Роликовий массажер

В світі є багато видів роликових массажеров, починаючи від механічних, таких, що працюють від автономних джерел живлення, пристроїв і кінчаючи простими дерев'яними ручними массажерамі. Але всі вони володіють однією загальною властивістю - вони використовують обкат роликами стомлених м'язів тіла.

Роликові массажери відрізняються від інших масажних пристроїв. Пристрій має ролики, які вільно обертаються при включенні пристрою. Роликовий пристрій зазвичай покритий різними наростами, що забезпечують стимулюючий масаж. Ширина і діаметр роликів залежать від ділянок тіла, які необхідно помасажувати. Для зручності і безпеки роликовий пристрій покритий тонкою змінною тканиною. Зазвичай ці пристрої призначені для масажу ступень, але їх можна використовувати також для масажування ніг і спини. Ролики можна переміщати в обох напрямах, швидкість обертання роликів можна регулювати. Роликовий массажер сприяє кращій циркуляції крові, зменшує стрес.

.

Є і такі роликові массажери, які мають функцію обігріву. Інфрачервоне тепло, що випромінюється цими пристроями, обігрівають і пом'якшують м'язи, забезпечуючи тіло додатковою енергією. Ролики в пристрої мають різні швидкості, є два напрями масажу - прямий і зворотний. Деякі пристрої мають вбудоване програмне забезпечення, за допомогою якого можна міняти форми масажу протягом одного сеансу, - тому все, що буде потрібний від вас - це всістися і розслабитися. Ці пристрої призначені для ступень, стегон, ніг, шиї і спини

Ролики массажери дуже ефективні, оскільки виконують функції масажної техніки шиа-тсу і акупунктура. Вібруючі ролики впливають на точки тіла, масажуючи їх, що сприяє покращуваній циркуляції і приливу життєвої енергії. Точкова терапія допомагає ослабити біль, пов'язаний з окремими точками тіла, і розвиває фізичний стан і рухливість.

Перейдемо до простіших масажних пристроїв. Прості масажні ролики виготовляють з гуми або дерева. Пристрій є дерев'яною рамою, в якій встановлені певне число дерев'яних роликів (до речі, схожих на ролики в дерев'яних рахунках). Узявши в руки це пристрій, слід "протирати" їм ділянки тіл«. Роликовий массажер використовується для дії на ступні і інші ділянки тіла.

Роликовий пристрій - це безліч невеликих роликів, поверхня яких може бути покрита сотнями невеликих виступів. ними можна впливати на ступні, тіло, і можна відчути полегшення і розслаблення. Роликові массажери легкі, їх можна розташувати під письмовим столом на роботі і скористатися прямо на роботі протягом робочого дня. Їх можна повісити на стіні, що полегшить вам масаж спини. Роликові массажери - прості і ефективні пристрої.

Джерело: masssage.ru


Школа стилистов ПЕРСОНА парикмахер курсы. Стань красивойне выходя из дома.

0 Відгуків на “Роликовий массажер”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук