Вакуумні массажери


«Диво-банка» застосовується при лікуванні і профілактиці простудних і запальних захворювань, таких як пневмонія, плеврит, бронхіт, бронхіальна астма; радикуліт, міозит, невралгія, неврит, остеохондроз, а також при лікуванні целюліту.
«Диво-банка» незамінна при проведенні вакуумного масажу, за рахунок якого відбувається прилив крові і лімфи до шкіри, поліпшується її живлення, шкіра стає еластичною і пружною.
Для ефективного використання «Чудо-банки» шкіру рекомендується змастити масажним маслом або кремом, потім встановити банки дозуючи силу вакууму їх стисненням. Тривалість і курс лікування при різних захворюваннях призначається індивідуально.
При остеохондрозі хребта роблять ковзаючі рухи знизу від поясниці вгору до шийного хребця.
При шийному остеохондрозі роблять кругові рухи банкою навколо сьомого хребця (при нахилі вперед - він самий виступаючий).
При ОРЗ, бронхітах і пневмонії роблять спіралеобразниє рухи від середини спини до плечей. При дії масажу банкою поліпшується дихання, відходить мокрота, знижується температура тіла.
При радикуліті роблять масаж поперекової області.
При целюліті масаж проводять на проблемних ділянках тіла прямолінійними і круговими рухами, при цьому жирові клітки руйнуються.
Практика показує, що навіть при сильному стисненні вакууму стінки капілярів не порушуються.
Протипоказання :
Протипоказанням до застосування є туберкульоз легенів, доброякісні і злоякісні пухлини, хвороби шкіри.Банки не ставляться на хребет, ділянку серця і нирок, молочні залози у жінок.
Процедури погоджуйте з лікарем, що лікує.
Термін і умови зберігання
Виготовлено з медичного пластикату.
Термін придатності не обмежений.
Виготовлено в Росії.

Вакуумний массажер VACU


Перший массажер для домашнього використання, який дозволяє ефективно впливати на всі ділянки тіла і обличчя посредстовом вакуумного масажу.
Жезатон Ваку - перший массажер для домашнього використання, який дозволяє ефективно впливати на всі ділянки тіла і особи.
Процедури з апаратом Жезатон Вику дозволяють позбавитися від набряків і зменшити целюліт, поліпшити пружність і тонус шкіри, прибрати зайвий жировий прошарок і зробити тіло стрункішим, поліпшити роботу лімфодренажной системи. Ефективність процедур зростає при використанні косметики для тіла і ефірних масел.
Корекція фігури .
Массажер Ваку може використовуватися як професіоналами в косметичному салоні, так і в домашніх умовах. При переміщенні масажної насадки Ваку по поверхні шкіри здійснюється могутня дія на мишечную, підшкірно-жирову і шкірні тканини, поліпшуються кровообіг і лімфодренаж, а в результаті - нормалізуються обмінні процеси, зменшується жировий шар, целюліт і набряки.
Оздоровча дія .
У основі принципу вакуумного массажера Ваку лежить теорія рефлекторного баночного масажу, заснована на якнайдавніших традиціях і активно використовувана сучасними косметологами. Класичний баночний масаж базується на уявленні про те, що вся поверхня тіла розділена на рефлекогенниє зони, тісно пов'язані з функцією внутрішніх органів. Вакуум, що створюється массажером Жезатон Ваку, впливає не тільки на шкірні рецептори, але і на акуунктурниє крапки і активно стимулює кровообіг і лімфодренаж в місці дії.
Ваккумний масаж сприяє поліпшенню лімфотока, кровопостачання і виведенню токсинів, зняттю нервової втоми і стресів. Під впливом вакуумного масажу поліпшуються периферичний кровообіг і трофіка тканин, прискорюється потік крові, нормалізується м'язовий тонус.
Наголошується терапевтична ефективність вакуумного масажу при захворюваннях м'язів, периферичних нервів, венозної і лімфатичної судинної недостатності.
Ефективність вакуумного масажу :
Процедури для особи:
· стимуляція і регенерація шкіри
· усунення набряків, одутлості особи
· вирівнювання кольору шкіри
· поліпшення циркуляції крові і лімфи
· підвищення метаболізму в тканинах
Процедури для тіла
· поліпшення метаболізму в шкірі і розташованих під областю дії тканинах, рівномірний розподіл зайвої рідини
· стимуляція лімфодренажа і виведення токсинів
· поліпшення тонусу м'язів і форми тіла
· релаксація
· процедури для поліпшення самопочуття
· зняття болю
· нормалізація м'язового тонусу.
Свідчення для проведення процедур вакуумного масажу:
· надмірна вага
· целюліт
· ущільнення сполучної тканини
· інтенсивне фізичне навантаження
· реабілітаційний період після пластичних операцій
· синдром хронічної втоми
Виробник : фірма Жезанн, Франція
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня продажу.

Доставка:

Доставка по Москві - 150 крб.
При замовленні понад 4000 крб. доставка по Москві безкоштовна.
Доставка за МКАД - ціна договірна.
Доставка по Росії - 300 крб.

Целлюсаж Жезатон вакуумний антіцеллюлітний массажер


Вакуумний массажер для зниження зайвої ваги, лікування всіх стадій і форм целюліту, поліпшення зовнішнього вигляду і підтяжки шкіри.
Унікальний вакуумний массажер Жезатон Целлюсаж для зниження зайвої ваги, лікування всіх стадій і форм целюліту, поліпшення зовнішнього вигляду і підтяжки шкіри.
Призначений для ефективного антіцеллюлітного вакуумного масажу з ефектом дії безпосередньо на підшкірний жировий шар проблемних зон стегон і сідниць.
Сприяє розм'якшенню, зменшенню жирових відкладень, стимулює виведення зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.
Покращує тонус і пружність шкіри, зменшує об'єми тіла.

Джерело: abgym.ru


3 Відгуків на “Вакуумні массажери”


  1. 1 Тамара

    Вакуумный массажер Gezatone Vacu – хочу купить. Я на Украине. Можете доставить?

  2. 2 Константин

    Как купить Gezatone Vacu в Украине

  3. 3 Яна

    Я из Украины,тоже хочу купить

Залишити відгук