Vivamax – шиацу масажна подушка Угорщина


Vivamax - шиацу масажна подушка (Угорщина)
Натисніть на картинку щоб закрити вікно...

Vivamax - чудове з'єднання стародавньої, східної техніки масажу і сучасних технологій. Масажна подушка Vivamax - це комфорт і користь воєдино.

Масаж подушки максимально наближений до "ручного". У основу масажу закладений принцип шиацу.

Стреси, а також більшість хвороб в своєму розвитку формують неподатливі, малоеластичні зони тіла. Шиацу допомагає без ліків швидко і надійно повертати хороше самопочуття. За допомогою цієї універсальної масажної подушки Ви зможете в будь-який слушний для Вас час забезпечити масаж не тільки поясниці і спини, але і потилиці, плечей, предплечий, стегон, гомілок і ступень ніг! Масажна подушка Vivamax ефективно опрацьовує м'язи спини, потилиці, ступень ніг, знімає напругу з м'язів, нормалізує обмін речовин, покращує кровообіг.

• Масажем досягається глибока тонусноє дія на м'язи, стимуляція проведення нервових імпульсів.

• Масаж здійснюється чотирма валами, вбудованими в м'яку поролонову подушку.

• Vivamax - масажист для використання в будь-яких умовах - в офісному кріслі, удома, в автомобілі, в кабіні вантажівки і ін.

• Працює від мережі 220 V через адаптер 12 V, а також від прікурівателя в автомобілі.

Массажер Vivamax може бути використаний в медичних учережденіях, школах, спортклубах і там, де працюють або відпочивають люди з малорухливим способом життя (працівники управління, що працюють на транспорті, у комп'ютерів, пультів управління, на конвейєрах і т.д.). Особливо він необхідний тим, чия діяльність пов'язана з великими навантаженнями на хребет (спортсмени, вантажники, шахтарі і т.д.), щоб відновити хребет після перевантаження і підготувати його до нових навантажень.

Массажер Vivamax потрібний всім, хто не хоче впродовж всього життя мати проблеми з хребтом, а значить - з своїм здоров'ям.

Розтираючий масаж

Циркулюючі рухи по обох сторонах спини сприяють стимуляції спинномозкових нервів і зменшують м'язові болі спини. Масаж інтенсивніший, ніж роликовий, надає найбільш глибоку дію на мускулатуру, допомагає відновити життєву силу вашої спини.

Джерело: mircomforta.com.ua


0 Відгуків на “Vivamax – шиацу масажна подушка Угорщина”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук