який ви масажуєте.

Масаж великого пальця допомагає при лікуванні хвороб легенів, шкірних захворювань, головних болів і геморою. Також вважають, що стимулювання великого пальця розвиває інтелект і волю.

Масаж вказівного пальця покращує функцію печінки, регулює функцію шлунково-кишкового такту, пом'якшує неприємні побічні дії алкоголю і допомагає справитися із зайвою вагою.

Масаж середнього пальця допомагає регулювати кров'яний тиск і роботу судин, підвищує працездатність, покращує пам'ять і підсилює статеве ваблення.

Масаж безіменного пальця покращує стан різних систем організму, включаючи локомоторна і нервова системи. Масаж цього пальця також сприяє підвищенню витривалості організму, розвитку швидкості реакції і спортивних результатів, а також підвищує загальну якість життя.

І, нарешті, масаж мізинця допомагає організму справитися з тахікардією, втомою, напругою, холодом в кінцівках і різними проблемами очей. Також вважається, що стимулювання мізинця відповідає за розвиток інтуїції.

На пальцях знаходиться дуже велика кількість надчутливих нервових закінчень. Саме тому ми відчуваємо такий гострий біль при порізі папером. Массажер рухається уздовж пальців, стимулюючи, таким чином, всі нервові закінчення на пальцях. Це, у свою чергу, покращує кровообіг і сприяє розслабленню. Як тільки ви починаєте стимулювати нервові закінчення, вони посилають сигнали в різні частини організму, включаючи мозок, що сприяє ще більшому розслабленню.

Ви можете використовувати цей маленький, простий у використанні прилад в будь-якому місці і у будь-який час. Массажер для пальців - це ідеальний відхід за вашим рукам в кінці довгого робочого дня.

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Подвійний массажер для пальців рук”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук