Прилади для догляду за тілом і особою


Комплект, що складається з 8 електродів, спеціально призначених для використання спільно з малогабаритним апаратом "Ультратон".
Набуваючи комплекту електродів (8 шт.) для дарсонваля "Ультратон АМП-2ИНТ", Ви забезпечуєте собі високу ефективність дії при виконанні більшості фізіо- і рефлексо-терапевтичних процедур.
- поверхостний (грибоподібний), використовуваний як поверхостного при проведенні нашкірних процедур.
- головною (гребеневидний), зубчата форма якого забезпечує ефективність лікувальної дії на волосисту частину голови.
- бородавковий , видалення бородавок, прищів.
- ректальний , зігнута форма якого забезпечує ефективну дію на стінки прямої кишки при проведенні проктологичеськіх і деяких урологічних процедур.
- вагинальний (порожнинною), форма і габарити якого вибрані відповідно до вимог проведення порожнинних гінекологічних процедур.
- носовою , що має тонкий робочий кінець для введення в ніздрі, він може бути використаний також для дії на акупунктурниє крапки і крапки, використовувані в Су-Джок-терапії.
- ясенний , що має зігнутий робочий кінець для зручності обробки ротової порожнини при лікуванні стоматологічних захворювань, використовується також для дії на акупунктурниє крапки і крапки, використовувані в Су-Джок-терапії.
- вушною , що має конусовидну головку, що виключає можливість травмування слухового проходу при проведенні процедури.
Електрод повинен бути продезинфікований і використаний тільки сухим. Кип'ятити електроди не можна, оскільки це може привести до порушення вакууму і виходу їх з ладу.
Після проведення порожнинних процедур електрод необхідно протерти вологим тампоном, а потім продезинфікувати спиртом при індивідуальному користуванні приладом.
При порожнинних (ректальних і вагинальних) процедурах прямий електрод змащують стерильним вазеліном, обережно вводять у відповідну порожнину на глибину 4-6 см і плавно збільшують потужність, що підводиться, до появи приємного відчуття теплоти.

Насадка до дарсонвалю "гребінець"


Насадка "Гребінець" до дарсонвалю Gezatone BT-101

Насадка до дарсонвалю грибоподібна.


Насадка "Грибок" до дарсонвалю Gezatone BT-101

Фізіотерапевтичний апарат УЛЬТРАТОН-АМП-2ИНТАпарат призначений для дії в лікувальній меті струмами надтональной частоти (ТНЧ) по методу ультратонотерапії, введеному у фізіотерапевтичну практику Д. А. Синицким (а.с.  14796).
По фізичних характеристиках і по дії на організм метод близький до місцевої дарсонвалізациі, проте володіє більш вираженою лікувальною дією і меншим дратівливим ефектом при проведенні процедур.
Основними чинниками ультратонотерапії, що діють, є синусоїдальний високочастотний струм, високовольтний коронний розряд, тепло, що виділяється в тканинах організму і в областях коронного розряду, незначна кількість озону і оксидів азоту.
Під впливом ТНЧ посилюється місцевий кровообіг, підвищується активність обмінних процесів, зменшуються застійні явища, болі, поліпшується функціональний стан нервово-судинної системи, проявляє бактерицидну і спазмолітичну дію. Наявність цих компонентів забезпечує унікальна протизапальна дія апарату.
Апарат може бути використаний у фізіотерапевтичних кабінетах лікувально-профілактичних установах широкого профілю, в косметологічній практиці, спортивній медицині і в домашніх умовах.
СВІДЧЕННЯ І ПРОТИПОКАЗАННЯ До ЗАСТОСУВАННЯ АПАРАТУ
Згідно затвердженому Міністерством охорони здоров'я РФ переліку застосування приладу показане при наступних захворюваннях і станах:
- хронічна екзема
- обмежений нейродерміт
- себорейноє облисіння
- келлоїдниє і післяопераційні рубці
- алергічне шкірне свербіння
- інфільтрація і ліхенізация шкіри у дітей при атопічному дерматиті
- зігріваючи сип
- червоні угрі
- герпетічеськіє висипання;
- післяопераційні набряки і інфільтрати
- маститий
- абсцес
- флегмона у стадії інфільтрації
- лімфаденіт
- паротит
- гематоми
- інфіковані рани
- трофічні виразки
- початкова стадія облітерації судин кінцівок
- хвороба Рейно;
- міжреберна невралгія
- неврит лицьового нерва
- неврологічні прояви остеохондрозу
- невралгія ліцевого, потиличного нервів
- хвороба Рота;
- періостит
- альвеоліт
- гінгівіт
- пародонтіт
- трізм м'язів
- артрит височно-нижнечелюстного суглоба;
- хронічні запальні захворювання придатків матки і навколоматкової клітковини
- генітальний інфантилізм
- аменорея
- цистит
- цисталгия
- геморой.
Протипоказаннями до застосування апарату, є новоутворення, гарячкові стани, системні захворювання крові, кровотечі, активний туберкульоз легенів і інших органів, мокнуча екзема, недостатність кровообігу 3 ступені.
Протипоказана дія в області імплантації кардіостимулятора, металостеосинтеза.
Основні технічні характеристики:
Клас електробезпеки II, тип BF.
Ефективне значення максимальної вихідної напруги 3,0±0,5 кВ.
Частота синусоїдальної вихідної напруги 22 кгц.
Споживана апаратом потужність при живленні від мережі змінного струму напругою 220±22 В частотою 50±0,5 Гц, не більше 40 Вт.
Маса апарату (у комплекті), не більше 0,8 кг
Умови експлуатації: температура навколишнього середовища 25±10 °С при відносній вологості повітря 45-80%.
Максимальна тривалість безперервної роботи 30 мін з перервою 15 мін перед проведенням наступного включення.
Термін служби апарату - 8 років.

Дарсонваль "Healthy Skin" Gezatone


Компактний дарсонваль з сенсорним управлінням для догляду за шкірою особи: лікування проблемної шкіри, алопеції, себорєї, незаживаючих ран.Імпульсний массажер Gezatone Healthy Skin незвичайно ефективний для лікування проблемної шкіри, висипу угрів, гнійників, акне, запалень і інфільтратов.
Дія імпульсним массажером для дарсонвалізациі також сприяє поліпшенню тургора старіючої шкіри, покращує колір шкіри, зменшує в'ялість, зморшки, розширені пори.
Використання массажера сприяє очищенню і оздоровленню шкіри, покращує кисневий обмін кліток шкіри. Знімає больовий синдром, зменшує венозний застій при варикозному розширенні вен. Успішно використовується чоловіками і жінками для стимуляції зростання волосся, лікування облисіння.Завдяки унікальній конструкції массажер абсолютно безпечний в застосуванні і може використовуватися в домашніх умовах.
Основні показання до застосування:
* Зігріваючи сип, жирна шкіра, гнійники, запальні інфільтрати;
* Зріла шкіра із слабким тургором, в'ялістю і зморшками;
* Бліда, зневоднена, із слабким живленням шкіра;
* Всі види облисіння, зокрема себорейная алопеція, стимуляція зростання волосся і зміцнення волосяних цибулин;
* Всі стадії і типи целюліту за рахунок активізації кровообігу і лімфотока;
* Варикозне розширення вен;
* Трофічні виразки;
* Тривало незаживаючі рани;
* Захворювання периферичної нервової системи з больовими індромамі;
* Невралгії
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня продажу.

Дарсонваль "Сімейний доктор"


Унікальний портативний апарат для проведення процедур дарсонвалізациі з модулем інфрачервоної дії.
Раніше для проведення процедури місцевої дарсонвалізациі Вам необхідно було відвідувати кабінет косметолога або фізіотерапевта. Тепер Вам надається унікальна можливість проведення цих ефективних процедур в домашніх умовах. Процедури дарсонвалізациі не займають багато часу, не вимагають спеціальної підготовки і застосування дорогих препаратів.
Апарат для дарсонвалізациі допомагає боротися з облисінням і поряд інших проблем.
Унікальність даного апарату полягає в тому, що його можна використовувати не тільки в косметичних цілях, але і для поліпшення стану при багатьох захворюваннях судин, м'язів і периферичних нервів, при больових синдромах, для поліпшення загального самопочуття.
Апарат Gezatone Family doctor включає додатковий інфрачервоний блок. Сухе інфрачервоне тепло очищає шкіру, сприяє виведенню токсинів і видаленню забруднень з пір шкіри. Інфрачервоне тепло сприяє поліпшенню проникнення і активізує дію косметичних препаратів. Разом з оздоровчим потоком живильних речовин і поліпшенням циркуляції крові, насиченої киснем, інфрачервоне тепло покращує структуру шкіри, омолоджуючи клітки. Воно також надає протизапальну і розсмоктуючу дію на постакне, інфільтрати, застійні синюшні плями. Підсилює регенерацію кліток шкіри.
Імпульсний массажер Gezatone Family doctor компактний і простий у використанні, абсолютно безпечний, тому входить в серію приладів, рекомендованих для домашнього застосування.Імпульсний массажер Gezatone - це справжній сімейний доктор.
Загальні відомості про метод дарсонвалізациі
Дарсонвалізация - це дія на шкіру слабким імпульсним струмом високої напруги і частоти. Імпульси струму подаються на шкіру за допомогою скляного газонаповненого електроду.
Найбільш характерним для дарсонвалізациі ефектом є активізація мікроциркуляції крові, усунення судинного спазму.
Особливо важливим є те, що одночасно поліпшується діяльність венозної системи: підвищується тонус стінок вен, зменшуються венозні стаз і набряклість тканин.
При дії струмів дарсонваля знижується поріг чутливості больових рецепторів до зовнішніх роздратувань, що забезпечує виражений знеболюючий і протівозудний ефект. Відбувається активізація біохімічних обмінних процесів в шкірі і підшкірно-жировій клітковині, посилюється живлення тканин, постачання їх киснем.
При проведенні дарсонвалізациі в режимі «іскрового розряду» відбувається виділення озону і оксидів азоту, що володіють інтенсивною бактерицидною дією. Відбувається стерилізація шкіри, гнійничкових висипань і ран, підсушування поверхні шкіри і раневих поверхонь, активізація захисних властивостей шкіри. Завдяки всім вищепереліченим властивостям апарати для дарсонвалізациі з успіхом застосовуються для вирішення багатьох проблем як в косметології, так і в медичній практиці.
Основні ефекти
l Дія струмів дарсонваля в режимі «тихого розряду» підвищує тургор шкіри, її еластічость, перешкоджає розвитку зморшок, нормалізує секрецію сальних залоз.
2 Дія струмів дарсонваля в режимі «іскрового розряду» стимулює проліфератівную активність зародкових кліток волосяних цибулин, що сприяє посиленню зростання волосся, активізує «сплячі» волосяні цибулини, а також сприяє зміні структури волосся (пушковиє волосся замінюється на стрижньове).
3 Целюліт, що завдає стільки неприємностей жінкам, починається зазвичай з порушення процесів мікроциркуляції в шкірі і підшкірній клітковині, розширення капілярів на тлі застою венозної крові. Процедури дарсонвалізациі усувають венозний застій, активізують кровообіг в артеріолах і капілярах, ефективно і безпечно усувають прояви целюліту, сприяють зникненню судинних зірочок на ногах, зменшують набряклість тканин.
4 Активізуючи кровообіг і обмінні процеси, дарсонвалізация сприяє посиленому проникненню косметичних і лікувальних засобів в шкіру і підшкірну клітковину, покращує тонус м'язів.
Свідчення до проведення дарсонвалізациі
1. Косметологія
Дія на шкіру особи і шиї, свідчення:
- зігріваючи сип, проблемна шкіра, гнійники, запальні інфільтрати;
- зріла шкіра з пониженим тургором, в'ялістю і наявністю зморшок;
- бліда, з пониженим живленням шкіра;
- жирна пориста шкіра.
Дія на шкіру голови, свідчення:
- себорейная алопеція і інші види облисіння, стимуляція зростання волосся і зміцнення волосяних цибулин.
Дія на області тіла, свідчення:
- всі стадії і типи целюліту.
2. Захворювання периферичної нервової системи з больовим синдромом
- невралгії;
- нейроміозіт;
- остеохондроз хребта;
- радикуліт.
3. Неврози:
- клімактеричний, нейроендокрінниє неврози;
- розлад сну;
- мігрень;
- протівозудноє дія при аллергиях і дерматитах.
4. Захворювання периферичних судин:
- варикозне розширення вен нижніх кінцівок;
- трофічні виразки і інші трофічні порушення, виниклі на фоні захворювання судин нижніх кінцівок;
- хвороба Рейно і інші види ангіоспазму.
5. Тривало незаживаючі рани.
6. Ексудатівний діатез у дітей.
Протипоказання (загальні для дарсонвалізациі і ГИК променів)
1. Злоякісні онкологічні захворювання.
2. Наявність доброякісних онкологічних захворювань в зоні дії.
3. Серцево-судинні захворювання з порушеннями серцевого ритму, недостатністю кровообігу зверху 2Б стадії, носіння кардіостимулятора.
4. Схильність до кровотеч, порушення згортання крові.
5. Вагітність.
6. Епілепсія.
7. Порушення шкірної чутливості в зоні дії. 8. Індивідуальна нестерпність електрострумів. 6. Виражені форми купероза і телеангиектазії (сітка розширених червоних судин на обличчі). 7. Гірсутизм (небажане надмірне зростання волосся на обличчі). 8. Наявність електронних або металевих підшкірних імплантантов в області дії. (додаткові, тільки для ГИК променів)9. Гострі запальні процеси і гнійники.
Технічні характерістікиформа вихідного сигналу: імпульсний високовольтний розряд з високочастотним заповненням;Частота проходження імпульсів: 50 Гц;Длительность імпульсів: 60 мкс;Частота ВЧ заповнення: 120 кгц;Выходной струм, не більш: середній - 60 мка, імпульсний- 50 ма;Выходное напруга: не більше 12 кв;Источник живлення: мережа 220 В; 50 Гц;Потребляемая потужність: не більше 2 Вт. Комплектація аппаратааппарат Gezatone Family doctor 1 шт. Інструкція по експлуатації 1 шт. Виробник: GEZANNE I. T. C. /Жезанн. Адреса: Saint Avertin 39 rue des Granges Galand, Франциягарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня продажу.

Дарсонваль Gezatone


Компактний дарсонваль "Ozone Clean & Beauty" для догляду за проблемною шкірою: лікування прищів, висипу угрів, зморшок, набряків, поліпшення обміну речовин в тканинах і кольору особи, лікування целюліту.
Високочастотний Дарсонваль Жезанн незвичайно компактний і простий у використанні, тому входить в комплексний курс процедур, поліпшуючих шкіру особи і тіла, що нормалізуючої стан проблемної шкіри, проводяться в домашніх умовах.
Показання до застосування:
* Зігріваючи сип, жирна шкіра, гнійники, запальні інфільтрати;
* Зріла шкіра із слабким тургором, в'ялістю і зморшками;
* Бліда, обезвозженная, з пониженим живленням шкіра;
* Себорейная алопеція і інші види облисіння, стимуляція зростання волосся і зміцнення волосяних цибулин;
* Всі стадії і типи целюліту за рахунок активізації кровообігу і лімфотока;
* Варикозне розширення вен;
* Трофічні виразки;
* Тривало незаживаючі рани;
* Захворювання периферичної нервової системи з больовими синдромами;
* Остеохондроз хребта;
* Невралгії;
* Ексудатівний діатез у дітей.
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік.

Дарсонваль з 3-мя змінними насадками GEZATONE BT-101


Портативний массажер для проведення професійних процедур дарсонвалізациі удома. Дозволяє проводити ефективний догляд за шкірою особи, голови і волоссям.
Дарсонвалізация - це лікувальна дія слабким імпульсним струмом високої напруги і частоти. Імпульси струму впливають на шкіру через вакуумний скляний електрод спеціальної форми. Найбільш характерним для Дарсонвалізациі ефектом є активізація мікроциркуляції, розширення артерій і капілярів шкіри і підшкірної клітковини, усунення судинного спазму. Особливо важливим є те, що одночасно поліпшується діяльність венозної системи - підвищується тонус стінок вен, зменшуються венозні стаз і набряклість тканин.
При дії струмів Дарсонваля знижується поріг чутливості больових рецепторів до зовнішніх роздратувань, що забезпечує виражений знеболюючий ефект. Відбувається активізація біохімічних обмінних процесів в шкірі і підшкірно-жировій клітковині, посилюється живлення тканин, постачання їх киснем.
При проведенні Дарсонвалізациі в режимі "іскрового розряду" відбувається виділення озону і оксидів азоту, що володіють інтенсивною бактерицидною дією. Відбувається стерилізація шкіри, гнійничкових висипань і ран, підсушування поверхні шкіри і раневих поверхонь, активізація захисних властивостей шкіри.
Завдяки всім вищеперелічений властивостям апарат Дарсонваль з успіхом застосовується для вирішення багатьох проблем як в косметології, так і в медичній практиці.
• Процедури Дарсонвалізациі в режимі "тихого розряду" підвищують тургор шкіри, її еластичність, перешкоджають розвитку зморшок, нормалізують секрецію сальних залоз.
• Дія струмів Дарсонваля в режимі "іскрового розряду" стимулює проліфератівную активність зародкових кліток волосяної цибулини, що сприяє посиленню зростання волосся, активізує "сплячі" волосяні цибулини, а також сприяє
• Целюліт, що завдає стільки неприємностей жінкам, починається звичайне порушення процесів мікроциркуляції в шкірі і підшкірній клітковині, розширення капілярів на тлі застою венозної крові. Процедури Дарсонвалізациі усувають венозний застій, активізують кровообіг в артеріолах і капілярах, ефективно і безпечно усувають прояви целюліту, сприяють зникненню судинних зірочок на ногах, зменшують набряклість тканин.
• Активізуючи кровообіг і обмінні процеси, Дарсонвалізация сприяє посиленому проникненню косметичних і лікувальних засобів в шкіру і підшкірну клітковину, покращує тонус м'язів.
Свідчення до проведення Дарсонвалізациі
1. Косметологія
Дія на шкіру особи і шиї, свідчення:
Зігріваючи сип, проблемна шкіра, гнійники, запальні інфільтрати Зріла шкіра з пониженим тургором, в'ялістю і наявністю зморшок Бліда, з пониженим живленням шкіра Жирна пориста кожавоздействіє на шкіру голови, свідчення:
Себорейная алопеція і інші види облисіння, стимуляція зростання волосся і зміцнення волосяних цибулин
Дія на області тіла, свідчення: Всі стадії і типи целюліту
2. Захворювання периферичної нервової системи з больовим синдромомневралгиі Нейроміозіт
Остеохондроз хребта Радикуліт
3. Неврози
Клімактеричний, нейроендокрінниє неврози
Розлад сну
Мігрень
4. Захворювання периферичних судин
Варикозне розширення вен нижніх кінцівок
Трофічні виразки і інші трофічні порушення, виниклі на фоні захворювання судин нижніх кінцівок Болезнь Рейно і інші види ангіоспазму
5. Тривало незаживаючі рани
6. Ексудатівний діатез у дітей
Комплектація:
Центральний блок для проведення процедур;
Насадка "грибок";
Насадка "зігнута";
Насадка "гребінець";
Кейс для зберігання аппрата;
Інструкція російською мовою.
Гарантія - 1 рік.

Дарсонваль ДЕ-212


1. У комплект постачання приладу входять:
- Прилад DE-212. - Прилад виконаний в спеціальному пластиково-ебонітовому корпусі чорного кольору.
Даного виконання приладу гарантує електричну захищеність людини того, що використовує прилад. На приладі розташований регулятор, що виконує плавне регулювання напруги на електроді, і світлодіод, що виконує функцію індикатора встановленої потужності. Можливе виконання приладу з регулятором напруги в який включений вимикач і без нього.
- Чотири різні електроди насадки): "лицевой","расческа","полостной", "шийний".
Електроди виконані із спеціального тонкого лабораторного скла ізаполнени речовиною, яка строго відповідають параметрам, що пред'являються, по провідності високочастотного електричного струму.
Пам'ятаєте! Використання саморобних або куплених у сторонніх виробників електродів в деяких випадках використання може привести до серйозної поразки струмом.
- Документація "Технічний опис і інструкція по експлуатації DE-212".
Документація по використанню виконана у вигляді невеликої брошури.
У ній ви знайдете все потрібне дані по використанню прибора:Краткое опис приладу, його технічні параметри, методики застосування, протипоказання, а так само іншу необхідну довідкову інформацію.
- Пакувальна тара.
2. Технічні характеристики приладу.
- Напруга живлення приладу ~220 У (+-10%).
- Споживаний струм до 80 ма.
- Робоча напруга на електродах від 0 до 100 кв (з возможностьюплавного регулювання напруги).
- Робоча частота 125 кгц (+-5%).
- Струм проходить по електродах під час проведення процедур від 0 до10 ма.
При роботі прилад не створює електромагнітних перешкод.
Гарантії виробника.
Виробник приладів гарантує:
- Всі прилади, що поступають в продаж пройшли строгий контроль якості.
- Гарантія виробника - 3 року з дня продажу!
(за відсутності механічних пошкоджень приладу, дотриманні правил зберігання і використання).На предмет гарантійного обслуговування або ремонту слід звертатися в місце покупки приладу.
- Гарантійне обслуговування не розповсюджується на електроди і корпус приладу.
Свідчення
Застосовують при кардіальному неврозі, невралгії периферичних нервів, варикозному розширенні вен ніг і гемороїдальних вен, тріщинах заднього проходу, наслідках обморожень, тривало не заживаючих ранах, при парадонтозе 1 і 2 стадії, хронічному гінгівіті, вазомоторному риніті, невриті слухового нерва, свербіння при діабеті або екземі, атеросклероз судин головного мозку, мігрень, хвороба Рейно 1 і 2 стадії.
Найчастіше застосовують при косметичних процедурах - чищенні особи при висипі угрів, масажі обличчя пріувадающей шкірі, масаж шкіри волосистої частини голови, при себорейной алопеції.
Протипоказання
Гарячковий стан, злоякісні новоутворення, крово-течії, активний туберкульоз легенів.
Методики застосування
Дарсонвалізация волосистої частини голови.
Положення больного-сидя. З волосся видаляють металеві шпильки іволоси розчісують. Гребешковий електрод поволі і плавно передвігаютпо волосистої частини голови від лоба до потилиці, а якщо волосся короткие,тои у зворотному напрямі. Дію проводять при малій потужності втеченії 8-10 хвилин, щодня або через день.
Курс лікування 20-30 процедур.
Дарсонвалізация століття.
Положення хворого - лежачи або сидячи, в останньому випадку голову фіксують за допомогою підголовника. Методика процедури контактна.Циліндровий або конусоподібний електрод плавно пересувають покоже століття при закритих очах. Дію проводять щодня ілічерез день при малій потужності, починаючи з однієї хвилини, увелічиваядлітельность процедури на одну хвилину, доводять її до п'яти хвилин.Курс лікування до 15 процедур.
Дарсонвалізация зовнішнього слухового проходу.
Положення хворого - лежачи на боці або сидячи, в останньому случаєголову фіксують за допомогою підголовника. З мочок вух удаляютсерьги, кліпси. Методика процедури контактна. Вушний електрод на1-1.5 див. вводять в зовнішній слуховий прохід, зволікаючи вушну раковінувверх і назад, електрод там знаходиться до закінчення процедури.Дію проводять щодня або через день при малій мощностів течія 5-7 хвилин.
Курс лікування до 25 процедур.
Дарсонвалізация порожнини носа.
Положення больного-лежа або сидячи.Вушний електрод по черзі вводятв правий і лівий носовий хід на глибину до 2-2.5 див. Методика роцедуриконтактная. Дію проводять щодня або через день при малойілі середньої потужності по 2-2.5 хвилин на кожну процедуру.
Курс лікування 10-15 процедур.
Дарсонвалізация вісочно-ніжечелюстного суглоба.
Положення хворого - лежачи на боці або сидячи. У останньому случаєголову фіксують за допомогою підголовника.Методика процедури дистанційна або контактна. Грибоподібний електрод переміщають круговими рухами над областю суглоба і на 5-8 см навколо нього з повітряним зазором 5-10 мм при середній або великій потужності в течії 3-5 хвилин. Дію проводять щодня. Курс лікування до 10 процедур.
Дарсонвалізация області особи.
Положення хворого - лежачи або сидячи. У останньому випадку головуфіксируют за допомогою підголовника. Методика процедури контактна ілідістанционная (за свідченнями). Грибоподібний електрод поволі, круговими рухами переміщають від лоба до носа і підборіддя по черзі одній і іншої половини особи. Дію проводять щодня або через день по 5-10 хвилин при малій, середній або великій потужності (за свідченнями ).
Курс лікування 15-30 процедур.
Дарсонвалізация комірної області.
Положення хворого - лежачи або краще сидячи. Грибоподібний електродперемещают круговими рухами, починаючи від ключиці спереду до шестогогрудного хребця ззаду. Методика процедури дистанційна з небольшимвоздушним зазором. Дію проводять щодня або через день прісредней потужності протягом 10-15 хвилин.
Курс лікування по 10-15 процедур.
Дарсонвалізация верхньої кінцівки.
Положення хворого - сидячи. Напівзігнуту в ліктьовому суглобі рукуукладивают на стіл. Методика процедури контактна або дістанционнаяс повітряним зазором 5-7 мм. Грибоподібний електрод вращательно-поступа-тільними рухами переміщають від кисті до плеча і далі на шейнуюї грудну частину до шостого грудного хребця. Дія проїзводятежедневно або через день при середній потужності в течії 10-15 хвилин.Курс лікування 15 процедур. При двосторонній поразці воздействієчередуют при збереженні вказаних параметрів.
Дарсонвалізация серцевої області.
Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактна.
Грибоподібний електрод переміщають подовжньо-круговими рухами покоже грудної клітки зліва і по зоні, обмеженою зверху ключицею, знизу - ребровою дугою, справа - грудиною, зліва - передньою пахвовою лінією.
На сосок і шкіру, що пігментується, навколо не впливають. Воздействіяпроводят щодня або через день при середній потужності в перебігу 8-12минут.
Курс лікування 10-15 процедур.
Дарсонвалізация молочної залози.
Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактна.
Сосок і навколишню шкіру, що пігментується, ізолюють одной-двумямарльовимі серветками. Грибоподібний електрод переміщають круговимідвіженіямі по шкірі молочної залози. Таку ж дію при необході-мості проводять і на другу залозу. Процедури проводять щодня ілічерез день при малій або середній або великій потужності в перебігу 10минут на кожну залозу.
Курс лікування 10-15 процедур.
Дарсонвалізация міжреберної області.
Положення хворого - лежачи на боці або сидячи. Методика процедуридістанционная з невеликим повітряним зазором. Грибоподібний електродперемещают над відповідними ребрами від хребта до грудини.Дії проводять щодня при середній або великій потужності в 8-10минут.
Курс лікування 10-15 процедур.
Дарсонвалізация хребта.
Положення хворого - лежачи на животі. Методика процедури контактна або дистанційна з повітряним зазором 3-6 мм. Грибоподібний електрод переміщають зліва і справа уздовж хребетного стовпа від крижів до шиї.
Дію проводять по 6-8 хвилин при середній або великій потужності.
Курс лікування 10-15 процедур.
Дарсонвалізация області сонячного сплетення.
Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактна.
Грибоподібний електрод переміщають подовжньо круговими рухами покоже живота в зоні, обмеженій зверху мечовидним відростком, снизулинией,проходящей на 3-4 см нижче за пупок, в сторони на 5-7 см.Воздействияпроводят щодня в течії 10 хвилин при середній потужності.
Курс лікування 12-15 процедур.
Дарсонвалізация області товстого кишечника.
Положення хворого - лежачи на спині. Методика процедури контактнаяїлі дистанційна. При дистанційній створюють зазор 3-6 мм. Грібовіднимелектродом впливають на шкіру нижньої частини живота в зоні, обмеженій знизу паховими складками, зверху - лінією що проходить через пупок.
Дію проводять щодня або через день протягом 15-20 хвилин при середній або великій потужності.
Курс 15-20 процедур.
Дарсонвалізация прямої кишки.
Заздалегідь очищають кишечник. Положення хворого - на боці спріведеннимі до живота ногами. Методика процедури контактна. Полостнойциліндрічеській електрод, змащений вазеліном, вводять вращательнимідвіженіямі в пряму кишку на глибину 4-6 см і фіксують, накладиваяпод і над резонатором мішечки з піском. Вводити і виводити електродиследуєт обережно, оскільки скляні електроди крихкі, а їх злам можетпрівесті до місцевої травми тканин хворого. Електрод не повинен чинити неприємного тиску на стінку кишки, що може мати місце при його зсуві в яку або сторону. Дії проводять щодня або через день при потужності, що викликає суб'єктивне відчуття легкого тепла.
Починають з 5 хвилин, поступово додаючи по 2 хвилини, доводять тривалість до 15 хвилин.
Курс лікування 15-30 процедур.
Дарсонвалізация промежини.
Положення больного-как і в попередній методиці.Методика процедуриконтактная або дистанційна. Грибоподібним електродом вращательнимідвіженіямі впливають на шкіру трьох зон: попереково-крижовій області, промежині і задневнутренней поверхні стегон. Дії проводять щодня або через день при середній або великій потужності в течії 5 хвилин на кожну шкірну зону.
Курс лікування 15-20 процедур.
Дарсонвалізация піхви.
Положення - на спині з розведеннями, напівзігнутими ногами, для чого в підколінну область підкладають невеликі вали.
Циліндровий електрод, змащений вазеліном, вводять в піхву на глибину 10-12 см і фіксують мішечками з піском. Дія щоденна протягом 10-15 хвилин при потужності, що викликає слабке теплове відчуття.
Курс 15-20 процедур.
Дарсонвалізация при пошкодженні шкіри(рана,язва,ссадина)
Положення хворого - зручне для проведення процедури. Електродвибірают залежно від розміру осередку ураження. При обширній ранєїспользуют електрод грибоподібної форми. Методика процедури дистанційна з повітряним зазором 3-6 мм. Спочатку протягом 3-5 хвилин впливають на шкіру, що оточує вогнище пошкодження в радіусі 5-8 див., потім 1-3 хвилини безпосередньо вогнище, а в кінці - 3-5 хвилин на відповідний сегмент спинного мозку. Якщо рана закрита пов'язкою, то процедури проводити безпосередньо після перев'язки, переміщаючи електрод по поверхні бинта.
Дії проводять в дні перев'язок при малій або середній потужності втеченіє 10-12 хвилин.
Курс лікування 10-15 процедур.
Дарсонвалізация бородавки.
Методика процедури дистанційна. Внутрішньопорожнинний електрод утримують над розростанням шкіри з повітряним зазором 1.5-2 див.. Воздействуютодін разів на 5 днів при великій потужності.
Курс лікування 3-5 процедур.
Як правильно перевірити покупаємийпрібор?
Як правильно перевірити прилад при покупці? - Це питання частозадают люди, що вперше стикаються з цим більш ніж оригінальним приладом.Рада знаючої людини в цьому питанні я думаю дуже стане в нагоді, як при покупці, так і в подальшому використання, для перевірки його працездатності.
Для повноцінної перевірки приладу ви повинні виконати наступні:
- Перевірити комплектність приладу, що купується.
- Перевірити відсутність вологи і забруднень на самому приладі. Прібордолжен бути абсолютно сухим і чистим. Присутність вологи на приладі(етокасаєтся і рук людини того, що бере прилад) прямий шлях до пораженіюелектрічеськім струмом.
- Перевірте цілісність електродів.Електроди не повинні мати тріщин, а речовина заповнює електрод не повинно виливатися ( висипатися ).
Якщо у вас так звані "вакуумні електроди" перевірити їх можна тільки в самому використанні. Перевірте чи міцно сидять на електродах металеві ковпачки.
- За відсутності видимих пошкоджень, вставляючи електроди в прилад, перевірте їх на працездатність. Електроди не повинні бовтатися в затиску, але і не винні дуже туго входити в него,т.к. це може викликати їх злам і приведе їх до непридатності.
Це робиться так: Не докладаючи особливих зусиль вставте електрод впрібор.(Увага!Установка або зміна електродів повинна проводитися тільки при вимкненому приладі).Установив мінімальний рівень мощностіна приладі (якщо регулятор з вимикачем, вимкнете прилад) включитєєго в мережу. Поверніть ручку регулятора і встановіть не великою уровеньмощності. Піднесіть руку до електроду. Повинен почутися легкий треськразрядов що проскакують між електродом і рукою.
Провівши всі ці перевірки, ви можете бути у

Джерело: abgym.ru


2 Відгуків на “Прилади для догляду за тілом і особою”


  1. 1 lisalisitsa

    Давно искала описание разных аппаратов дарсонваля. Очень полезная информация! Единственное “но” – очень много ошибок и суржика. Это действительно мешает читать.

  2. 2 Светлана

    Здравствуйте! Как можно заказать Ультратон и сколько он стоит?

Залишити відгук