Принцип роботи ручних массажеров

Ручні массажери допомагають забезпечити глибокий, проникаючий масаж собі і своїм друзям. Численна кількість разів нам доводилося припиняти масаж ще до настання повного розслаблення, тому що наші руки дуже втомлювалися і просто не могли продовжити рух. Ось в якому випадку массажери можуть протягнути руку допомоги.

Після загального сильного масажу, зробленого вами кому-небудь, ви можете відчувати втому і біль в руках і зап'ястях, але цього можна уникнути, використовуючи ручний массажер. Одним з прикладів ручного массажера є Hand Wizard. Набір ручних массажеров Hand Wizard розіб'є навіть найсильніші ущільнення. Массажери мають форму рук і зручно розташовуються у вашій руці під час масажу. Массажери мають рельєфні опуклості в області пальців, що забезпечує утомленим м'язам глибоке полегшення. Існують прості ручні массажери і массажери з вібратором. Вібруючі ручні массажери мають вібратор на батареї, який забезпечує заспокійливі анти стресові відчуття.
Массажери Hand Wizard виготовлені з міцного рухомого пластика і мають різні кольори.

.

Ручні массажери мають різні форми, типи і розміри і кожний з них спеціалізується на особливому виді масажу. Деякі з массажеров спеціально створені для міотерапії крапок трігерів і акупрессури. Ці массажери здійснюють натиск на крапки трігерів тіла для ефективного полегшення болів м'язів. Прикладом ручного массажера, що спеціалізується на терапії крапок трігерів, може служити сферичний мессажер. Сферичний массажер є пристрій, зручно розташований безпосередньо в долоні руки. Прилад містить масажна куля направленої дії, ідеально відповідна для доступу і полегшення болю крапок трігерів.
Ручний массажер з кулями на кожному суглобі пальця є іншим прикладом массажера, що діє на крапки трігерів за тими ж принципами.

.

Інші ручні массажери засновані на принципі рефлексотерапії. Прикладом можуть послужити китайські кульки здоров'я, які засновані на традиціях ручної рефлексотерапії і підтримці гармонійного енергетичного балансу. Ідея полягає в тому, що кульки здоров'я, що перекочуються в пальцях, стимулюють різні рефлекторні крапки на руках і покращують циркуляцію енергії Ци, або життєвій енергії. Вони масажують руки і, кінець кінцем, розум, тіло і душу.

Серед ручних массажеров також представлені різноманітні массажери з вібраторами. Ці ручні чарівні масажні палички прекрасно забезпечують глибокий масаж всіх частин тіла. Вони прекрасно підходять для самомасажу або масажу друзів. На кінцях чарівних паличок знаходяться або масажні кульки, або масажні пластини, що забезпечують інтенсивну вібрацію. Вони мають регульовані довгі ручки і змінні масажні головки. Деякі массажери можуть бути різних типів - вібраційні, палсинговиє або що масажують - і навіть мати функцію підігріву.

Використання ручних массажеров - це чудовий спосіб забезпечити довгий, сильний масаж, що не викликає яких-небудь больових відчуттів в руках масажиста. При такому величезному виборі, ручні массажери додають дивовижні нові відчуття у ваш звичайний сеанс масажу.

Джерело: masssage.ru


0 Відгуків на “Принцип роботи ручних массажеров”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук