Веси аналізатори жиру

Індивідуальна фитнес-система "SlimStep". Вимірює кількість жиру в організмі, фізичний тип, підбере план зниження ваги і дієту, визначить спалені калорії, підрахує пройдену відстань.


Індивідуальна фитнес-система "SlimStep". Вимірює кількість жиру в організмі, фізичний тип, підбере план зниження ваги і дієту, визначить спалені калорії, підрахує пройдену відстань.
Унікальний прилад «Слім-степ» допоможе нормалізувати тиск, потенцію, підвищити опірність організму і уникнути хвороб, відновити здоров'я. За допомогою спеціального сигналу він вимірює інтенсивність обміну речовин і визначає будову тіла, персональну дієту, кількість зайвого жиру у вашому організмі, планує оптимальну рухову активність, буде щодоби автоматично реєструвати її, поки ви не досягніть головної мети - міцного здоров'я. Його крихітні розміри дозволяють постійно носити прилад з собою. Молодість і здоров'я можна повернути!
Дозволяє:
- зміряти вміст жиру в організмі і надмірну вагу.
- автоматично визначити і вивести на дисплей Ваші індивідуальні фізичні пропорції, тип фігури, щоденну потребу в енергії (у калоріях) і рекомендуємуюлічную дієту.
- вибрати персональну комплексну програму на 30, 60 або 90 днів для зниження ваги.
- безперервно реєструвати Вашу рухову активність і спалювану енергію (у калоріях) під час хотьби, занять спортом і в повсякденній діяльності.
- конртоліровать виконання програми, вводити в неї поправки.
Стаття про відсоток жирності.
Виробництво - Японія, фірма "YA-MAN LTD"
Гарантія - 1 рік.

Доставка:

Доставка по Москві - 150 крб.
При замовленні понад 4000 крб. доставка по Москві безкоштовна.
Доставка за МКАД - ціна договірна.
Доставка по Росії - 300 крб.

Електронні ваги "Bradex"


Абсолютно необхідно не тільки займатися спортом, але і постійно контролювати своє самопочуття і фізичні параметри. Електронні ваги Брадекс - Ваш відмінний помічник в цій справі.
Зроблені з міцного загартованого скла на металічеськой основі, витримують навантаження до 150кг, працюють від однієї однієї батареї, яка входить в комплект. Не займають багато місця і дуже стильний виглядають.
Ви можете вибрати три кольори: червоний, чорний або зеленний.
Гарантія - 1 рік.
"BRADEX" Trans East Metal Ltd (Ізраїль) -КНР

Електронні підлогові ваги з аналізатором процентного змісту жиру в тілі, мод. EP1440


Високоточні електронні ваги з ЖК дисплеєм з аналізатором процентного змісту жиру і рідини в тілі. Оптимальне поєднання ціни, якості і можливостей.
Електронні підлогові ваги EP1440 дозволяють оцінювати структуру тіла людини і автоматично розраховувати процентне співвідношення жирової тканини і води на підставі таких даних, як вага, зростання, вік і підлога.
Точна інформація про співвідношення жирової тканини і води дозволяє правильно оцінювати надлишок жирової маси і визначити оптимальний раціон живлення для досягнення бажаної ваги. Крім того, дана інформація дозволяє правильно поєднувати режим харчування з фізичними навантаженнями.
Веси мають вбудовану пам'ять, розраховану на 6 незалежних користувачів. Максимально допустиму вагу складає 180 кг при точності 100 р.
Виробник : Sanatek, Італія.
Гарантійний термін експлуатації - 2 року з дня продажу.

Електронні підлогові ваги з аналізатором процентного змісту жирової тканини і води MD6142


Самі високотехнологічні електронні ваги в серії з ультрасучасним дизайном і унікальними функціями і точністю вимірювань.
Це електронні підлогові ваги, які автоматично обчислюють процентне співвідношення жирової тканини і води в тілі людини у відповідність із зростанням, віком і підлогою.
Тіло людини складається з двох основних тканин: нежирова тканина (кости, м'язи, сухожилля, вода, органи, кров) і жирова тканина. Співвідношення цих 2-х частин може бути неоднаковим. Аналізатор маси посилає слабкий електричний розряд через електроди, розташовані в платформі через тіло.
Різні тканини володіють різним опором. Нежирові тканини володіють слабким опором, жирові тканини - навпаки. Це явище, відоме також як біоелектричний опір, розрізняється також залежно від підлоги, віку і ваги людини.Веси абсолютно безпечні у використанні. Працюють від 4 алкалінових батарей 1,5V.
Максимальна вага вимірювання - 150кг.;
Чутливість - 100гр.
Вироблено в Італії.
Гарантійний термін експлуатації - 2 календарних роки з дня продажу.

Доставка:

Доставка по Москві - 150 крб.
При замовленні понад 4000 крб. доставка по Москві безкоштовна.
Доставка за МКАД - ціна договірна.
Доставка по Росії - 300 крб.

Крокомір електронний Bradex


Ваш персональний тренер. Багатофункціональний прилад, який допоможе котроліровать Вам свої фізичний стан і ефективність тренувань.
Крокомір Bradex покаже Вам кількість довершених кроків, пройдену дистанцію, а також кількість згорілих калорій. Вбудована програмована функція допоможе Вам встановлювати персональну денну норму кроків, необхідних для підтримки Вашої оптимальної спортивної форми.
Вага приладу 35 грам, розмір - не більш сірникової коробки. За допомогою спеціальної кліпси, легко кріпитися на поясі, можна носити просто в кишені.
У доповненні до всього, прилад забезпечений секундоміром, годинами, будильником і вимірником пульсу, який в режимі реального часу дозволить знімати свідчення про стан Вашого організму.
Функції приладу :
Кількість пройдених кроків (до 99,999 кроків)
Пройдена дистанція (до 999 миль/км.)
Кількість витрачених калорій (до 9,999 калорій)
Годинник
Будильник
Секундомір
Програмований ліміт кроків в день
Вимірник пульсу
Кнопка перезавантаження
Зручний утримувач для поясного ременя
Водостійкий
Підсвічування дисплея (Optional)
Bradex, збірка Південна Корея

Джерело: abgym.ru


0 Відгуків на “Веси аналізатори жиру”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук