Тракционниє масажні столи

Тритон Chattanooga, США - система для декомпрессионного витягнення (DTS)

Система Тритон є якнайкращим серед систем декомпрессионного витягнення, що існують сьогодні. З її допомогою здійснюється витягнення кисті, шийного і поперекового відділів хребта. Система Тритон суміщає в собі 25 літній досвід застосування декомпрессионной терапії і сучасні наукові досягнення. Для зручності пацієнта і підвищення ефективності дії розроблена нова конструкція фіксуючих ременів.

Декомпрессионная система витягнення Тритон включає:

 • Стіл для витягнення TRT 550
 • Tru-Trac 401 - цифровий прилад для витягнення
 • Carpal-Trac - система для витягнення грона
 • Вакуумний стабілізатор
 • Вали для коліна і гомілковостопного суглоба
 • Універсальна система ременів Quick-Wrap Deluxe

Стіл для декомпрессионной терапії TRT 550

Стіл TRT 550 спеціально розроблений для проведення декомпрессионной терапії. Верхня частина столу може пересуватися щодо підстави, що додатково компенсує зміни сили і робить процедуру безпечнішої. Стіл має електричне регулювання висоти в межах від 53 до 104 див. Також є можливість зміни кута сили, що діє на пацієнта. Ніжки столу забезпечені гумовими колесами із спеціальними стопорами.

 • Регулювання висоти від 52 до 104 см
 • Малошумлячий електричний мотор з ножним приводом
 • Широкі (71 см) подушки з прорізом для носа
 • подушка, що Переміщається без тертя, для тазової області з пружинним поворотним механізмом
 • Регульована підголовна подушка (кут підйому від 25° до 90°)
 • що Піднімається на кут 90° верхня частина столу
 • Система підйому витягаючого стрижня для додатку сили під кутом
 • Фіксуюча система типу «крило чай»

Установка для витягнення хребта Tru-Trac 401

Мікропроцесорне управління дозволяє проводити процедури з високою точністю. Багатофункціональність, зручність і простота в експлуатації.

Carpal-Trac - система для витягнення грона

У людей, вимушених у зв'язку з професійною діяльністю багато разів повторювати один і той же рух, є порушення функції кисті. В цьому випадку показана тракционная терапія на системі Carpal-Trac. Це новий ефективний метод лікування тугоподвіжності в суглобах верхньої кінцівки. Спеціально розроблені неопреновиє ремені зручно (без здавлень) і надійно фіксують руку пацієнта.

Вакуумний стабілізатор

Спеціальний вакуумний стабілізатор - простий, але дуже корисний пристрій, що використовує принцип біологічного зворотного зв'язку і з успіхом вживане на всіх стадіях реабілітаційної терапії. Стабілізатор був створений в університеті Квінсленда (Австралія) і в даний час широко застосовується при лікуванні патології м'язів нижньої частини спини. Стабілізатор необхідний для оцінки стану і перенавчання поперечних черевних м'язів і м'язів поперекового відділу хребта.

Набір валів для коліна і гомілковостопного суглоба

Для зменшення дискомфорту при проведенні процедури є набір валів, які підкладаються під кожне коліно у випадках, коли в ході процедури пацієнт лежить на спині із зігнутими в колінах ногами. Якщо пацієнт лежить на животі, то йому під гомілковостопні суглоби підкладають вали для кісточки, що зменшує натягнення підколінного сухожилля і нижньої частини спини.

Універсальна система ременів Quick-Wrap deluxe

Використання ременів Quick-Wrap забезпечує точність додатку сили тяги і дозволяє зменшити час підготовки до процедури до 2 хвилин. Ремені кріпляться за допомогою "липучки" Velcro.

Tru-Trac 401 - цифровий прилад для витягнення Технічні характеристики

Напруга:
220 В, 50 Гц
Струм:
560 ма (280 ма)
Потужність:
62 Вт
Головні запобіжники:
2 х Т 630 ма (2 х Т 315 ма)
Режими роботи:
статичний, ритмічний, циклічний і комбінований
Клас приладу:
клас I
Тип:
тип В

Стіл для декомпрессионной терапії TRT 550 Технічні характеристики

Модель мотора:
Linak
Напруга:
230 В
Частота:
50-60 Гц
Сила струму:
1,0 А
Потужність:
230 Вт
Запобіжники:
1,0 А
Робочий цикл:
10%
Розміри:
216 х 81 х 71 см
Вага:
168 кг
Клас приладу:
клас I
Тип:
тип В

Anatomotor Hill Laboratories, США - тракционний стіл

Тракционний стіл Anatomotor дозволяє проводити всі види тракциі, зокрема: шийного, грудного, поперекового відділів хребта, а також тракцию кінцівок.

Додаткові чинники, сприяючі підвищенню ефективності лікування:

 • масаж за допомогою роликів, регульованих по висоті
 • вібраційна дія
 • підігрівши до 48°С

В комплект входять всі необхідні пристосування для тракциі, спеціальне пристосування для тракциі шийного відділу хребта, ремені для пасивної розробки кінцівок, а також ролики для масажу нижніх кінцівок. Підняття секції столу. Поверхня столу піднімається за допомогою э/подъемника на кут до 85°. Поверхня столу може бути нахилена на будь-який кут для проведення іншого лікування.

Завдяки поєднанню тракциі і масажу, час лікування може бути скорочений до 7-10 хвилин. Таймер на 30 хвилин. В кінці лікування - звуковий сигнал.

Тракционноє пристрій забезпечує комфортну і безпечну тракцию. Тракция може бути постійною або змінною із зміною кута дії щодо поверхні столу. Змінна тракция досягається за рахунок руху столешніци. Навантаження регулюється від 0 до 90 кг обертанням ручки, що калібрується. При цьому змінна і постійна тракция проводиться стосовно 4 і 5 поперековим зонам. Ремені кріпляться над клубовою областю і на рівні нижніх відділів грудної клітки. При проведенні поперековою тракциі ролики можуть забезпечувати додаткову флексію хребців, що виключає викривлення хребта.
Спеціальна підставка для ніг дозволяє згладити поперековий вигин і добитися правильного положення пацієнта під час процедури. Тракция може проводитися в положенні на боці і з ротацією.

Тракция шийного відділу .

Аксесуари для шийної тракциі виключають який-небудь тиск на область підборіддя під час виконання процедури. М'які подушечки охоплюють потиличну область і регулюються індивідуально. Даний пристрій забезпечує комфортність процедури. Додаткове пристосування для фіксації голови має спеціальний потиличний регульований строп, який концентрує тракционноє зусилля на потиличній області. Така фіксація дозволяє регулювати кут додатку тракционной навантаження. При цьому масажні ролики столу забезпечують розслаблення верхніх відділів грудної клітки, що сприяє поліпшенню циркуляції крові в області шиї.

Поперекова тракция

Часто використовується при лікуванні ішіасу. Тракционная навантаження може бути застосоване до області поясниці і одній або обох ніг. В окремих випадках, тракционная навантаження може бути прикладене до колінного суглоба або стегна.

Тракция грудного відділу

Для усунення викривлення при грудному сколіозі. Тракционная навантаження впливає на грудний відділ хребта, за рахунок використання спе- циального пристосування для рук.

Тракция руки

Тракция проводиться за допомогою ременя, закріпленого навколо зап'ястя. Навантаження створюється за рахунок ваги пацієнта. Також ця техніка ефективна при тракциі плеча і ліктя.

Пасивна розробка плечового суглоба

Ремінь кріпиться навколо зап'ястя або біцепса. Під час руху сто-лешніци вперед-назад, ремінь натягається і розслабляється, за рахунок чого задається діапазон руху суглоба і відбувається його мобілізація.

Пасивна розробка колінного і тазостегнового суглобів

За рахунок руху столешніци столу відбувається пасивна розробка суглобів нижніх кінцівок. Повноту руху в суглобі визначають 4 різних положення ножних роликів.

Додаткові можливості

Установка додаткового блоку з отвором для особи дозволяє використовувати Anatomotor як масажного столу.

Ролики для масажу спини

Під покриттям столу розташовано два ряди регульованих по висоті роликів для масажу спини. Ролики подпружінени і при прокатуванні повністю повторюють контур спини, масажуючи м'язи. Глибина дії масажу може регулюватися шляхом зміни висоти розташування незалежних пар роликів. Спеціальні ручки дозволяють зафіксувати ролики в комфортному для пацієнта положенні. Роликовий масаж покращує кровотік, підсилює лімфодренаж і розслабляє м'язи.

Ролики для ніг

Розслабляють м'язи і покращують циркуляцію крові від голеностопа до підколінної області. Можуть бути встановлені в чотирьох різних положеннях.

Тепло і вібрація

Ці опції використовуються в комбінації з тракцией і масажем.

 • Тепло. 175-ти - нагрівальний елемент вата розташований усередині столу. Заспокійливе тепло направлене вгору через ролики і створює відчуття комфорту і розслаблення
 • Вібрація. М'яка вібрація передається через ролики, расслабляя пацієнта і активізуючи кровообіг

Тракционниє Столи Lojer, Фінляндія

Тракционний стіл 235Е Kaltenborn

Массажно-тракционний 9-ти секційний стіл з можливістю бічного повороту тазово-ножної секції і бічного нахилу всієї площини.

Регулювання головної секції з вирізом для особи:
+30..-90°
Регулювання вузької середньої секції
+70°
Регулювання секції для ніг
+30°..-20°
Бічне регулювання секції для ніг
+25°
Електричне регулювання висоти
48-88 см
Розміри:
65 х 195 см
Максимальне навантаження:
160 кг
Вага:
111 кг
Гігієнічне покриття

Тракционний стіл 240 Manutera

Найбільш простій в обігу універсальний масажний стіл з вбудованою системою тракциі. Можливість проведення всіх видів тракций.

 • Електричне регулювання висоти 48 - 82 см і установка столу у вертикальне положення (для витягнення під власною вагою)
 • Регульований підголовник і опори для рук
 • Блокуючі ролики
 • Секція для ніг рухається в чотирьох площинах
 • Спеціальний відділ для маніпуляцій з сегментами хребта
 • Колір по вибору
 • Вага: 92 кг
 • Максимальне навантаження: 160 кг
 • Розміри: 57 х 157-180 см

Джерело: hcd.ru


0 Відгуків на “Тракционниє масажні столи”


 1. Немає коментарів

Залишити відгук