Професійні гидромассажниє ванниNEW! Романтична ванна Тадж Махав

NEW! Професійна гидромассажная ванна виконана в стилі Тадж Махав, який усесвітньо відомий як неперевершений по красі символ зрадженої любові. Ванна оснащена сучасною терапевтичною технікою для масажу звуковими хвилями, свето-, хромо- і ароматерапії.


Гидромассажная ванна Hydroxeur Royal 600

Мільйони найдрібніших вихорів з води і повітря, пульсуючий ефект прибійної хвилі доставлять дійсна насолода.


Гидромассажниє ванни Hydroxeur California Twin і
Hydroxeur California 100. NEW!

Ці гидромассажниє ванни для тих, хто любить насолоджуватися! Занурення воду - тільки прелюдія до справжнього задоволення. Ванни додатково оснащені електронікою для масажу звуковими хвилями і хромотерапії. Ванни призначені для проведення підводного масажу за допомогою 60 форсунок (California 100) і 120 форсунок (California Twin).


Установка для талассотерапії Thermo Spa

робоча поверхня ванни, що Обігрівається, призначена для косметичних обгортань, зокрема з комбінацією талассо-, ароматерапії, бальнеологічних процедур. Thermo Spa використовується для тонкошарових, грязьових, водоростевих, глиняних і ін. видів обгортань.


Лікувальні гидромассажниє ванни для рук і ніг Hydroxeur Mani-Jet і Hydroxeur Pedi-Jet

Форсунки, розташовані з урахуванням рефлекторних зон, масажують кінцівки пульсуючим струменем з води і повітря. Ергономічна форма ванн для зручного положення клієнта під час процедури.


Система для підводного масажу Hydroxeur Diane II

Ця гидромассажная ванна застосовується для віталізірующего масажу всього тіла, зняття напруги і розслаблення м'язів, для натягнення шкіри, схуднення завдяки зменшенню шару підшкірної жирової тканини, зменшення целюліту, симптомів ревматизму і артриту, поліпшення кровообігу, стимуляції лімфообращенія, талассотерапії і ароматерапії за допомогою різних добавок.


Ванни Crystal-Соло і Дует

Ванни для магнітної, звукової і хромотерапії. Простора анатомічна форма, високий рівень технічного оснащення. Приймати ванну можна в комбінації з найсучаснішими формами терапевтичних процедур. Ванна Соло призначена для однієї людини, ванна Дует - для двох.


Гидромассажная ванна Hydroxeur Florida 100, 300

Поєднує в собі всі достоїнства ексклюзивною гидромассажной ванни , використовуваною в області Wellness, з сучасною надійною технікою і елегантним зовнішнім виглядом. 144 форсунки для води і повітря дають відчуття особливо інтенсивного і освіжаючого масажу. Форсунки розбиті на 5 зон і управляються легкою в обслуговуванні електронікою за допомогою функціональних кнопок.


Гидромассажная ванна Hydroxeur Atlantis 500

Приймаючи гидромассажную ванну Hydroxeur Atlantis, Ви отримаєте незабутнє задоволення, відпочивши від буденної суєти. Є 4 різних варіанту облицьовування ванни, відповідних для готелів, фітнесс-центров, салонів краси, реабілітаційних центрів, приватного сектора і т.д.

Джерело: spatechnology.ru


0 Відгуків на “Професійні гидромассажниє ванни”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук